خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

مجله عالی ها

خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

62592823 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

به بهانه جشن تولد ستاره ها و بازیگران معروف جهان سراغ انها رفته ایم تا در زندگی شخصی و حرفه ای همراه آنها شویم.

 

چارلی هانام ۳۷ ساله شد

چارلز متیو هانام «Charlie Hunnam» زاده ۱۰ آوریل ۱۹۸۰، بازیگر انگلیسی هست. شهرت او به دلیل نقش جکسون جکس تلر در سریال درام «فرزندان آشوب» «۱۴-۲۰۰۸» لوید هیث در سریال کمدی «اعلام نشده» «۰۲-۲۰۰۱» نقش اصلی “نیکلاس نیکلبی” «۲۰۰۰» پیت دانام در «خیابان سبز» «۲۰۰۵» و رالی بکت در «حاشیۀ اقیانوس آرام» «۲۰۱۳» هست.

8573243 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

هانام از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ در نقش جکسون جکس تلر در «فرزندان آشوب»، نمایشی دربارۀ یک باشگاه برجستۀ موتور سواری در یک شهر کوچک خیالی کالیفرنیا بازی کرد. پس از اینکه کرت ساتر، سازندۀ این سریال، هانام را در «خیابان سبز» دید وی را برای بازی در سریال خود گزینه کرد. بازی در نقش جکس تلر، هانام را به دریافت یک جایزۀ تلویزیونی گزینش منتقدان

 

سه نامزدی جایزۀ هفته نامۀ اینترتینمنت ویکلی برای برترین بازیگر اصلی در سریالهای درام و یک نامزدی جایزۀ انجمن روزنامه نگاران فیلم و تلویزیون پان امریکن برای برترین گزینه بازیگر در سریال درام رهنمون شد. هانام در سال ۲۰۱۱، نقش گاوین نیکولز را در درام هیجان انگیز «لبه» اثر متیو چپمن بازی کرد.

 

او در سال ۲۰۱۲ در نقش اصلی کمدی مستقل «۳، ۲، ۱… برو فرانکی» در کنار بازیگرانی مثل ران پرلمن بازی کرد. او در درام جنایی «خونسرد» «۲۰۱۲» به کارگردانی استفان روزوویتسکی نیز ظاهر شد.هانام در نقش رالی بکت در فیلم علمی تخیلی «حاشیۀ اقیانوس آرام» ساختۀ گیلرمو دل تورو بازی کرد که در ژوئیۀ ۲۰۱۳ به نمایش در آمد

 

و در سراسر جهان ۴۱۱ میلیون دلار به فروش رسید. در سپتامبر ۲۰۱۳ اعلام شد که قرار هست هانام نقش اصلی کریستین گری در اقتباس سینمایی رمان ای اِل جیمز با نام «پنجاه طیف خاکستری» بازی کند. با این حال، در اکتبر ۲۰۱۳، یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که هانام به علت تداخل با برنامه کاری اش در سریال «فرزندان آشوب»، از فیلم کنار کشید.
1078929039 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

هانام در ۲ ژوئن ۲۰۱۴، برای نقش رالی در «حاشیۀ اقیانوس آرام» جایزۀ هادینگ را برای برترین بازیگر جهانی نوظهور دریافت کرد، زیرا این فیلم در بازار های آسیایی بسیار مفید فروخت. او در فیلم وحشتناک «قله ای به رنگ خون» دوباره به دل تورو پیوست و در کنار بازیگرانی چون میا واشیکوفسکا، تام هیدلستون و جسیکا چستین بازی کرد.

 

فیلمبرداری فیلم در فوریۀ ۲۰۱۴ شروع شد و در ۱۶ اکتبر ۲۰۱۵ به نمایش در آمد. در ۳ اکتبر ۲۰۱۴، در گفت و گو با اینترتینمنت ویکلی تایید کرد که در دو فیلم «شاه آرتور» گای ریچی و فیلم رمانتیک و فاجعه ای «کوهستانی میان ما» مشغول به کار هست.ساخت فیلم «آرتور شاه: افسانۀ شمشیر» بین مارس ۲۰۱۵ و ژوئیۀ ۲۰۱۵ انجام شد

 

