طلاق زن مجری روی آنتن زنده تلویزیون

مجله عالی ها

طلاق زن مجری روی آنتن زنده تلویزیون

طلاق زن مجری روی آنتن زنده تلویزیون ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

1919323538 طلاق زن مجری روی آنتن زنده تلویزیون

طلاق زن مجری روی آنتن زنده تلویزیون 

زن مجری تلویزیونی در برنامه زنده و بوسیله گوشی گوشی طلاق داده شد! این زن میگوید شوهرش اجازه نمی‌دهد تا به عنوان مجری فعالیت کند. مجری شبکه ماهواره ای مصری هنگام اجرای برنامه زنده در تماس تلفنی فردی که نقش همسرش را بازی میکرد، طلاق داده شد.

 

 در یک نمایش تلویزیونی که از شبکه ماهواره ای “ال تی سی” مصر با محور بررسی مساله طلاق تلفنی، اکران می شد، شخصی در نقش همسر “هبه الزیاد” فعال رسانه ای و مجری تلویزیونی مصری، با گوشی همراه وی تماس گرفت و وی را طلاق داد.این فعال رسانه ای هنگامی که برنامه از یک شبکه ماهواره ای مصری اکران می شد، با تماس تلفنی همسرش که وی را به دلیل حضور در برنامه تلویزیونی “جراب حواء”، سرزنش می‌کرد، شوکه شد.

 

 به گزارش عالی ها این مجری مصری در پاسخ به همسرش که می‌گفت: “چرا بدون اجازه من در این برنامه حاضر شدی؟” گفت:” این شغل من هست، من از تو می ترسم، تو عامل ترس در زندگی من هستی”.همسر این زن رسانه ای نیز در ادامه گفت:”تو را طلاق دادم”، مجری زن هم به گریه افتاد و گفت:”عجب بدبختی گرفتار شدم”!

 

به تصور بعضی از مذهیون مصری، طلاق دادن زن که در اصل باید با حضور شاهدان و رعایت شروط خاصی صورت گیرد، تنها با گفتن عبارت “انت طالق”! محقق میشود و مرد حتی میتواند در یک لحظه، زن را سه طلاقه کند! در حالی‌که بر زمینه مبانی اسلام اصیل، هر زمان طلاق زن باید با شرایط خاص و مشخص صورت گیرد.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.