خواستم احمدی نژاد را از نزدیک ببینم

مجله عالی ها

خواستم احمدی نژاد را از نزدیک ببینم

خواستم احمدی نژاد را از نزدیک ببینم ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

خواستم احمدی نژاد را از نزدیک ببینم

n00038409 b خواستم احمدی نژاد را از نزدیک ببینم

موضوع شکایتی که علیه احمدی‌نژاد مطرح کردید، چه بود؟
احمدی‌نژاد آبان سال ۸۶ به اردبیل آمد فرمانداری و استانداری تبلیغات زیادی انجام دادند و از مردم دعوت کردند برای استقبال بیایند حتی در شهر این خبر پیچیده‌ بود که مشکلات مردم را تک‌به‌تک می‌شنوند و آنها را حل می‌کنند. ما هم برای استقبال رفتیم. مسیر حرکت آقای احمدی‌نژاد مشخص بود. قرار بود از خیابان اصلی به سمت استادیوم برود و در آنجا سخنرانی کند. مردم کنار خیابان ایستاده ‌بودند. جمعیت زیادی بود. ما در مسیر فرعی ایستاده‌ بودیم کوچه تنگی بود که البته آن هم به استادیوم می‌رسید. ما آنجا ایستادیم تا هم جمعیت و هم آقای احمدی‌نژاد را ببینیم و هم اینکه زودتر به استادیوم برسیم. یکدفعه ماشین حامل رئیس‌جمهوری وارد کوچه باریک شد. جمعیت خیلی زیاد بود. راننده به‌جای اینکه ترمز کند پایش را روی گاز گذاشت. با صدای زوزه موتور همه فرار کردند. محافظان هم مردم را به این‌طرف و آن طرف پرت می‌کردند. وقتی مردم به‌خاطر سرعت بالای ماشین فرار کردند روی هم افتادند و من و چندنفر دیگر داخل جوی آب افتادیم. من اولین کسی بودم که داخل جوی افتادم و جمعیت روی من افتاد همین باعث شد دندان‌ها و کتفم بشکند. آسیب شدیدی دیدم.

سرعت خودرو حامل احمدی‌نژاد چقدر بود؟

برای آن خیابان خیلی زیاد بود. به نظرم ۷۰ یا ۸۰ کیلومتر می‌رفت. عرض کوچه پنج‌متر هم نمی‌شد. احمدی‌نژاد با اینکه فرار مردم و آن فشار را می‌دید دست‌هایش را بالا گرفته بود و برای مردم تکان می‌داد.

چرا به آن مراسم رفتید؟ مشکلی داشتید که می‌خواستید حل شود؟

مشکل خاصی نداشتم. گفتند رییس‌جمهور می‌آید من هم خواستم ببینم آقای احمدی‌نژاد از نزدیک چطوری است!

بعد از اینکه به زمین خوردید چه اتفاقی افتاد؟

ماشین حتی نایستاد ببیند. آمبولانس آمد و ما را برد. چهار، پنج ‌نفری بودیم که زخمی شده‌ بودیم.
من به فرمانداری شکایت کردم. بقیه هم شکایت کردند. چندین میلیون‌علی هان هزینه کردم تا درمان شوم حتی مجبور شدم از بانکی خصوصی ۱۸میلیون‌علی هان وام بگیرم و خرج عمل‌های جراحی کنم اما فرمانداری فقط به من ۲٫۵ میلیون‌علی هان داد. تا جایی که من خبر دارم به بقیه هم پول دادند و رضایت گرفتند فقط من رضایت ندادم.

چقدر بدهکار هستید؟

وام ۱۸میلیون‌علی هانی گرفتم چون نتوانستم پرداخت کنم دوبار به آن جریمه خورد یعنی حالا به‌جای ۱۸میلیون‌علی هان باید ۴۰ میلیون‌ علی هان بدهم پول ندارم پرداخت کنم نمی‌توانم قسط‌ها را بدهم بانک برای خانه‌ام اجراییه گذاشته می‌خواهند خانه‌ام را بفروشند. بیچاره شده‌ام. قرار بود احمدی‌نژاد برای همه مردم خانه درست کند حالا خانه من را با این سفرش به اردبیل از دستم گرفت.

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.