سرمربی تا آخر مرداد ماه بازمیگردد

مجله عالی ها

سرمربی تا آخر مرداد ماه بازمیگردد

سرمربی تا آخر مرداد ماه بازمیگردد ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

سرمربی تا آخر مرداد ماه بازمیگردد

عباس ترابیان افزود: کفاشیان با کی‌روش در ارتباط است و این مربی گفته است که تا اواخر مرداد ماه به ایران باز‌می‌گردد.

مسئول مذاکره‌کننده با کی‌روش در ادامه بیان کرد: قرارداد کی‌روش ۱۰ مرداد ماه به پایان رسید. بر این اساس قرار است که این  مربی به ایران بیاید تا قرارداد جدیدی با تیم ملی ایران منعقد کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم ملی برای استارت کار توسط کی‌روش برنامه‌ای ندارد. همچنین کی‌روش بعد از نهایی کردن قراردادش دستیارانش را مشخص می‌کند.

2481842 498 300x180 سرمربی تا آخر مرداد ماه بازمیگردد

ترابیان درباره مبلغ قرارداد کی‌روش اظهار داشت: در مورد مدت و مبلغ قرارداد کی‌روش توافقات نهایی صورت گرفته است و در کپی قرارداد این سرمربی هم قید شده است. تنها در جزئیات قرارداد بحث‌هایی بین دو طرف وجود دارد که با آمدن کی‌روش برطرف خواهد شد.

مسئول مذاکره‌کننده با کی‌روش در مورد انصراف تیم‌های ملی فوتبال آفریقای جنوبی و نیجریه به خاطر مبلغ قرارداد بالای کی‌روش گفت: مبلغ قرارداد کی‌روش همانند قرارداد قبلی‌اش فقط افزایش جزئی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: کی‌روش در این سه سال باعث حضور تیم ملی در جام جهانی شد و همه از عملکردش در تیم ملی رضایت داشتند. با تمام این اوصاف افزایش مبلغ قرارداد کی‌روش تعجب برانگیز نیست.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.