جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

مجله عالی ها

جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال ۲۰۱۷ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

467467340 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال ۲۰۱۷

به بهانه جشن تولد ستاره های مشهور جهان نگاهی خواهیم داشت به بیوگرافی و زندگی شخصی آنها که خواندن آن میتواند دیدنی باشد. 

 

امریکا فرِرا ۳۳ ساله شد
امریکا جورجین فرِرا «America Ferrera» بازیگر آمریکایی زادۀ ۱۸ اوریل ۱۹۸۴ هست. فررا از پدر و مادری هندوراسی در لس آنجلس به جهان آمد و با بازی در چند نمایش در دوران مدرسه، رفته رفته به بازیگری علاقمند شد. نخستین فیلم بلندش درام کمدی «زنان حقیقی» «۲۰۰۲» بود که تحسین های فراوانی در پی داشت. فررا تا کنون جایزه های بسیاری دریافت کرده هست، از جمله یک جایزۀ امی، یک گلدن گلوب و یک جایزۀ صنف بازیگران فیلم.

 

او در ابتدای کار خود، با نقش هایش در فیلم هایی مثل «باید تکونش بدیم» «۲۰۰۲» برای کانال دیزنی و درام «خواهری از سفر آرزوها» «۲۰۰۵» موفقیت های نسبتاً خوبی به دست آورد؛ او برای فیلم دوم برندۀ جایزۀ برترین بازیگر ایماخن «Imagen» و نامزد جایزۀ هنرهای رسانه ای آمریکای لاتین «ALMA» شد.

1177378415 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

او سپس به سمت نقش های تلویزیونی رفت و نقش اصلی درام کمدی «بتی بی ریخته» «۲۰۱۰-۲۰۰۶» را به دست آورد. فررا برای بازی در نقش قهرمان این سریال، بتی سوارز، تحسین منتقدان و جایزۀ برترین بازیگر را در مراسم هایی مثل جوایز گلدن گلوب، جوایز صنف بازیگران فیلم و جایزۀ اِمی ساعت پر بیننده به دست آورد.

 

دیگر نقش های مهم سینمایی او عبارتند از «خواهری از سفر آرزوها ۲» «۲۰۰۸»، درام «خاک خشک» «۲۰۱۰»، کمدی رمانتیک «عروسی خانوادۀ ما» «۲۰۱۰» و درام جنایی «آخرین گشت» «۲۰۱۲». فررا در آلبوم فیلمهای انیمیشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» در نقش استرید هافرسون صداپیشگی کرده هست. او یکی از تهیه کنندگان و بازیگران سریال کمدی «فروشگاه بزرگ» «۲۰۱۵ تا کنون» هست.

 

در سال ۲۰۱۲، فررا در مستند چهار ساعتۀ «نیمی از آسمان: تبدیل بی عدالتی به فرصت برای زنان جهان» حضور یافت. این برنامه زنان و دخترانی را معرفی میکند که در شرایط بسیار سخت زندگی میکنند و تلاش میکنند آن را به چالش بکشند. در همان سال در کمدی سیاه «این یک فاجعه هست» در کنار دیوید کراس و جولیا استایلز بازی کرد. در ۲۰۱۴ در فیلم زندگینامه ای «سزار چاوز» و درام «X/Y» ظاهر شد.

1386677504 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

فررا با بازی در «بتی بی ریخته» و نقش های بعد از آن شهرت زیادی به دست آورد و به دلیل موفقیتش در صنعت سرگرمی برای زنان جوان اسپانیایی زبان الگو به شمار میرود. مجلۀ تایم در سال ۲۰۰۷، او را یکی از“۱۰۰ نفر تأثیرگذار در جهان” نامید. فررا در ژوئن ۲۰۱۰ با رایان پیرز ویلیامز، کارگردان،

 

نویسنده و بازیگر آمریکایی، نامزد شد و در ژوئن ۲۰۱۱ با او ازدواج کرد. او در سال ۲۰۱۳ با مدرک کارشناسی روابط بین الملل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، بعد از ده سال، فارغ التحصیل شد. فررا در اعتراضات زنان در ۲۱ ژانویۀ ۲۰۱۷ در واشینگتن نخستین سخنران بود. دارایی خالص امریکا فررا ۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جیمز فرانکو ۳۹ ساله شد