و نمایش آن برای ۲۲ ژوئیۀ ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده بود، اما کمپانی برادران وارنر نمایش را به تاریخ ۱۲ مه ۲۰۱۷ موکول کرد. ساخت «شهر گمشده» از اگوست تا اکتبر ۲۰۱۵ طول کشید و در آوریل ۲۰۱۷ به نمایش در آمد.هانام در فیلم «پاپیون» که بازسازی فیلمی به همین نام با بازی استیو مک کوئین و داستین هافمن در سال ۱۹۷۳ هست، در نقش اصلی ظاهر خواهد شد. فیلم در ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

 

او در سال ۱۹۹۹، کاترین تاون را زمانی که هر دو برای بازی در سریال «نهر داوسن» تست می دادند، ملاقات کرد. آنها بعد از چهار هفته نامزدی در لاس وگاس ازدواج کردند و در سال ۲۰۰۲ طلاق گرفتند. دارایی خالص چارلی هانام ۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

دیزی ریدلی ۲۵ ساله شد

دیزی جاز ایزابل ریدلی «Daisy Ridley» بازیگر انگلیسی زادۀ ۱۰ آوریل ۱۹۹۲ هست. او بازیگری را با نقش های کوچک تلویزیونی و فیلمهای کوتاه شروع کرد تا اینکه برای نقش اصلی رِی در سه گانۀ«جنگ ستارگان» گزینه شد و نخستین بار در «جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد» «۲۰۱۵» ظاهر شد.

 

او در «جنگ ستارگان: آخرین جدای» نیز حضور دارد که در دسامبر ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد. ریدلی در این فیلم در مقابل مارک همیل در نقش لوک اسکای واکر نقش بازی کرده هست.
1263366711 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

ریدلی قرار هست در اقتباس سینمایی رمان کارآگاهی «قتل در قطار سریع السیر شرق» اثر آگاتا کریستی بازی کند. ساخت این فیلم با کارگردانی و بازی کنث برانا، در نوامبر ۲۰۱۶ در لندن آغاز شد. در آگوست ۲۰۱۶، اعلام شد که او در اقتباس سینمایی رمان «Chaos Walking» به همراه تام هالند بازی خواهد کرد. قرار هست ریدلی در ۲۰۱۸ در فیلم نیمه انیمیشن «پیتر ربیت» بر زمینه داستان های کودکانه ای به همین نام نوشتۀ بئاتریکس پاتر بازی کند.

 

او در نظرسنجی سایت از مردان بپرسید، در سال ۲۰۱۶ نفر اول لیست زنان تحسین برانگیز شد و در مجلۀ پیپل در لیست خوشگل ترین های جهان در سال ۲۰۱۶ نیز ظاهر شد. ریدلی از آندومتریوز ناشی از کیست تخمدان رنج می برد و تا کنون چند بار تحت عمل جراحی لاپاروسکوپی قرار گرفته هست. او در اینستاگرام فاش کرد

 

که از سن ۱۵ سالگی به این مریضی مبتلا هست و اعتراف کرد که به دلیل آکنه های به وجود آمده پس از مریضی احساس کمبود اعتماد به نفس داشته هست. او به دلیل این پیام از سوی رسانه های خبری و طرفدارانش تحسین شد. دارایی خالص دیزی ریدلی ۲ میلیون دلار برآورد شده هست.
815161969 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهانمندی مور ۳۲ ساله شد

آماندا لی “مندی” مور «Mandy Moore» زادۀ ۱۰ آوریل ۱۹۸۴، بازیگر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی هست. مور با نخستین تک آهنگ خود در سال ۱۹۹۹ به نام Candy، که در جدول ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد، آهنگ شمارۀ ۴۱ شد، برای نخستین بار به شهرت رسید. نخستین آلبومش، So Real، را در ۱۹۹۹ منتشر کرد.

 

در ادامه گواهی پلاتین ضبط موسیقی را از انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده ایالات امریکا دریافت کرد. تک آهنگ او در سال ۲۰۰۰ با نام I Wanna Be with You در بین ۱۰۰ آهنگ برتر شمارۀ ۲۴ شد و نخستین آهنگ او بود که در بین ۳۰ آهنگ برتر ایالات متحده جای گرفت. به گزارش بیلبورد، مور از سال ۲۰۰۹، اکثر از ۱۰ میلیون مجموعه در سراسر جهان فروخته هست.

