پيروزی 3 بر 1 واليبال ايران مقابل استراليا در دومین بازی تدارکاتی

مجله عالی ها

پيروزی 3 بر 1 واليبال ايران مقابل استراليا در دومین بازی تدارکاتی

پیروزی ۳ بر ۱ والیبال ایران مقابل استرالیا در دومین بازی تدارکاتی ۷ شهریور ۱۳۹۳

پیروزی ۳ بر ۱ والیبال ایران مقابل استرالیا در دومین بازی تدارکاتی

تیم ملی والیبال در دومین بازی تدارکاتی مقابل استرالیا سه بر یک به پیروزی رسید.

00945939 پيروزی 3 بر 1 واليبال ايران مقابل استراليا در دومین بازی تدارکاتی

در دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر در ترکیب مسابقه را آغاز کرد و سعید معروف، سیدمحمدموسوی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجان پور، فرهاد ظریف، عادل غلامی و امیر غفور را به زمین فرستاد.

به نقل از ایسنا، استرالیا هم با همان ترکیب بازی اول؛ آدام وایت، زینگل، ادگار،لوک پری، لوک اسمیت، سوکوکف وموت بازی را شروع کرد.

این بازی برای هر دو تیم خیلی جدی تر از بازی اول بود. چرا که آخرین فرصت برای محک قبل از آغاز رقابت های جهانی بود. به همین خاطر هر امتیازی که دو تیم می گرفتند ، شادی زیادی به راه می انداختند. در سه ست اول ملی پوشان بازی خوبی به نمایش گذاشتند. آنها هماهنگ تر از دیدار قبل بودند و حتی نداشتن دفاع روی تور بازی چهارشنبه را با دفاع های بدون نقص امشب جبران کردند.

توپگیری، حمله های بی نقص و سرویس های زهردار نیز در زمین ایران به چشم می خورد. شاگردان کواچ در ست های اول،سوم و چهارم به ترتیب با امتیازات ۲۵-۲۳ ،۲۵-۲۲ و ۲۵ – ۲۰ برنده شدند.

تنها ست دوم را با امتیاز ۲۷-۲۵ واگذار کردند.کواچ اما بعداز سه ست، بازیکنان اصلی اش را بیرون کشید تا پوریا فیاضی، آرمین تشکری، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور و سامان فائزی در ست بعدی کار را تمام کنند.

البته سرمربی استرالیا هم به جز لیبروی تیمش بقیه بازیکنان را عوض کرد. بازیکنان ذخیره هم سنگ تمام گذاشتند. سرمربیان دو تیم قبل از بازی توافق کردند تا بازیکنان ست پنجم را هم بازی کنند و در این ست هم ایران با نتیجه ۲۵- ۲۱ پیروز شد.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال یکساعت قبل از شروع بازی در جلسه فنی آخرین نکات را به شاگردانش گوشزد کرد. وقتی بازیکنان تیم ملی والیبال برای عصرانه به رستوران امدند، کواچ از فرصت استفاده کرد و نکات فنی را به انها برای بازی دوم یادآوری کرد. این جلسه در بازی خوب بچه ها بی تاثیر هم نبود و نتیجه اش درعملکرد ملی پوشان مقابل استرالیا به چشم آمد.

بازیکنان ذخیره تیم ملی والیبال با شروع ست اول بازی با استرالیا وزنه زدند. شهرام محمودی، پوریا فیاضی، میلاد عبادی پور، سامان فائزی، مهدی مهدوی و عبدالرضا علیزاده به دستور کواچ به سالن وزنه باشگاه skra رفتند و نیم ساعت وزنه زدند. بازیکنان ذخیره اواسط ست دوم با برگشت به سالن ، بازی هم تیمی‌های خود را تماشا کردند.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.