سوتی وحشتناک بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج

مجله عالی ها

سوتی وحشتناک بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج

سوتی وحشتناک بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

سوتی وحشتناک بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج

بازیکن ذخیره با دیدن جا گذاشتن دروازه بان خودی از سوی مهاجم رقیب، از پشت دروازه وارد زمین شد و توپ مهاجم را با ضربه سر دفع کرد.

117971 246 سوتی وحشتناک بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج

در بازی نساجی مازندران و شهرداری یاسوج اتفاق جالبی رخ داد، که در آن بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج مانع از گل زدن حریف شد. بازیکن ذخیره که پشت دروازه مشغول گرم کردن بود، با دیدن جا گذاشتن دروازه بان خودی از سوی مهاجم رقیب، از پشت دروازه وارد زمین شد و توپ مهاجم را با ضربه سر دفع کرد. داور بعد از دیدن این صحنه بازیکن ذخیره را اخراج کرد و خطای دو ضرب اعلام کرد. ضربه تیم حریف از نزدیک دروازه دفع شد و موقیعیت صد در صد گل از بین رفت. البته در پایان بازی تیم نساجی موفق شد شهرداری یاسوج را دو بر صفر شکست دهد.
حرکت مجید نجاتی بازیکن ذخیره شهرداری یاسوج که ناگهان وارد زمین بازی شد و فرصت مسلم گل را از تیم حریف گرفت در رسانه‌های مختلف دنیا انعکاس وسیعی داشته و حتی در فیس‌بوک صفحه‌ای برای دعوت او به تیم ملی ایران برای جام جهانی راه‌اندازی شده “چون چنین ذخیره‌ای می‌تواند مانع از گلزنی لیونل مسی به ایران شود.”در انگلستان دو روزنامه معروف و پرتیراژ گاردین و دیلی میل هم نتوانسته‌اند این سوژه جالب را از دست بدهند و خبر را به همراه ویدئوی آن منتشر کرده‌اند.

این خبر در بسیاری از رسانه‌های دیگر از جمله روزنامه گازتا دلا اسپورت ایتالیا هم انعکاس داشته است.

صحبت‌های مجید نجاتی بعد از بازی که “این تنها کاری بود که می‌توانستم برای تیمم انجام دهم” انعکاس گسترده‌ای داشته و در حالیکه لیگ آزادگان، رده دوم فوتبال ایران، حتی در ایران هم پوشش خبری وسیعی ندارد سقوط شهرداری یاسوج به دسته پایین‌تر پوشش جهانی پیدا کرد.

مجید نجاتی گفت این حرکت را “غیر ارادی” انجام داده و در آن لحظه “خود را در زمین تصور کرده چون موضوع مرگ و زندگی در میان بوده است.”

او ابراز تاسف کرد که این حرکت او نتوانست مانع از شکست دو بر صفر شهرداری یاسوج و سقوط به دسته پایین‌تر شود از این رو گفت هر گونه و جریمه یا محرومیتی که در نظر گرفته شود “برایش مهم نیست.”

این اتفاق جمعه گذشته در بازی شهرداری یاسوج و نساجی مازندران در لیگ آزادگان اتفاق افتاد و زمانی که بازیکن نساجی فقط دروازه خالی را پیش رو داشت مجید نجاتی که بیرون زمین مشغول گرم کردن بود ناگهان وارد زمین شد و با سر مانع از گل نساجی شد.

داور نجاتی را از بازی اخراج کرد و ضربه کاشته خطا از داخل محوطه جریمه به جایی نرسید اما در نهایت نساجی بازی را دو بر صفر برد.

این اولین بار نیست که چنین اتفاقی افتاده، در یوتیوب ویدئویی از اتفاق مشابه در آرژانتین وجود دارد، البته بازیکنی که دروازه تیمش را نجات داد دروازه‌بان ذخیره بود.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.