دکتر روحانی : اهل غیرتیم نه غارت

مجله عالی ها

دکتر روحانی : اهل غیرتیم نه غارت

دکتر روحانی : اهل غیرتیم نه غارت ۲ شهریور ۱۳۹۳

دکتر روحانی : اهل غیرتیم نه غارت

حجت الاسلام حسن روحانی امروز (یکشنبه) درمراسم روز صنعت دفاعی در جمع مدیران این صنعت در نخستین روز از هفته دولت افزود: نه قصد دخالت در کشوری، نه قصد سلطه بر کشوری و نه قصد تجاوز به کشوری را داریم و نه می خواهیم منابع دیگران را غارت کنیم. ما اهل غیرت هستیم نه غارت. ما نمی خواهیم منابع و منافع دیگران را غارت کنیم. رییس شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: ما در برابر تهدید و طراحی دشمن در برابر استقلال کشورمان دست روی دست نمی گذاریم اما حتی در دفاع، اخلاق و اعتدال را فراموش نمی کنیم. وی اضافه کرد: ما در عین حال که دربرابر متجاوزان می ایستیم، تعدی، ظلم و اجحاف را حتی در میدان جنگ روا نمی دانیم.
n00052315 b دکتر روحانی : اهل غیرتیم نه غارت
** اهل تجاوز نیستیم/قدرت دفاعی ما به نفع همسایگان و کشورهای اسلامی است نه علیه آنها

رییس جمهوری تاکید کرد: قدرت دفاعی ما هرگز برای تجاوز به هیچ کشوری حتی یک کشور ضعیف نخواهد بود. ما اهل تجاوز نیستیم. روحانی گفت: همسایگان ما بدانند اگر در صنعت دفاعی توانمند شویم، تنها برای امنیت خودمان نیست بلکه برای امنیت کل منطقه است. رییس شورای عالی امنیت ملی گفت: قدرت دفاعی ما علیه دوستان و همسایگان و کشورهای اسلامی نخواهد بود بلکه به نفع آنها خواهد بود.

** به دنبال رقابت تسلیحاتی نیستیم/ برای دفاع از خودمان از کسی اجازه نمی گیریم

رییس جمهوری همچنین اظهار داشت: ما به دنبال رقابت تسلیحاتی نیستیم اما برای دفاع از خودمان هرچه لازم بدانیم، تصمیم می گیریم و از کسی اجازه نمی گیریم.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8571 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.