 

در سال ۲۰۱۲، او از سوی شبکۀ تلویزیونی وی اچ وان در جایگاه ۹۶ لیست ۱۰۰ بانوی برتر موسیقی و در ردۀ ۶۳ لیست جذاب ترین هنرمندان تمام زمان ها قرار گرفت.
573026467 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

مور در کنار حرفۀ موسیقی خود، به بازیگری نیز پرداخته هست. نخستین کار او فیلم کمدی «پزشک دولیتل ۲» «۲۰۰۱» بود، هرچند کار او فقط صدا پیشگی برای یک نقش کوچک بود. سپس در همان سال در نقش لانا تامس در فیلم کمدی «دفتر خاطرات شاهدخت» در کنار آن هاتاوی ظاهر شد. او نخستین نقش اول خود

 

را در درام رمانتیک «پیاده روی به یاد ماندنی » «۲۰۰۲»، بر زمینه رمان نیکلاس اسپارکس ایفا کرد. در سال ۲۰۱۰، وی در فیلم انیمیشن «گیسو کمند» به جای راپونزل صداپیشگی کرد و این نقش را در سریال تلویزیونی سال ۲۰۱۷، بر زمینه این فیلم تکرار خواهد کرد. مور در سال ۲۰۱۶، بازی در نقش ربکا پیرسون را در سریال خانوادگی کمدی «این ما هستیم» آغاز کرد و برای آن نامزد دریافت جایزۀ گلدن گلوب شد.

 

مور در سال ۲۰۰۸ ارتباط‌ با رایان آدامز خواننده و ترانه سرا را آغاز کرد. آنها در فوریۀ ۲۰۰۹ نامزد کردند و در مارس همان سال ازدواج کردند. آنها در ژوئن ۲۰۱۶ رسماً از هم طلاق گرفتند. دارایی خالص مندی مور ۲۳ میلیون دلار برآورد شده هست.
796833380 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان۱۰ آوریل، زادروز عمر شریف

عمر شریف «Omar Sharif» با نام اصلی میشل دیمیتری شلهوب، بازیگر مصری آمریکایی بود که در ۱۰ آوریل ۱۹۳۲ زاده شد و در ۱۰ ژوئیۀ ۲۰۱۵ درگذشت. او حرفۀ خود را در سالهای ۱۹۵۰ در کشور خود آغاز کرد، اما شهرت او به علت حضورش در فیلمهای آمریکایی و انگلیسی هست. از فیلمهای او می توان «لارنس عربستان» «۱۹۶۲»، «پزشک ژیواگو» «۱۹۶۵» و «دختر شوخ» «۱۹۶۸» را نام برد. او نامزد یک جایزۀ اسکار و برندۀ سه جایزۀ گلدن گلوب و یک جایزۀ سزار شد.
1216635629 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

شریف که زبان های عربی، انگلیسی، یونانی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی و ایتالیایی را به خوبی صحبت می کرد، در اکثر فیلم ها نقش یک خارجی را بازی می کرد. او در مقابله با محدودیت سفری که رئیس جمهور دولت وقت مصر، جمال عبدالناصر، برایش مقرر کرده بود، خود را به اروپا تبعید کرد. تابعیت خارجی او به طلاق دوستانۀ او از همسرش،

 

بازیگر معروف مصری فاتن حمامه،منجر شد. شریف برای ازدواج با او به دین اسلام گرویده بود. او در تمام زندگی خود علاقمند مسابقۀ اسب سواری بود و در زمان خود در بین برترین بازیکنان بازی بریج جهان جای گرفت. دارایی خالص عمر شریف ۲ میلیون دلار بود.
1291040911 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهاندنیس کوئید ۶۳ ساله شد

دنیس ویلیام کوئید «Dennis Quaid»، زادۀ ۹ آوریل ۱۹۵۴، بازیگر آمریکایی هست که به دلیل نقش آفرینی در طیف وسیعی از نقش های دراماتیک و کمدی شناخته می شود. او که برای نخستین بار در سال های ۱۹۸۰مورد دقت قرار گرفته بود، پس از غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر و اختلال تغذیه، در دهۀ نود بار دیگر حرفه اش را از سر گرفت.
1088342763 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

بعضی از کار های برجستۀ او عبارتند از «گسستن» «۱۹۷۹»، «مردان حقیقی» «۱۹۸۳»، «وایات اِرپ» «۱۹۹۴»، «تازه کار» «۲۰۰۲»، «روز پس از فردا» «۲۰۰۴»، «قاچاق» «۲۰۰۰»، «نقطۀ برتری» «۲۰۰۸»، «آزاد» «۲۰۱۱»، «فرکانس» «۲۰۰۰»، «تلۀ پدر و مادر» «۱۹۹۸»، «مال تو، مال من، مال ما» «۲۰۰۵» و «موج سوار» «۲۰۱۱»،

 

«حقیقت» «۲۰۱۵» و «هدف یک سگ» «۲۰۱۷». او برای بازی در «دور از بهشت» «۲۰۰۲» جایزۀ انجمن منتقدان فیلم را برای برترین بازیگر مرد نقش مکمل و چند جایزۀ دریافت کرد.کوئید سه بار ازدواج کرده و سه فرزند دارد. او و همسر اولش، پی جِی سولز در نوامبر ۱۹۷۸ ازدواج کردند و در ۱۹۸۳ طلاق گرفتند.

