دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

مجله عالی ها

دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

1035243536 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در دنیای مدلینگ ایرانی نیز فعالیت هایی دارد که ما را بر آن داشت تا در این مقاله به استایل های مخصوص این بازیگر بپردازیم. لیلا بلوکات بازیگر سینما و تئاترکشورمان از جمله هنرمندان فعال ایرانی در اینستاگرام بوده که ظرف سه سال قبل بیش از ۴۰۰ پست را در صفحه خود به اشتراک گذاشته و اکنون بیش از ۱٫۲ میلیون فالوور دارد.

 

لیلا بلوکات همچون بهنوش بختیاری و الهام حمیدی، عاشق دنیای مد و لباس بوده و هر از گاهی هوادارانش را با فوتوشوتینگ های رنگارنگ خندان سورپرایز میکند.او اکنون در تلگرام نیز فعالیت زیادی دارد و پست های مختلفی را منتشر می‌کند و بعضا نوشته های مفهومی و علایق ادبی و هنری ایشان را به عکس می‌کشد.

 

وی یکی از هنرمندانِ عاشق کارهای خیریه بوده و به همین دلیل موسسه خیریه مهر لیلا را چند سالی هست که راه اندازی کرده و سفیر آسایشگاه معلولینِ فیاض بخش استان تهران نیز به شمار می‌رود.

1951550589 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

سبک زندگی دیجیتالی بلوکات

لیلا بلوکات گر چه بر خلاف استاد پرستویی هرروز چند اینستانوشته مفهومی برگرفته از ادبیات ایران و دنیا را به اشتراک نمیگذارد اما علاقه زیادی به نوشته های مفهومی دارد و سعی دارد در اینستانوشته های خود گریزی به کتاب های مورد علاقه اش از ادبیات ایران و دنیا نیز بعضا داشته باشد.

2111898845 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

۳ عکس از کلکسیون مد و لباس لیلا بلوکات در دی ماه ۹۵ که با برند سوئیت دولچه و عکسی از سعید عبداللهی در گالری آرت گرفته شده هست و او را با ستی از مانتوهای گرانقیمت و بوت های ایتالیایی دیدن می‌کنیم

 

بر خلاف بعضی از هنرمندان سینما که عاشق سلفی بازی میباشند، عکسهای سلفی زیادی در صفحه او دیده نمیشود. اما روند انتشار فوتوشوتینگ های تبلیغاتی مد و لباس وی در کنار عکسهایی از جهانگردی های متنوعش، نشان گر این حقیقت هست که به فشن و توریسم، علاقه زیادی دارد. مخصوصا ایتالیا که گویا مقصد اصلی گردشگری وی در قاره سبز هست.

81400224 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

سلفی لیلا بلوکات که به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶ منتشر کرد و نوشت: تمام شدنت مبارک. فصل هایت، اصلا مفید نبود. خبرهایش یک روز خبر فوت محبوب های کشور به گوش میرسید و روز دیگر، آوار شدنه سقف های گوناگون و هر روز شنیدن خبرهای گوناگون . . .

 

بهره گیری از هشتگ لیلاـبلوکات در بیشتر اینستانوشته های وی نشان می‌دهد که او علاقه زیادی به اطلاع رسانی تصاویرش بر روی هشتگ های گوناگون به خصوص هشتگ اختصاصی خودش دارد تا لایک و کامنت های بیشتری دریافت کند و در این روند فشن، مخاطبان بیشتری پیدا کند.

176371126 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل زمستانی لیلا بلوکات با سلفی خندان در کنار بهنوش بختیاری و لیلا خوشکار و رز رضوی

 

موضوعی که گر چه در میان هنرمندان و پر بیننده های اینستاگرام ایرانیان، چیز عجیبی نیست، اما به هر حال برای یکی از فعالان سینمایی دنیای مد و لباس ایرانی می‌تواند اهمیت بسزایی داشته باشد و گرچه درس خوبی برای فعالان فشن ایرانی که از ظرفیت های هشتگ ها برای بازاریابی و تبلیغات کار خود،‌ بیشتر بهره گیری کنند.

161149967 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل لیلا بلوکات برای حمایت از کمپین خیریه انجمن اتیسم ایران

 

لیلا از یک اتفاق عجیب هم در میانه دنیای مد و لباسش خبر داد:بیست روز پیش  «آذر ۱۳۹۵» کمپینى براى حمایت از کودکان اوتیسم به راه افتاد. کمپینى براى حمایت از خانواده هاى اوتیسم و کودکانى که نیاز به مراقبت و آموزش دارن.

