ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد

مجله عالی ها

ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد

ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

1543887990 ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد

ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد 

قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات امریکا ملانیا ترامپ در معرض اتهامات جنسی قرار گرفت که اکنون تمامی انها در معرض نقض شدن میباشند.روزنامه «دیلی‌میل» به علت انتشار اخبار نادرست درمورد قبل «ملانیا ترامپ» و کار کردن وی بعنوان مدل، اضافه بر عذرخواهی رسمی به همسر ترامپ غرامت پرداخت خواهد کرد.

 

بیانیه توافق شده‌ای که از سوی دو طرف در دادگاه قرائت شد نشان می دهد که دیلی‌میل به ملانیا غرامت پرداخت خواهد کرد اما مقدار این غرامت اعلام نشده هست.دیلی‌میل این اخبار را در تاریخ ۲۰ آگوست سال ۲۰۱۶ درمورد ملانیا ترامپ منتشر کرده هست.بانوی اول کشور آمریکا ماه فوریه به تهمت افترا، علیه نشریه دیلی میل برای بار دوم در نیویورک دادخواست تنظیم کرده بود.

1874716652 ملانیا ترامپ از اتهام رسوایی اخلاقی تبرئه شد

 به گزارش عالی ها پیش از این نیز ملانیا ترامپ علیه “دیلی میل” در دادگاه مریلند شکایت تنظیم کرده بود اما قاضی دادگاه ادعای او را رد کرده بود.ملانیا ترامپ پیش از این علیه دیلی میل و نیز «وبستر گریفین تارپلی» وبلاگ نویس سیاسی در مریلند، شکایت کرده بود.

 

شکایت اولیه ملانیا به این علت انجام شده که دیلی میل با انتشار گزارشی نوشته بود که وی در دهه ۱۹۹۰ بعنوان کارگر جنسی فعالیت می‌کرده هست.در پی انتشار این گزارش و شکایت ملانیا ترامپ، دیلی میل و نیز این وبلاگ نویس مریلندی از ادعای خود عقب‌نشینی کرده و این گزارش را از صفحات اینترنتی خود حذف کردند.

 

ملانیا در شکایت اخیر خود در نیویورک از دیلی میل و نیز تارپلی خواستار دریافت ۱۵۰ میلیون دلار خسارت مالی شده بود و این در حالی هست که بعضی منابع خبری مبلغ غرامت پرداختی از سوی دیلی‌میل را ۳ میلیون دلار اعلام کرده‌اند.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.