 

کوئید در فوریۀ ۱۹۹۱ با مگ رایان بازیگر ازدواج کرد. آنها در زمان فیلمبرداری دومین فیلم مشترکشان «دی اُ اِی» «۱۹۸۸» به هم علاقمند شدند. کوئید و رایان یک پسر به نام جک هنری دارند. آنها در سال ۲۰۰۰ از هم جدا شدند و طلاق آنها در ژوئیۀ ۲۰۰۱ نهایی شد. این بازیگر در ژوئیۀ ۲۰۰۴ با کیمبرلی بافینگتون، مشاور املاک در تگزاس، ازدواج کرد.

 

آنها در نوامبر ۲۰۰۷ صاحب دوقلوهای ناهمسان به نام های تامس بون و زوئی گریس شدند. دارایی خالص دنیس کوئید ۴۰ میلیون دلار برآورد شده هست.
1658192110 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

آلساندرا آمبروزیو ۳۵ ساله شد

الساندرا کورین آمبروزیو «Alessandra Ambrosio»، زادۀ ۱۱ آوریل ۱۹۸۱، بازیگر و مدل برزیلی هست. آمبروزیو برای کار با ویکتوریاز سیکرت شناخته می شود و بعنوان نخستین سخنگوی خط پینک این کمپانی گزینه شده هست. او در حال حاضر یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت هست و برای برند هایی مثل نکست، آرمانی اکسچنج، کریستیان دیور و رالف لورن مدل بوده هست.
2121068131 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

او در سال ۲۰۱۲، در لیست پردرآمد ترین مدلهای مجلۀ فوربز در جایگاه ششم قرار گرفت و تخمین زده شد که ۶٫۶ میلیون دلار در یک سال درآمد داشته هست. او اغلب از سوی رسانه های مردمی بعنوان یکی از جذاب ترین زنان جهان یاد می شود. آمبروزیو، بعنوان یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت، در مه ۲۰۰۷ از سوی مجلۀ پیپل بعنوان یکی از ۱۰۰ نفر لیست زیباترین مردم جهان گزینش شد.
1471514892 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

او درفیلم های «کازینو رویال» «۲۰۰۶»، «خونۀ بابا» «۲۰۱۵» و «لاک پشت های نینجای نوجوان جهش یافته: خارج از سایه ها» «۲۰۱۶» حضور داشته هست. آمبروزیو از سال ۲۰۰۸ با جیمی مازور، بازرگان و بنیانگذار پوشاک جین RE/DONE، نامزد هست و دو فرزند به نام های انجا لوییز و نوآ فینکس دارند. دارایی خالص آلساندرا آمبروزیو ۴۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جرمی کلارکسون ۵۶ ساله شد

جرمی چارلز رابرت کلارکسون «Jeremy Clarkson»، زادۀ ۱۱ آوریل ۱۹۶۰، گویندۀ رادیو وتلویزیون، روزنامه نگار و نویسندۀ انگلیسی هست که تخصصش در رانندگی هست. شهرت او اکثر به علت اجرای مشترک برنامۀ تلویزیونی «تخت گاز» تلویزیون بی بی سی با ریچارد هموند و جیمز مِی از اکتبرر ۲۰۰۲ تا مارس ۲۰۱۵ هست. او همین طور هر هفته برای روزنامه های ساندی تایمز و سان مقاله می نویسد.
1235588062 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

کلارکسون از روزنامه نگاری در روزنامه های محلی در انگلستان شمالی، در مقام مجری فرمت اصلی «تخت گاز» در ۱۹۸۸ به شهرت جهانی رسید. او از سال های میانی ۱۹۹۰، با حضور پیاپی در تلویزیون بریتانیا برای اجرای برنامه های خود و بعنوان مهمان در برنامه های دیگر، به شخصیتی شناخته شده تبدیل شده هست.

