باز هم استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی

مجله عالی ها

باز هم استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی

باز هم استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی ۳ آذر ۱۳۹۳

باز هم استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با یادآوری خسارات ناشی از استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی، گفت: با توجه به انتشار اخباری مبنی بر استفاده مجدد از روغن پالم در برخی از صنایع لبنی موضوع را با حضور وزیر بهداشت و درمان در مجلس پیگیری خواهیم کرد.

roghanpalm باز هم استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی

رحمت الله نوروزی در گفت وگو با خانه ملت در مورد استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی که به تازگی از سوی رئیس سازمان غذا و دارو مطرح شده است، گفت: این موضوع را با دعوت از وزیر بهداشت و درمان و رئیس سازمان غذا و دارو در کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرف مدتی که خبر استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی ایران منتشر شد خسارات جبران ناپذیری به صنعت دامداری و صادرکنندگان لبنیات وارد شد، افزود: از سازمان غذا و دارو و وزارتخانه های بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و جهاد کشاورزی انتظار داریم بر تولیدات صنایع لبنی نظارت جدی تری داشته باشند.

به گزارش خانه ملت، پیش از این گزارش کمیسیون کشاورزی درباره اظهارات وزیر بهداشت در زمینه استفاده از روغن پالم در محصولات لبنی در صحن علنی مجلس ارائه و بررسی شد.

همچنین مشاور انجمن صنایع لبنی در واکنش به اظهارات رئیس سازمان غذا و دارو به استفاده دوباره برخی صنایع لبنی از پالم گفت: وزارت بهداشت متخلفان را معرفی کند اگرنه با کلی‌گویی مردم و صنایع لبنی متضرر می‌شوند.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8568 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.