سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

مجله عالی ها

سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

839830422 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند 

خرید جزیره شخصی برای خود می‌تواند کاری باشد که برای همگان در رویا هم امکانپذیر نیست،اما باید بدانید که تعداد زیادی از ستاره ها برای خود جزایر شخصی دارند. وقتی اسم مالکیت جزیره شخصی به گوش مان میخورد ناخودآگاه فکرمان میرود دنبال اینکه حتما این جزیره باید به یکی از سلبریتی ها،

 

سیاستمدار و میلیاردرهای آمریکایی و اروپایی متعلق باشد یا یکی از شیوخ پولدار عرب. مطلقا نمیتواند فکرمان به سمت یک ایرانی برود، نه؟ اما ظاهرا باید برخلاف این فکر کنیم.مالکیت و زندگی در یک جزیره خصوصی دست کمی از گذراندن لحظات در بهشت ندارد. آدم میتواند زنده باشد و به بهشت برود.

 

شاید فکرش را هم نتوانیم بکنیم که یکی از زیباترین و کامل ترین جزایر شخصی جهان به قیمتی افسانه ای و عجیب در قلب سواحل یونان به یک ایرانی تعلق داشته باشد که ثروت و سرمایه اش حد و حساب ندارد؛ طبیعتا هم برای داشتن یک جزیره شخصی باید ثروت آدم بی حد و حساب باشد.

 

این جزیره خصوصی و تفریحی را میتوان یکی از دل انگیزترین و آرام ترین و زیباترین نقاط تفریحی سراسر جهان به شمار آورد اما هر چه زندگی در این جزیره آرام و به دور از تنش باشد، حداقل یک چیز داغ و قابل بحث هست و آن قیمت افسانه ای ۹۰۰ میلیارد تومانی اش.

 

این هموطن عزیز مثل پادشاه ها زندگی می‌کند، جزیره و هواپیمای شخصی دارد. معماری منزل اش هوش از سر می رباید و اتومبیلش حقیقتا افسانه ای و بی مثل هست. جزیره ایشان آن قدر زیباست و امکاناتش چنان کامل هست که با بهشت برابری می‌کند. گرچه هیچ کس هنوز بهشت را ندیده اما در ادامه با توصیفاتی که از این جزیره میکنیم قطعا شما هم مطمئن می‌شوید بهشت باید جایی شبیه این جزیره باشد.

724927778 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

او هر وقت دلش بخواهد به همراه خانواده برای عوض کردن آب و هوا با یکی از چندین هواپیمای شخصی خودش به جزیره بی نظیرش در یونان میرود. او می‌تواند در ۲۸ هکتار زمین این جزیره به آسودگی استراحت کند و از هیاهوی زندگی شهری به دور باشد. چشم انداز این جزیره بی نهایت رویایی و زیباست. نور آفتاب روی ماسه های آن تداعی سکه های طلایی را می‌کنند که می درخشند و در شب زیر نور ماه مثل الماس های درخشان میباشند.

 

او صبح ها در امتداد این ساحل می دود و سپس در سواحل طلایی ماسه ای آن دراز میکشد. به طلوع آفتاب نگاه میکند و از چشم انداز آبی ۳۶۰ درجه ای آن لذت می‌برد. این جزیره امکانات شگفت انگیزی برای ماهیگیری و موج سواری دارد و بیش از هزاران متر مربع فضای ساحلی آن وی را در قلب تماس با آب قرار میدهد. آفتاب ملایم و گاهی تند به همراه خنکای نسیم در این جزیره جان می‌دهد

 

برای حمام آفتاب گرفتن. وقتی از حمام آفتاب گرفتن، موج سواری، جت اسکی و شنا خسته شد، برای استراحت باید گزینش کند که به کدام سوئیت لوکس جزیره اش برود.تمامی اقامتگاه ها با مبلمان های طرح فرانسوی و به طور استادانه ای تزیین شده اند؛ آن قدر که با این طراحی و معماری بی نظیر احساس میکنی

 

در یونان نیستی و وسط قلب پاریس قرار داری. همۀ اتاق خواب ها با تختخواب های اندازه خیلی بزرگ تجهیز شده اند که برای میهمان ها در نظر گرفته شده هست و وسط آن ها یک جکوزی وجود دارد. هر عمارت یک سالن ورزشی جدا دارد که سیستم تهویه هوای مجزا دارد.

 

در کنار تمامی این امکانات، پیشخدمت و آشپز و محافظ شخصی مخصوصش را هم در اختیار دارد. آشپز شخصی او به پختن انواع و اقسام غذاها مسلط هست. هر وقت او به جزیره اش میرود بساط آتشبازی هم پابرجاست و او شب ها روی قایق ۱۷۳ فوتی اش به تماشای آتشبازی مینشیند.