 

کلارکسون در برنامه ها و کتاب های خود، اضافه بر رانندگی به موضوعات دیگری مثل تاریخ و مهندسی نیز می پردازد. او از ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ برنامۀ گفتگو محور مخصوص خود را با نام کلارکسون اجرا می کند.سبک نگارش و اجرای مستبدانه اما طنزآمیز وی اغلب واکنش های عمومی را بر انگیخته هست. کارهای او چه در زندگی شخصی و چه بعنوان مجری «تخت گاز» بعضی اوقات به انتقاد رسانه ها، سیاستمداران، گروه های فشار و مردم منجر شده هست.

 

او همین طور بعنوان عامل اصلی تجدید حیات «تخت گاز»، یکی از محبوب ترین برنامه های بی بی سی، هواداران چشمگیری در بین مردم دارد.در ۲۵ مارس ۲۰۱۵، بی بی سی اعلام کرد بعد از حملۀ لفظی و فیزیکی کلارکسون به تهیه کنندۀ این برنامه در حین مشاجره با او، قرارداد کلارکسون را تجدید نخواهد کرد.

 

در سال ۲۰۱۵، کلارکسون، هموند، مِی و اندی ویلمن شرکت تهیۀ برنامۀ “دابلیو چامپ و پسران” را برای ساختن برنامۀ «گرند تور» برای سرویس ویدیویی آمازون تأسیس کردند.
1685312878 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

کلارکسون در ۱۹۸۹ با الکساندرا جیمز ازدواج کرد، اما جیمز پس از شش ماه وی را ترک کرد. او در مه ۱۹۹۳، با مباشر خود، فرانسیس کِین ازدواج کرد. نتیجۀ ازدواج آنها سه فرزند هست. بنا به گزارش ها همسر کلارکسون در آوریل ۲۰۱۴، درخواست طلاق داده هست. دارایی خالص جرمی کلارکسون ۴۷ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

سیرشا رونان ۲۳ ساله شد

سیرشا اونا رونان «Saoirse Ronan» بازیگر ایرلندی و آمریکایی زادۀ ۱۲ آوریل ۱۹۹۴ هست. او دو بار نامزد دریافت جایزۀ اسکار شده هست؛ یکبار برای برترین بازیگر زن نقش مکمل در «تاوان» «۲۰۰۷» و بار دیگر برای برترین بازیگر زن برای فیلم «بروکلین» «۲۰۱۵». او سه بار نامزد دریافت جایزۀ بفتا، دو بار نامزد گلدن گلوب، دو بار نامزد جایزۀ صنف بازیگران و دو بار برندۀ جایزۀ ستلایت شده هست.

748536175 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

نخستین بار در کمدی رمانتیک «هرگز نمی توانستم همسر تو باشم» «۲۰۰۷» ظاهر شد. فیلمهای دیگر او عبارتند از «شهر اخگر» «۲۰۰۸»، «استخوان های دوست داشتنی» «۲۰۰۹»، «هانا» «۲۰۱۱»، «راه بازگشت» «۲۰۱۰»، «بیزانتیوم» «۲۰۱۲»، «میزبان» «۲۰۱۳»، «حالا این زندگی من هست» «۲۰۱۳» و «هتل بزرگ بوداپست» «۲۰۱۴».

 

رونان در فیلمهای «ونسان عاشق»، «مرغ دریایی»، «لیدی برد» و «در ساحل چزیل» حضور دارد که در سال ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد.رونان در ژانویۀ ۲۰۱۶، در لیست “سی هنرمند زیر سی سال” در ایالات امریکا و انگلیس قرار گرفت. در مارس ۲۰۱۶، او نخستین کار تئاتری خودرا در بازسازی «بوتۀ آزمایش» آرتور میلر در نقش ابیگل ویلیامز انجام داد

 

و برای آن بسیار تحسین شد. در ژوئن ۲۰۱۶، تصویر وی، بعنوان یکی از ده هنرمند برجستۀ جوان گزینه شده بعنوان “هنرمندان برجستۀ نسل آینده” روی جلد مجلۀ تایم ظاهر شد. رونان دو تابعیت آمریکایی و ایرلندی دارد و از ژانویۀ ۲۰۱۶، در منهتن نیویورک زندگی می کند. دارایی خالص سیرشا رونان ۲٫۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

1373456665 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

بروکلین دکر ۳۰ ساله شد

بروکلین دنیل دکر رادیک «Brooklyn Decker»، زادۀ ۱۲ آوریل ۱۹۸۷، بازیگر و مدل آمریکایی هست که به دلیل حضور در نشریۀ لباس شنای مجلۀ اسپورتس ایلستریتد، از جمله در نسخۀ سال ۲۰۱۰ شناخته می شود. او در کنار فعالیت در ویکتوریاز سیکرت برای محصولات شنا، بعنوان بازیگر مهمان در سریال هایی مثل «چاک»،

