نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد

مجله عالی ها

نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد

نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 

در کنار اعلام این سیستم سخت افزاری گزارش شد که والو در هنوز کار این پروژه به انتها نرسیده است و در مرحله فروش نیست و در حقیقت این دستگاه به درد کاربران استیم می خورد که می خواهند یک تجربه بسیار عالی داشته باشند.

همچنین والو در طراحی بسیار مراقب است که هزینه ها بیش از حد بالا نرود.

شرکت والو (Valve) نسخه بتا کنسول خود را به ۳۰۰ فرد خوش شانس ارسال کرد تا بتوانند از این سیستم قدرتمند برای مدتی استفاده کنند.
این ۳۰۰ نفر مدتی قبل از میان تعداد زیادی از افراد که در طرح آزمایش این کنسول ثبت نام کرده بودند انتخاب شده اند. این افراد می توانند تا مدتی از این کنسول به صورت رایگان استفاده کنند اما پس از مدتی باید این دسنگاه را به شرکت والو بازپس دهند.

کنسول والو بر پایه ی نرم افزار استیم بر سیستم عامل لینوکس اجرا می شود و از سخت افزار بسیار قدرتمندی برخوردار است.

GPU: some units with NVidia Titan, some GTX780, some GTX760, and some GTX660
CPU: some boxes with Intel : i7-4770, some i5-4570, and some i3
RAM: 16GB DDR3-1600 (CPU), 3GB DDR5 (GPU)
Storage: 1TB/8GB Hybrid SSHD
Power Supply: Internal 450w 80Plus Gold
Dimensions: approx. 12 x 12.4 x 2.9 in high

سیستم عامل استیم نیز امروز برای عموم منتشر شده است و هر کس می تواند این سیستم عامل را بر روی کامپیوتر خود اجرا کند. اما شرکت والو هشدار داده که سیستم عامل آن ها به شدت آزمایشی است و کاربران عادی ممکن است در استفاده از آن با مشکلات مختلفی برخورد کنند.

والو اعلام کزده که این کنسول در زمان انتشار مدل های مختلف با سخت افزارهای مختلفی خواهد داشت و توسط شرکت های مختلفی تولید خواهد شد.1 copy96 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 2 copy75 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 3 copy70 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 4 copy62 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 5 copy57 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 6 copy51 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 7 copy33 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 8 copy28 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 9 copy23 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد 10 copy26 نسخه ازمایشی کنسول استیم steam منتشر شد

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.