 

زمین تنیس اختصاصی را نیز باید به امکانات این جزیره اضافه کرد؛ همین طور سالن ژیمناستیک و اسکواش؛ باند فرود برای هواپیما و هلیکوپتر شخصی ایشان هم در جزیره اش مهیاست.زندگی در چنین بهشتی که انواع و اقسام امکانات از هر نوعی که اراده کنید در اختیارتان هست، می‌تواند آرزوی هر کسی باشد.

 

آدم ناخودآگاه چشمش را می بندد و با تصور جزیره خوشگل و گرانقیمت ایشان در قلب سواحل یونان یاد فیلم هایی میوفتد که دستت را روی زنگی فشار می دهی و در چشم به هم زدنی هر چه بخواهی برایت فراهم هست.این جزیره امکانات پذیرایی از میهمانان متعدد را دارد که اغلب در اختیار فامیل و نزدیکان ایشان قرار می‌گیرد.

 

فامیل چنین شخصی بودن هم مزایای مخصوص خودش را دارد. خیلی از جزیره داران مشهور در زمان هایی که از جزیره شان بهره گیری نمیکنند آن را اجاره می‌دهند اما جزیره این شخص کاملا خصوصی هست.جزیره های زیادی در جهان برای فروش میباشند که امکانات متفاوتی دارند اما با دقت به امکانات این جزیره یکی از کامل ترین و گران ترین جزایر خصوصی هست.

 

زندگی در این جزیره حتی اگر برای چند روز کوتاه باشد، آن قدر شیرین و به یادماندنی خواهد بود که هر لحظه آن به اندازه چند سال در ذهن باقی خواهد ماند.

 

جزیره داران مشهور جهان

ریچارد برانسون

1154517140 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

وقتی پای صحبت از جزیره های شخصی به میان می‌آید جای هیچ شک ینیست که ریچارد برانسون سرور همۀ جزیره داران به شمار می‌آید. این فرد بانفوذ انگلیسی و صاحب شرکت هواپیمایی «ویرجین آتلانتیک» جزیره ای شخصی در دریایی کارائیب دارد؛ همین طور جزیره رویایی Jakepeace را برای کارمندانش خریداری کرده هست

 

که هر وقت از کار روزمره خسته شدند بتوانند در سواحل آن لذت ببرند. آدم دلش میخواست کارمند شرکت او بود و تعطیلاتش را در چنین بهشتی میگذارند؛ قطعا می توانست درست و حسابی خودش را سبک کند.

 

جانی دپ؛ صاحب جزیره کوچک Little HallsPond

635417060 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

او صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما، به ارزش ۵۰ میلیون دلار هست. جانی دپ زمانی که در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» ایفای نقش می‌کرد عاشق باهاما شد و بالاخره قدم پیش گذاشت و این بهشت حقیقی را برای خانواده اش خرید. خیلی رشک برانگیز هست که با شغل بازیگری آن قدر ثروت داشته باشی که بتوانی جزیره مورد علاقه ات را بخری.

 

این جزیره ۳٫۶ میلیون دلار ارزش دارد و از زیباترین صخره های دریایی بهره مند هست؛ همین طور به علت لنگرگاه شخصی، مرداب هایی که در کنارش درخت های خرما روییده و ۶ بخش ساحلی سفیدرنگ بکر و دست نخورده اش شهرت دارد و فقط با یک کشتی کوچک، هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی میتوان به آنجا سفر کرد. جانی دپ بر بکر و دست نخورده باقی ماندن این جزیره اصرار دارد و نمی‌خواهد با بناها و امکانات زندگی مدرن صنعتی و شهری آن را خراب کند.

 

شکیرا؛ جزیره باندز؛ باهاما

1842883723 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

این جزیره وسیع ۱۶ میلیون دلار ارزش دارد و هنرمندانی مثل شکیرا، راجر واترز ستاره پینک فلوید، و الخاندرو سانز ستاره پاپ اسپانیایی یبه طور مشترک از آن بهره گیری میکنند. آن ها در فکر خلق آثار و برنامه های هنری و فرهنگی میباشند که بتوانند از هنرمندان دیگر و تازه واردان دنیای هنر پیشی بگیرند.