 

«بتی بی ریخته»، «لیگ» و «دردهای سلطنتی» حضور پیدا کرد. برای نخستین بار در فیلم کمدی رمانتیک «فقط باهاش کنار بیا» «۲۰۱۱» ظاهر شد و پس از آن در «نبرد ناو» «۲۰۱۲» و «وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی» «۲۰۱۲» نقش اصلی به عهده گرفت.
1165700304 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

دیگر فیلمهای او عبارتند از «کشش» «۲۰۱۴»، «نتایج» «۲۰۱۵» و «آواز عاشقانه» «۲۰۱۶». فیلم کمدی «چسب زخم» با حضور او در ژوئن ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد. دکر در سال ۲۰۰۷، با اندی رادیک بازیکن تنیس آشنا و در مارس ۲۰۰۸ با او نامزد شد. آنها در آوریل ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و در سپتامبر ۲۰۱۵ پسرشان هَنک به جهان آمد. دارایی خالص بروکلین دکر ۱۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

کلر دینز ۳۸ ساله شد

کلِر کاترین دینز «Claire Danes» بازیگر آمریکایی زادۀ ۱۲ آوریل ۱۹۷۹ هست. او دارندۀ سه جایزۀ امی، چهار جایزۀ گلدن گلوب و دو جایزۀ صنف بازیگران هست. مجلۀ تایم در سال ۲۰۱۲، وی را یکی از ۱۰۰ شخص تأثیرگذار جهان نامید و در سال ۲۰۱۵، وی صاحب یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود شد.
121730153 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

دینز با بازی در نقش آنجلا چیس در سریال نوجوانانۀ تحسین شدۀ «به اصطلاح زندگی من» «۱۹۹۴» شناخته شد. این نقش یک جایزۀ گلدن گلوب برای برترین بازیگر زن و نامزدی جایزۀ امی برنامۀ ساعت پربیننده برای بازیگر زن برجستۀ سریال درام نصیب دینز کرد. او نخستین بازی در سینما را در همان سال با «زنان کوچک» «۱۹۹۴» تجربه کرد.

 

فیلمهای دیگر او عبارتند از «رومئو + ژولیت» «۱۹۹۶»، «تقدیم به جیلین در سی و هفتمین سالروز تولدش» «۱۹۹۶»، «دلال بیمه » «۱۹۹۷»، «بینوایان» «۱۹۹۸»، «قصر ویران شده» «۱۹۹۹»، دوبلۀ انگلیسی ۱۹۹۹ انیمیشن «شاهزاده مونونوکی» «۱۹۹۷»، «ایگبی غرق می شود» «۲۰۰۲»، «ساعت ها» «۲۰۰۲»، «نابودگر ۳: خیزش خودرو ها» «۲۰۰۳»، «دختر فروشنده» «۲۰۰۵» و «غبار ستاره» «۲۰۰۷».

 

دینز از ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ در دانشگاه یِیل تحصیل کرد و سپس برای ادامۀ بازیگری ترک تحصیل کرد. نخستین حضور او در تئاتر برادوی، بازی در نقش الیزا دولیتل در بازسازی سال ۲۰۰۷ از «پیگمالیون» جورج برنارد شاو بود. در سال ۲۰۱۰، او در نقش تمپل گراندین در فیلم تلویزیونی تحسین شدۀ «تمپل گراندین» بازی کرد و برندۀ دومین جایزۀ گلدن گلوب و نخستین جایزۀ ساعت پربینندۀ امی برای بازیگر زن برجستۀ نقش اول در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی شد.

 

او از سال ۲۰۱۱ در نقش کری متیسون در سریال «میهن» بازی می کند و برای آن دو جایزۀ ساعت پربینندۀ امی برای بازیگر زن اصلی برجسته در سریال درام، دو گلدن گلوب برای برترین بازیگر زن در سریال درام تلویزیونی و جایزۀ انجمن منتقدان تلویزیون برای موفقیت فردی در درام دریافت کرده هست.
1779592799 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

