عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی

مجله عالی ها

عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی

عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی ۸ آذر ۱۳۹۳

عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی

آنجلینا جولی که مدام در گفتگوها و برنامه های مبارزه با سرطان شرکت می کند خود با سیگار کشیدنش نظر منتقدان را به خود جلب کرد. آنجلینا جولی و برد پیت در بالکن اتاقشان در یکی از هتل های سیدنی استرالیا با هم مجادله ای داشتند که توسط شخصی به صورت مخفیانه عکس برداری شد. آنجلینا و برد پیت یک سیگار را مشترکا می کشیدند و مدام با حرکات دست و صدای بلند با هم بحث می کردند. عکاس و شکار کننده ی این تصاویر نوشت: صورت آنجلینابا اشک هایش خیس بود و سعی در متقاعد کردن برد پیت داشت اما برد پیت به قدری عصبانی بود که صدای فریادش به وضوح شنیده می شد. در آخر هم آنجلینا ماند و اشک هایش!!! این درحالی است که آنجلینا یکی از دلایل خداحافظی از حرفه ی بازیگری را سپری کردن زمان بیشتری در کنار همسرش عنوان کرد و بارها به خنده و با شوخی گفت: قصد دارم همسر بهتری باشم مثل یک زن خانه دار و خوب!!
0111 عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی 0211 عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی 2e92f09d24 عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی 039 عکس های لو رفته از دعوای بین برد پیت و آنجلینا جولی

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.