توصیه برای افرادی که نمی توانند صبح زود بیدار شوند

مجله عالی ها

توصیه برای افرادی که نمی توانند صبح زود بیدار شوند

توصیه برای افرادی که نمی توانند صبح زود بیدار شوند ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

222046131 توصیه برای افرادی که نمی توانند صبح زود بیدار شوند

توصیه برای افرادی که نمی توانند صبح زود بیدار شوند 

تعداد زیادی از افراد میباشند که نمیتوانند صبح زود از خواب بیدار شوند و اینکار برای آنان بسیار سخت خواهد بود اما صبح زود بیدار شدن راهکار دارد. برای خیلی از افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می شوند خاموش کردن ساعت و نیم ساعتی اکثر خوابیدن خوشایندترین کار دنیاست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که مدام ساعت تان را خاموش می‌کنید و در تخت خواب غلت میزنید پیشنهاد می کنیم این سه راهکار عملی را دنبال نمایید.

 

۱. یافتن یک همپای بیدار شدن

به احتمال چندان در بین دوستان و آشنایان شما هم کسانی میباشند که با بیدار شدن صبح مسئله دارند و خواهان تغییر این عادت میباشند. با این دوستان قرار ساعت مشخصی برای بیدار شدن بگذارید و بلافاصله بعد از برخاستن از خواب با تبادل پیامی به هم اطلاع دهید که به قول خود وفادار مانده‌اید و در وقت تعیین شده از خواب بیدار شده‌اید.

 

اگر از این دوست خبری نشنیدید به او تلفن کنید و با زنگ تلفن وی را مجبور به بیرون آمدن از رختخواب کنید. گرچه در این نوع قرار پیش شرط بلند گذاشتن صدای تلفن در طی شب نباید فراموش شود.

 

۲. تعیین وقت قرارها در صبح زود

 به گزارش عالی ها تا وقتی که قرار مشخصی در ساعات صبح نداشته باشید احتمال غلبه بر خواست در رختخواب ماندن و تغییر عادت خواب کم خواهد بود. سعی کنید دوستی را برای مشابه صبح زود در سالن ورزش ملاقات کنید و یا قرارهای کاری خود را به پیش از ظهر موکول کنید. به این ترتیب مجبور میشوید از رختخواب بیرون بیایید.

 

۳. هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید

دلتان می خواهد هر روز ساعت هفت خواب برخیزید و اینکار پیش از ساعت هشت برایتان ممکن نیست؟ زنگ ساعت را مرحله به مرحله تغییر دهید و هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید. پس از یک ماه شما به راحتی در ساعت هفت و نیم می توانید از رختخواب بیرون بیایید و پس از دو ماه در ساعت هفت. بدن شما به تغییر مرحله به مرحله ساعت خواب به راحتی عادت میکند.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.