 

مل گیبسون؛ جزیره مانگو؛ فیجی

1603000005 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

با دقت به جزیره دار قبلی و بعدی در می یابیم یکی از گروه های ثروتمند در کشور آمریکا، هنرپیشه ها و کارگردانان سینما میباشند که اغلب شان جزیره شخصی دارند. اهالی استرالیا جزیره های گرمسیری فیجی را محلی بی نظیر برای گذراندن ایام تعطیلات می‌دانند. مل گیبسون هم استرالیایی هست

 

و با خریدن جزیره مانگو در سال ۲۰۰۵ به مبلغ ۱۵ میلیون دلار، به دارندگان جزایر فیجی پیوست. این جزیره یکی از جزیره های بزرگ جنوب اقیانوس آرام محسوب می‌شود و کاملا دست نخورده و خالی از سکنه هست؛ مل گیبسون هم تلاش کرده به جز یک ساختمان برای بهره گیری شخصی، باقی جاهای جزیره را دست نخورده نگه دارد. برای او حفظ محیط زیست به شکل بکر و دست نخورده بسیار اهمیت دارد.

 

دیوید کاپرفیلد؛ جزیره کوچک ماشا؛ باهاما

1501279018 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

دیوید کاپرفیلد، مرد افسانه ای شعبده و جادو، یکی از افراد بسیار ثروتمند جهان به شمار میرود. او صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما به ارزش ۵۰ میلیون دلار هست، گرچه او اکثر اوقات فراغتش را در جزیره ماشا می‌گذارند و سه جزیره دیگر را برای روز مبادا نگه داشته هست.

 

او این جزیره را هفته ای ۳۲۵ هزار دلار اجازه می‌دهد و اینکار برای او نوعی منبع درآمد بی نظیر به حساب می‌آید. افراد مشهور دیگری مثل جان تراولتا و اپرا وینفری هم به این جزیره سفر کرده اند. کاپرفیلد آب های جزیره را سرچشمه جوانی می نامد و ادعا می‌کند این جزیره زیبایی نفس گیر فرازمینی دارد که شاید در خواب هم ندیده باشید.

 

لئوناردو دی کاپریو؛ جزیره بلک ادور؛ بلیز

524324089 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

و باز هم هنرپیشه ای میلیاردر؛ وکیل تجاری لئوناردو دی کاپریو جزیره ای به ارزش ۱٫۷۵ میلیون دلار را در سال ۲۰۰۵ برای او خریداری کرد. این جزیره خوشگل با سواحل شنی سفید رنگ، درخت های نارگیل و صخره های خوشگل، در نزدیکی صخره های مرجانی واقع شده هست. گفتنی هست در این مکان هیچ جزیره دیگری وجود ندارد

 

که مثل این جزیره فضای کافی برای تولید یک فرودگاه را داشته باشد. لئوناردو هم برای این جزیره برنامه هایی دارد؛ مثل تبدیل کردن جزیره به یک پاتوق برای محفل های دوستان و تولید هتل های زنجیره ای برای چهار فصل سال و بسیاری آرزوهای دیگر که باید دید کدام یک قابلیت تحقق پیدا کردن دارند.

 

نیکلاس کیج؛ جزیره کوچک لیف؛ باهاما

1801112683 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

سال ۲۰۰۶ نیکلاس کیج این جزیره باهامایی را به مبلغ سه میلیون دلار خرید. او پیش از این صاحب منزل ای بی نظیر مجلل در جزیره پارادایس بود. جزیره لیف جزو جزیره های زنجیره ای اکزوما محسوب می‌شود و در نزدیکی جزیره خصوصی جانی دپ قرار دارد و باید به این نکته اشاره کرد که با داشتن نخل های خرما، سواحل شنی طولانی و یک برکه با آب بسیار زلال و شفاف، این جزیره چیزی کمتر از یک بهشت نیست.

 

ادی مورفی؛ جزیره روستر؛ باهاما

1489760423 سلبریتی هایی که صاحب جزیره شخصی هستند

ادی مورفی جزو بازیگرانی هست که بیشترین دستمزدها را می‌گیرد؛ پس طبیعی هست که صاحب بهشتی رویایی، یعنی جزیره روستر باشد که به جزیره ای دراز و کشیده مشهور شده هست. او در سال ۲۰۰۷ این جزیره را به مبلغ ۱۵ میلیون دلار خرید که فقط چند دقیقه با ناسائو، پایتخت باهاما فاصله دارد.

 

تجارت و خرید و فروش زمین تا جایی در هالیوود رواج پیدا کرده هست که بازیگرانی مثل ادی مورفی و بعضی دیگر از ثروتمندان هم جزیره های شخصی شان را به محلی تجاری تبدیل کرده اند که خود و خانواده شان بتوانند تا آخر عمر از چنین مکان هایی بهره گیری کنند.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.