برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

مجله عالی ها

برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

برترین ماشین های آمریکایی سال ۲۰۱۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

برترین ماشین های آمریکایی سال ۲۰۱۳

خودروسازان جهان ۴۰ مدل جدید و یا با طراحی مجدد را در بازار امریکا به عنوان مدل های ۲۰۱۴ عرضه کرده اند. در دامنه خودروهای میان قیمت می توان گزینه های مختلف از کادیلاک تا کیا و مدل الکتریکی ب ام و را مشاهده کرد.

اخیرا نشریه “اتو ویک” راهنمای خودرو جدید ۲۰۱۴ را ارائه کرده که بر اساس آن برترین خودروهای میان قیمت بازار آمریکا شامل موارد زیر می شوند:

ولوو V60 

0.857514001386136892 pixnaz info برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۳۵ هزار دلار

این خودرو در ماه ژانویه و با عنوان مدل ۲۰۱۵ روانه بازار آمریکا می شود. مدل دیفرانسیل جلو ولوو V60 از موتور چهار سیلندر توربوشارژردار جدید این شرکت که توانایی تولید ۲۴۰ اسب بخار نیرو را دارد، سود می برد. برای مدل چهار چرخ متحرک این خودرو امکان انتخاب موتور ۲٫۵ لیتری توربو با توانایی تولید ۲۵۰ اسب بخار نیرو و یا موتور ۳ لیتری توربو ۳۲۵ اسب بخاری وجود دارد.

مرسدس بنز CLA 

0.852228001386136892 pixnaz info برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۳۰ هزار و ۸۲۵ دلار

مرسدس با ارائه مدل جدید CLA به نوعی خریداران جوان تر را هدف قرار داده زیرا این خودرو از نظر ظاهری شبیه یک CLS کوچک بوده و نسبت به مرسدس C کلاس بزرگتر است. مدل CLA250 دارای موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربو به قدرت ۲۰۸ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸ پوندفوت است که نیروی موتور به چرخ های جلو منتقل می شود. مدل CLA45 AMG نیز دارای موتور ۲ لیتری توربوشارژردار است که توانایی تولید ۳۵۵ اسب بخار نیرو و ۳۳۲ پوندفوت گشتاور را دارد. انتقال نیرو به چرخ ها توسط یک جعبه دنده هفت سرعته دو کلاچه صورت می گیرد.

کیا کادنزا

0.862520001386136892 pixnaz info برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۳۵ هزار و ۹۰۰ دلار

کادنزا پرچمدار جدید سدان های کیا محسوب می شود. این خودرو به موتور ۳٫۳ لیتری خورجینی ۶ سیلندر با توانایی تولید ۲۹۳ اسب بخار نیرو و ۲۵۵ پوندفوت گشتاور مجهز است. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ های جلو منتقل می شود.

اینفینیتی Q50 

0.867306001386136892 pixnaz info برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۳۷ هزار و ۶۰۵ دلار

این خودرو به موتور ۳٫۷ لیتری ۶ سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۳۲۸ اسب بخار نیرو و ۲۶۹ پوندفوت گشتاور را دارد، مجهز بوده و امکان انتخاب موتور هیبرید نیز وجود دارد. نیروی موتور اینفینیتی Q50 توسط یک جعبه دنده هفت سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

لکسس IS 

0.864085001386136892 pixnaz info برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۳۶ هزار و ۸۶۰ دلار

طراحی ظاهری لکسس IS جدید به ویژه در قسمت جلو تهاجمی تر شده است. برای این خودرو می توان موتور ۲٫۵ لیتری ۶ سیلندر خورجینی (۲۰۴ اسب بخار نیرو و ۱۸۵ پوند فوت گشتاور) و یا موتور ۳٫۵ لیتری ۶ سیلندر خورجینی (۳۰۶ اسب بخار نیرو و ۲۷۷ پوند فوت گشتاور) را انتخاب کرد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده هشت سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

ب ام و سری ۴

bmw برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۴۱ هزار و ۹۷۵ دلار

برای این خودرو امکان سفارش موتور ۲ لیتری توربو شارژردار ۲۴۰ اسب بخاری چهار سیلندر و یا موتور ۳ لیتری توربوشارژردار ۳۰۰ اسب بخاری شش سیلندر وجود دارد. طراحی ظاهری این خودرو تا حدود زیادی شبیه به سدان های سری ۳ ب ام و است.

ب ام و i3 

iiii برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۴۲ هزار و ۲۷۵ دلار

ب ام و i3 از بدنه فیبر کربنی و یک موتور الکتریکی که با یک بار شارژ کامل قابلیت طی مسافت ۱۱۸ مایلی را دارد، سود می برد. اما در آب و هوای سرد به احتمال زیاد این مسافت به ۸۱ مایل کاهش می یابد. برای افزایش دامنه حرکت این خودرو امکان سفارش یک موتور دو سیلندر ۶۵۰ سی سی بنزینی که به عنوان ژنراتور برای باتری ها عمل می کند، وجود دارد.

آکورا RLX 

akora برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۴۹ هزار و ۳۴۵ دلار

خودرو جدید آکورا RLX که جایگزین مدل RL شده از یک موتور ۳٫۵ لیتری شش سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۳۱۰ اسب بخار نیرو را دارد، سود می برد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود. امکان خرید مدل هیبرید این خودرو نیز وجود دارد.

کادیلاک CTS 

kadilak برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه: ۴۶ هزار و ۲۵ دلار

کادیلاک CTS با طراحی جدید خود حریف مستقیم ب ام و سری ۵ محسوب می شود که با توجه به کاهش وزن و گزینه های مختلف در زمینه انتخاب موتور به خوبی می تواند با رقیب باواریایی خود دست و پنجه نرم کند.

شورلت SS 

sheverlet برترین ماشین های آمریکایی سال 2013

قیمت پایه ۴۴ هزار و ۴۷۰ دلار

این خودرو از یک موتور ۶٫۲ لیتری هشت سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۴۱۵ اسب بخار نیرو و ۴۱۵ پوندفوت گشتاور را دارد، سود می برد. نیروی موتور توسط یک جعبه دنده شش سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.