او در فیلم کمدی «خرس بریگزبی» نیز حضور دارد که قرار هست در ژانویۀ ۲۰۱۷ به نمایش در آید. دینز در زمان فیلمبرداری فیلم «عصر» در سال ۲۰۰۶ با هیو دَنسی بازیگر انگلیسی آشنا شد. آنها در فوریۀ ۲۰۰۹ نامزدی شان را اعلام کردند و در سپتامبر ۲۰۰۹ ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۲ صاحب پسری به نام سایرس شدند. دارایی خالص کلیر دینز ۲۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

دیوید لترمن ۷۰ ساله شد

دیوید مایکل لترمن «David Letterman»، زادۀ ۱۲ آوریل ۱۹۴۷، مجری سابق تلویزیون، کمدین، نویسنده و تهیه کنندۀ آمریکایی هست. او ۳۳ سال مجری برنامۀ آخر شبی تلویزیون بود که با «آخر شب با دیوید لترمن» در ۱ فوریۀ ۱۹۸۲ در ان بی سی شروع شد و در ۲۰ مه ۲۰۱۵، با پخش «برنامۀ آخر با دیوید لترمن»

 

در سی بی اس پایان یافت. لترمن در مجموع ۶۰۲۸ قسمت این برنامه را اجرا کرد و دوست و مربی خود، جانی کارسون، با سابقه ترین مجری برنامه های آخر شبی تاریخ تلویزیون کشور آمریکا، را پشت سر گذاشت. او در سال ۱۹۹۶، از سوی مجلۀ تی وی گاید از میان ۵۰ ستارۀ برتر تلویزیون در تمام زمان ها، در رتبۀ ۴۵ جای گرفت.
178895196 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

لترمن تهیه کنندۀ تلویزیون و سینما هست. شرکت او با نام ورلد واید پنتس برنامۀ او و «برنامۀ دیر وقت با کرگ فرگوسن» و چندین برنامۀ کمدی ساعات پربیننده را تهیه کرده هست؛ پیروز ترین این برنامه ها «همۀ ریموند را دوست دارند» بود. چندین مجری برنامه های آخر شبی اظهار کرده اند که از لترمن تأثیر گرفته اند،

 

از جمله کونن اُبرایان «جانشین لترمن در برنامۀ آخر شب»، استیفن کولبرت «جانشین او در برنامۀ آخر»، جیمی فالون، جیمی کیمل و ست میرز. دارایی خالص دیوید لترمن ۴۰۰ میلیون دلار برآورد شده هست.
1738213930 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

کارلس پویول ۳۹ ساله شد

کارلِس پویول سافورکادا «Carles Puyol»، زادۀ ۱۳ آوریل ۱۹۷۸، فوتبالیست حرفه ای بازنشستۀ اسپانیایی هست. پست اصلی او دفاع وسط بود، اما می توانست در دفاع کنار به ویژه دفاع راست نیز بازی کند و یکی از برترین مدافعان نسل خویش به شمار می رفت. او بعنوان یک بازیکن تک باشگاهی، بعد از اینکه در آگوست ۲۰۰۴،

 

کاپیتانی را از لوئیس انریکه تحویل گرفت، برای مدت های طولانی کاپیتان تیم همیشگی اش بارسلونا باقی ماند و ۵۹۳ بازی رسمی برای تیم انجام داد و ۲۱ عنوان مهم کسب کرد، که مهم‌ترین آنها شش نشان پیروزی لالیگا و سه لیگ قهرمانی اروپا بود.

1948339104 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

این بازیکن تیم ملی اسپانیا، با ۱۰۰ بازی ملی، عضو گروهی بود که مسابقات یورو ۲۰۰۸ و جام جهانی ۲۰۱۰ قهرمان شدند. در مسابقۀ نیمه نهایی مقابل کشور آلمان او تنها گل مسابقه را به ثمر رساند. پویول نخستین بازی ملی خود را در ۱۵ نوامبر ۲۰۰۰ مقابل هلند انجام داد و در سال های بعد یکی از یاران اثبات تیم باقی ماند.