 

دلیل ایجاد این کمپین هم اتمام قرارداد اجاره ساختمان منزل اوتیسم بود که بدون هیچ حمایت دولتى و به شکل خصوصى و با کمک خیرین، توسط انجمن اوتیسم راه اندازى شده بود. در این بیست روز به کمک هنرمندان و ورزشکاران زیادى که به این کمپین پیوستن تلاش کردیم که بخشى از مشکلات، کمبودها و نیازهاى خانواده هاى اوتیسم رو معرفى کنیم و صداى خسته این خانواده ها رو به گوش دیگران برسونیم.

 

بیست روز گذشت و این کمپین به پایان رسید. کمپینى که قهرمان هاى اصلیش شما بودین. شما مردمى که بارها اثبات کردین توانایى خلق معجزه رو دارین. شمایى که هر وقت صداقت دیدین، اطمینان کردین و هر وقت اطمینان کردین، بزرگى و قدرتتون رو نشون دادین… واریز یک میلیارد و صد میلیون تومن به حساب انجمن اوتیسم معجزه اى بود که به کمک شما اتفاق افتاد… یک میلیارد و صد میلیون تومن..

 

گرچه روایت های هرروز لیلا از شرکت در رویدادهای فرهنگی و هنری که سر میزند نیز در نوع خود برای هوادارانش خوشگل هست. مثل شرکت در جشن گرامی داشت اسکار دوم اصغر فرهادی که استایل ایشان را در آن جشن، در کنار یکی از بزرگان سینمای کشور ایران میبینیم.

1744187393 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

امشب با بانوی مهربان و درجه یک سینمای کشور ایران در موزه سینما استان تهران. عکس از حسن مصطفوی،‌ مدیر ساخت فیلم سینمایی فروشنده که تو اون ازدحام این عکس را شکار کرد. جا دارد از او تشکر کنم که بازم ما رو از اون شلوغی نجات داد. کافیه حسن جان؟ اصل مقاله ادا شد؟

 

مد گردی با لیلا بلوکات

فوتوشوتینگ های لیلا، گهگاهی در کانون دقت رسانه ها و به خصوص هوادارانش قرار میگیرد. در تازه ترین تصویری که لیلا منتشر کرد و به نظر می‌رسد که عکس تبلیغاتی خاص با ژستی منحصر به فرد باشد، بخشی از عکس توسط خود لیلا سانسور شده بود که با ده ها هزار لایک و هزاران کامنت موافق و مخالف کاربران ایرانی اینستاگرام مواجه شد.

697294518 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

تصویر لیلا بلوکات از فوتوشوتینگ های اردیبهشتی که بخشی از عکس را به طرز غیر حرفه ای پوشانده و با واکنش گسترده کاربران ایرانی اینستاگرام مواجه شد. او نوشت شب هست و دیر وقت و جز دوستتان دارم، باقی کارها بماند برای فردا

 

گرچه همۀ فوتوشوت های لیلا از روبرو نیست و به قولی پرتره محسوب نمیشود. همچون عکس زیر که او را مشغول دیدن چراغ یک آباژور فرانسوی میبینیم و نحوه ست کردن ساعت با قاب آبی رنگ و شال و مانتو کرم رنگ و گرچه بخشی از کلکسیون اکسسوری های طلایی و نقره ایشان را به عکس می‌کشد.

154506995 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

وی در زیر این عکس نوشت: خدا حرفی نیست فقط یه دعا از ته دل. هیچکس رو از زندگی کردن سیر نکن. آرامش و دل خوشو واسه همۀ دوستان آرزومندم.

 

اوایل اردیبهشت امسال، وی به مشهد رفت و مشهد گردی هایش را با عکسهای زیر نشان داد.

1970764931 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

سفر لیلا به مشهد در اردیبهشت ۱۳۹۶

1570629356 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا در فروردین امسال برای حضور در یک پروژه سینمایی به شهر «cologne کشور آلمان» رفت و با تیپ اروپایی خود و مو های چتری همیشگی و کلاهی خاص، عکسی را با محمد یوسفی گرفت که استایل مد ایشان را در کشور آلمان ۲۰۱۷ میلادی به عکس میکشد.

2088884352 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

مد و لباس لیلا بلوکات در کشور آلمان ۲۰۱۷

610316680 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

فوتوشوت های گردشگری لیلا بلوکات در کنار سینماگران ایرانی

 

ایتالیا گردی لیلا همچون الناز شاکر دوست که فروردین را در پایتخت مد و لباس ایتالیا «شهر میلان» گذرانده بود، اساس ژست های خاص ایشان برای عکسهای اینستاگرامی را فراهم کرد که مشابه اش را در عکس زیر دیدن می‌کنید. در این عکس، ایشان را در میدان مشهور پیازا دومو میلان و روبروی کلیسای گوتیگ مشهور این شهر «Doumo» می‌بینیم که با ۴۵ هزار لایک و ۳ هزار کامنت هوادارانش همراه شد.

