فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

مجله عالی ها

فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

1234786240 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند 

تعداد زیادی از فیلم ها میباشند که میتوانند شما را مجذوب خود کنند تا در انتها با هیجان زیادی بنشینید و فیلم را تماشا کنید. فیلم هایی وجود دارند که بیننده را کاملا در خود می‌کشند طوری که تا پایان غرق آن می‌شوید و حتی بعد از پایان فیلم برای مدتی طولانی به انچه دیده اید فکر می‌کنید.لیستی که امروز در سایت عالی ها می‌خواهم به شما معرفی کنم درمورد چنین فیلم هایی هست. انشاالله از مشاهده آن ها لذت ببرید:

 

The Lives of Others

جورج دریمن نویسنده و نمایش نویس مشهور اگر به دلیل عشق و عاشقیش با بازیگری مشهور نبود می توانست تمام زندگی خود را با شهرت و به دور از هرگونه مشکلی بگذراند. شهرت این دو آن قدر چندان هست که خارج از دید پلیس پنهان و اطلاعاتی نمی مثل و به همین شکل هست که زندگی دریمن دگرگون و دستخوش تغییر میشود.

 

امتیاز IMDb: 8.5

 

This Must Be the Place

1700308351 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

یک خواننده راک بازنشسته و افسرده به دنبال یافتن یک جنایتکار جنگی نازی که حالا در ایالات امریکا زندگی می‌کند و باعث تحقیر پدرِ تازه مرحوم شده اش بوده میرود. این فیلم همین طور داستانی هم گام درمورد قدرت و سرنوشت پنهان هست و درمورد این هست که واقعا چه کسی بودن چقدر مهم تر از نمایش دادن هست. بازی شان گن در این فیلم تا مدت ها به یادتان خواهد ماند.

 

امتیاز IMDb: 6.7

 

Remember

1902462111 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

زندگی زف به اتمام خود نزدیک میشود. او وقت خود را در منزل سالمندان میگذارند اما همچنان یک ماموریت مهم برای انجام دادن دارد: او باید افسر نازی که هنگام جنگ جهانی دوم در آشویتس کل خانواده اش را کشت پیدا کند. اما این ماموریت همچنان کاری بسیار دشوار هست.

 

امتیاز IMDb: 7.4

 

Enemy

آدام یک فیلم اجاره میکند و از این که می‌بیند کاملا شبیه یکی از اپیزودهای این فیلم هست شگفت زده می‌شود. اشتیاقش به پیدا کردن این همزاد تبدیل به وسواسی تمام عیار می‌شود. اما آیا این مرد واقعا دبل او هست؟

 

امتیار IMDb: 6.9

 

Perfect Blue

1165327428 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

می ما کیروگوئه خواننده جوانی هست که رویای بازیگر شدن دارد و سعی میکند دنیای سینما و موسیقی را تغییر دهد. با این حال طرفدارانش به این خبر بیش از حد واکنش نشان می‌دهند: تماس های مرموز، فکس و حتی یک نامه انفجاری.

 

امتیاز IMDb: 7.9

 

Where the Truth Lies

527303047 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

جسد لخت زنی در اتاق هتل دو کمدین به نام های لنی و وینس پیدا میشود. آن ها بهانه های خوبی برای تبرعه خود دارند و قاتل هرگز پیدا نمیشود. این داستان بسیار هیجان انگیز هست و به همین علت یک خبرنگار جوان به نام کارن حتی با وجود گذشت سال ها از آن ماجرا مشتاق انجام یک گفت و گو با وینسنت هست. او به صورت اتفاقی لنی را نیز می‌بیند و حدسیات و گمانه زنی ها از این جا شروع میشود: بین این دو چه قبل و قاتل واقعا چه کسی هست.

 

امتیاز IMDb: 6.5

 

The Dead Girl

281210471 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

آردن جسد زنی به نام کریستا را پیدا می‌کند. تحقیقات شخصی آردن وی را به لئا میرساند، یکی از دوستانش که خواهر او نیز گم شده هست.در همین زمان، زنی به نام روث خود را در موقعیتی پیچیده می یابد چون متوجه میشود همسرش در ارتباط با قتل کریستا کاری کرده هست.

 

امتیاز IMDb: 6.7

 

The Departed

1330149325 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

داستانی درمورد مامور های دو جانبه ای که هر دو سعی در شناسایی دیگری دارند. فیلم بی نظیر مهیج  هست طوری که از ابتدا تا پایان شما را میخکوب خود خواهد کرد.

 

امتیاز IMDb: 8.5

 

Neerja

1713933138 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

این فیلم داستان حقیقی خدمه پرواز شجاعی هست به نام نیرجا بهانوت که در سال ۱۹۸۶ برای نجات جان ۳۵۹ مسافر پرواز ۷۳ خطوط هوایی پن ام که توسط تروریست ها ربوده شده بود فداکاری کرد.

 

امتیاز IMDb: 7.8

 

Changeling

1422904766 فیلم هایی که شما را پای تلویزیون میخکوب می کنند

 به گزارش عالی ها فیلم در لس آنجلس و در سال ۱۹۲۰ اتفاق میوفتد، کریستین با پلیس تماس می‌گیرید تا گزارش گم شدن پسرش را بدهد اما زمانی که بالاخره فرزندش پیدا میشود او نمی‌تواند تایید کند که آیا پسر خودش هست یا خیر به جز این که فقط این پسر پیدا شده به پسرِ خودش شباهت دارد. به جای این که به این مادرِ نگران کمک شود وی را به بخش روانی منتقل می‌کنند…

 

امتیاز IMDb: 7.8

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.