داعش نظریه تکاملی داروین را حذف کرد

مجله عالی ها

داعش نظریه تکاملی داروین را حذف کرد

داعش نظریه تکاملی داروین را حذف کرد ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

داعش نظریه تکاملی داروین را حذف کرد

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، داعش افزون بر حذف درس های ادبیات، تاریخ، هنر و موسیقی، دستور داده که برخی تصاویر هم از کتاب های درسی دانش آموزان بریده شود. داعش پیش از این دستور داده بود که مدارس موصل که در کنترل این گروه است از ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) آغاز به کار کند؛ هرچند دانش آموزان موصلی تا امروز که ۲۵ شهریور است بر سر کلاس ها حاضر نشده​اند و هراس از نافرمانی در گروه داعش به وجود آمده است.

در بیانیه ای دو صفحه ای که داعش زیر عنوان خبر خوش آموزشی در مسجدها و بازارهای موصل پخش کرده، آمده است که به امر خلیفه! با جهالت و فساد در نظام آموزشی مبارزه خواهد شد! داعش دستور داده است که عبارت دولت اسلامی در کتاب های درسی، جایگزین عبارت های جمهوری عراق و جمهوری سوریه شود. همچنین باید نظریه تکاملی داروین از کتاب زیست شناسی مدارس حذف شود. بیانیه آموزشی گروهک تروریستی داعش با جمله ای پایان می یابد که از ماهیت خشونت آمیز این گروهک حکایت دارد: ‘این اعلامیه، الزام آور است و هرکس از آن سرپیچی کند، مجازات خواهد شد.’

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.