رشد شگفت انگیر سهم نسخه اندروید کیت کت در بازار

مجله عالی ها

رشد شگفت انگیر سهم نسخه اندروید کیت کت در بازار

رشد شگفت انگیر سهم نسخه اندروید کیت کت در بازار ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

رشد شگفت انگیر سهم نسخه اندروید کیت کت در بازار

SSASASA رشد شگفت انگیر سهم نسخه اندروید کیت کت در بازار

جی اس ام آرنا اعلام کرد :  یک ماه دیگر گذشت و گوگل آمار تازه ای از درصد فراگیری ورژن های مختلف اندروید را منتشر کرد. نسخه کیت کت در ماه آپریل رشد بسیار سریعی داشت و از ۵٫۳ درصد در ابتدای آپریل به ۸٫۵ درصد در انتهای این ماه رسید. 

سه نسخه مختلف Jelly Bean سرنوشت متفاوتی داشتند. ورژن ۴٫۱ به میزان ۰٫۹ درصد افت کرده ولی همچنان با ۳۳٫۵ درصد بیشترین سهم را میان سایر نسخه های اندروید دارد. ورژن ۴٫۲ با ۰٫۷ درصد افزایش سهم خود را به ۱۸٫۸ درصد رساند در حالی که ۴٫۳ با کاهش ۰٫۴ درصدی همانند کیت کت ۸٫۵ درصد از بازار را در اختیار دارد. 

همانطور که می شود انتظار داشت درصد تمامی نسخه های ما قبل از جلی بین همچنان روندی رو به کاهش را دارا است. نسخه بستنی حصیری یعنی نسخه ۴ اندروید ۰٫۷ درصد کاهش داشته است. 

اندروید Gingerbread و Froyo به ترتیب ۱٫۶ و ۰٫۱ دیگر از فراوانی خود را از دست داده اند و حالا نسخه ۲٫۲ تنها یک درصد از دیوایس های اندرویدی را شامل می شود. این در حالی است که ورژن ۳٫۲ یعنی هان کمب هنوز روی ۰٫۱ درصد ثابت مانده است. 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.