945674792 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در PIAZZA DOUMO در میلان ۲۰۱۷

1497052377 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

عکس ۱ سال پیش لیلا بلوکات روبروی کلیسای مشهور میلان ایتالیا در ۲۰۱۶

 

لیلا، کلکسیونی از عکسهای مد و لباس تبلیغاتی خود را در روز جهانی تئاتر منتشر کرد که در ادامه به شماری از انها اشاره میکنیم.

1602845520 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و نحوه ست کردن مانتویی رنگارنگ با کلاه و کیف دستی که برند آن معرفی نشده هست

904078497 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

عکس یکی از پوشش های لیلا بلوکات در صحنه تئاتر که لباسی فرنگی را به عکس می‌کشد

1150192117 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

تصویری از اخیر ترین بازی لیلا بلوکات در تئاتر منزل عروسک شهر تهران که نوسط ساناز دنیا آرایی عکاسی شده هست و مربوط به دی ماه سال ۱۳۹۵ هست

1834625246 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و تصویری از یکی از صحنه های تئاتر وی در سال ۹۵ که به مناسبت روز جهانی تئاتر منتشر شد

776887439 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و عکس یکی از اجراهای تئاتر ایشان در سال ۱۳۹۵ به مناسبت روز جهانی تئاتر

1430577489 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل فرنگی لیلا بلوکات که او را با مانتو سرخ و سفید و کلاه و کیف دستی ست شده در یکی از اجراهای تئاتر سال ۱۳۹۵ به عکس می‌کشد و می‌تواند الگوی خوبی برای مد و لباس تابستانی بانوان جوان باشد

411739954 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

گریم و لباس لیلا بلوکات در صحنه یکی از اجراهای تئاتر سال ۱۳۹۵ ایشان که به مناسبت روز جهانی تئاتر منتشر کرد

1312975602 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

فوتوشتینگ سیاه و سفید لیلا بلوکات در اسفند ۱۳۹۵ که حس رمانتیکش را با اینستانوشته ای مفهومی تکمیل کرد زن را توان دوستی نیست. . . او عشق را می شناسد و بس

344372981 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل زمستانی لیلا بلوکات در کنار بهاره کیان افشار و سپیده ایلچی

147743863 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل زمستانی لیلا بلوکات که مانتویی با طرح خاص طلایی رنگ روی سر آستین و شال سبز، ست شده هست و او را در کنار الهام پاوه نژاد، هنرپیشه سینما و تلویزیون دیدن میکنیم

1708147294 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

اکسسوری سبز رنگ و کیف دستی برند والنتینو که از فوتوشوت های بهمن ماهی لیلا بلوکات هست

2102480314 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل مد و لباس لیلا بلوکات در کنار سحر قریشی

79573305 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل مد لیلا بلوکات در پخش خصوصی فیلم سینمایی جاودانگی با عکس نسیم یوسفی

1580025912 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل مد و لباس لیلا بلوکات با سلفی خودرویی

1475794873 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل پاییزی لیلا بلوکات در کنار رویا تیموریان از هنرپیشه های سینما و تلویزیون

2121913748 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل مد و لباس لیلا بلوکات در مراسم فرش قرمز جشن حافظ در سال ۱۳۹۵

2129183768 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل لیلا بلوکات در کنار بهنوش بختیاری سر صحنه تئاتر ۳ خواهر در سالن اصلی تئاتر شهر شهر تهران– طراح مانتو نیکی خطیبیان- عکاس: حانیه زاهد

78699826 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل پاییزی لیلا بلوکات در نمایشگاه نقاشی ماهیار چرمچی

234049496 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و ژستی خاص برای یک سلفی خاص با اینستانوشته ای مفهومی: منتظر کسی نباش. خودت خوشبختی را پیدا کن. امروز تو خوشبخت ترین انساانی با وجود تمام سختی ها.

887297362 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

فوتوشوتینگ متفکرانه با شال و مانتو آبی رنگ و اکسسوری های نقره ای لیلا بلوکات- تنها زمانی صبور خواهی شد که صبر را یک قدرت بدانی نه یک ضعف. آنچه ویرانمان میکند. روزگار نیست و حوصله کوچک و آروزهای بزرگمان هست

726431868 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل تابستانه لیلا بلوکات در تراس منزل ای قدیمی

157590764 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لباس لیلا بلوکات،مدل لباس لیلا بلوکات،مدلینگ شدن لیلا بلوکات،عکس های لیلا بلوکات،لباس های لیلا بلوکات

2088848442 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در پخش خصوصی فیلم سینمایی یک دزدی عاشقانه

104121299 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

استایل لیلا بلوکات در قبرستانی مشهور در شهر میلان ایتالیا

986618710 دنیای مدلینگ همراه با استایل و مدل لباس لیلا بلوکات

در حاشیه جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۵

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.