 

او در بازی های المپیک ۲۰۰۰، جام جهانی فیفا ۲۰۰۲، یورو ۲۰۰۴ یوفا، جام جهانی ۲۰۰۶، یورو ۲۰۰۸، جام کنفدراسیون های فیفا ۲۰۰۹ و جام جهانی ۲۰۲۰ برای تیم ملی کشورش توپ زد.
677617834 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

در ۱ آگوست ۲۰۱۰، پویول ۳۲ ساله اعلام کرد که دست کم دو سال دیگر به بازی در تیم ملی ادامه خواهد داد. او به علت مصدویت زانو که مستلزم جراحی بود و بهبودی کامل پنج تا شش هفته طول می کشید، از مسابقات یورو ۲۰۱۲ جا ماند. پویول صدمین بازی بین المللی خود را در ۶ فوریۀ ۲۰۱۳، مقابل اوروگوئه انجام داد

 

و این بازی دوستانه در دوحۀ قطر با پیروزی ۳ به ۱ تیم اسپانیا به اتمام رسید. دارایی خالص کارلوس پویول ۴۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

اما واتسون ۲۷ ساله شد

اما شارلوت دوئر واتسون «Emma Watson»، زادۀ ۱۵ آوریل ۱۹۹۰، بازیگر، مدل و فعال اجتماعی انگلیسی هست. او که در پاریس به جهان آمده و در آکسفوردشایر رشد یافته هست، در مدرسۀ دراگون تحصیل کرد و در شاخۀ آکسفورد مدرسۀ هنرهای تئاتری استیج کوچ آموزش بازیگری دید. او که تنها در نمایش های دبستانی نقش بازی کرده بود

 

بعد از بازی در نخستین نقش حرفه ای خود، هرماینی گرنجر درمجموعه فیلمهای هری پاتر به شهرت رسید. واتسون در همه ی هشت قسمت فیلمهای هری پاتر از ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۲ ظاهر شد و به شهرت جهانی، تحسین منتقدان و ثروتی حدود ۶۰ میلیون دلار دست یافت.
1323891667 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

اما واتسون در کنار بازی در این فیلم، در فیلمهای دیگر نیز حضور یافت و در «افسانۀ دسپرو» «۲۰۰۸» صدا پیشگی و در اقتباس تلویزیونی از رمان «کفش های باله» «۲۰۰۷» بازی کرد. پس از آن برای نقش های اصلی در «مزایای گوشه گیر بودن» «۲۰۱۲» و «حلقۀ گرانبها» «۲۰۱۳» گزینه شد، در «این پایان کار هست» «۲۰۱۳» در نقشی کوتاه نسخۀ اغراق شده ای

 

از خود را به نمایش گذاشت، و در «نوح» «۲۰۱۴» نقش دختر خواندۀ نوح نبی را بازی کرد. در سال ۲۰۱۵، واتسون در تریلر وحشتناک روانشناسانۀ «پسرفت» به کارگردانی آلخاندرو آمنابار ظاهر شد. در سال ۲۰۱۷، او نقش بِل را در اقتباس لایو اکشن «دیو و دلبر» بازی کرد. وی در فیلم «دایره» در کنار نام هنکس نقش بازی کرده که در آوریل ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد.

 

واتسون از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ وقت خود را بین بازی در فیلمهای سینمایی و ادامۀ تحصیل تقسیم کرد، در دانشگاه براون و کالج ووستر آکسفورد تحصیل کرد و در مه ۲۰۱۴، با مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه براون فارغ التحصیل شد. کار مدلینگ او شامل تبلیغات برای برندهای باربری و لانکوم هست. او در مقام مشاور مد به ایجاد خط ساخت لباس به شرکت پیپل تری کمک کرد.

 

او در سال ۲۰۱۴، از سوی آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا بعنوان هنرمند انگلیسی سال گزینش شد. همان سال، به مقام سفیر حسن نیت زنان سازمان ملل منصوب شد و به راه اندازی کمپین “مرد برای زن” «HeForShe» زنان سازمان ملل کمک کرد، این کمپین مردان را به دفاع از برابری جنسیتی دعوت می کند.

2125339842 خبرهای داغ از جشن تولد افراد مشهور جهان

واتسون در سال ۲۰۰۵ حرفه مدلینگ را با عکاسی گزینشی برای مجله تین ووگ آغاز کرد و جوان ترین ستاره ای بود که جلد این مجله را زینت بخشید. در سال ۲۰۰۹ فعالیت برای برند باربری را آغاز کرد و چهره کمپین پاییز و زمستان آنها شد. سال بعد نیز در کمپین بهار و تابستان این برند ظاهر شد. در فوریۀ ۲۰۱۱ او جایزه استایل آیکن مجلۀ اِل بریتانیا را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۱ نیز بعنوان چهرۀ برند لانکوم گزینش شد.

 

واتسون در سال ۲۰۱۴ در مراسم جوایز مد بریتانیایی جایزه برترین استایل بریتانیایی را دریافت کرد. رقابت بین او و دیوید بکهام امل کلونی کیت ماس و کیرا نایتلی بود. دارایی خالص اما واتسون ۷۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.