جیمز ادوارد فرانکو «James Franco»، زادۀ ۱۹ آوریل ۱۹۷۸، بازیگر و فیلم ساز آمریکایی هست که با کارهای کمدی و دراماتیک خود در سینما و تلویزیون شناخته شده هست. فرانکو برای بازی در «۱۲۷ ساعت» «۲۰۱۰» نامزد دریافت اسکار برترین بازیگر شد. او برای بازی در فیلمهای لایو اکشن، از جمله «شیر» «۲۰۰۸»،

985343386 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017 «پاین اپل اکسپرس» «۲۰۰۸»، «ظهور سیارۀ میمون ها» «۲۰۱۱»، «تعطیلات بهاری» «۲۰۱۲»، «اُز بزرگ و قدرتمند» «۲۰۱۳»، «این پایان کار هست» «۲۰۱۳»، «بز» «۲۰۱۶» و سه گانۀ «مرد عنکبوتی» و همینطور صداپیشگی در فیلمهای انیمیشن «شازده کوچولو» «۲۰۱۵» و «مهمانی سوسیسی» «۲۰۱۶» شناخته شده هست.

829258205 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

فرانکو در تلویزیون نیز کار کرده هست؛ نخستین نقش برجستۀ او شخصیت اصلی دنیل دیساریو در درام کمدی «Freaks and Geeks» بود. او همین طور در فیلم زندگینامه ای تلویزیونی «جیمز دین» «۲۰۰۱» نقش اصلی را بر عهده داشت و برای آن برندۀ جایزۀ گلدن گلوب شد. او در سریال «بیمارستان عمومی» و سریال کمدی موقعیت «اَنجی تریبکا» و سریال کوتاه «۶۳/۱۱/۲۲» «۲۰۱۶» بازی کرد. وی در۲۰۱۷ در درام «شیطان» ساختۀ دیوید سایمون ظاهر خواهد شد.

 

فرانکو از نیرو های داوطلب در مؤسسۀ خیریۀ هنر الیزیم هست و در دانشگاه نیویورک، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، دانشگاه کالیفرنیا-لوس آنجلس، استودیو ۴ و دبیرستان پالو آلتو کلاس های فیلم برگزار میکند. در مارس ۲۰۱۳ اعلام شد که فرانکو سال بعد نخستین کار تئاتری خود را در برادوی با بازی در نقش جورج در بازسازی نمایشنامۀ «موش ها و آدم ها»

 

اثر جان استاین بک اجرا خواهد کرد. در اکتبر ۲۰۱۳ او در موزیک ویدیوی «City of Angels» گروه راک Thirty Seconds to Mars ظاهر شد.فرانکو کارگردان و یکی از تهیه کنندگان «هنرمند فاجعه» اقتباس سینمایی از کتابی به همین نام، نوشتۀ گرِگ سِسترو، در مورد تولید فیلم «اتاق» بود. در سال ۲۰۱۵ در فیلم «داستان حقیقی» ظاهر شد

 

که بر زمینه داستانی حقیقی ساخته شد و فرانکو در آن نقش مردی تحت تعقیب اف بی آی به جرم قتل را بازی کرد. در ۲۰۱۶، او در «بیگانه: پیمان» در کنار دنی مک براید، مایکل فسبندر و نومی ریپِیس بازی کرد. این فیلم در ماه مه ۲۰۱۷ به نمایش در می‌آید. فرانکو بعد از ملاقات با مارلا سوکولوف در فیلم «هر چی لازم باشه» به مدت ۵ سال با او ارتباط داشت. سپس تا سال ۲۰۱۱ با آنا اُرایلی بازیگر ارتباط داشت. دارایی خالص جیمز فرانکو حدود ۲۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

کیت هادسون ۳۸ ساله شد

1309242874 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

کیت گری هادسون «Kate Hudson» بازیگر آمریکایی زادۀ ۱۹ آوریل ۱۹۷۹ هست. او در سال ۲۰۰۰ با بازی در نقش پنی لین در «تقریباً مشهور» به شهرت رسید و برای این فیلم برندۀ جایزۀ گلدن گلوب و نامزد اسکار برترین بازیگر زن نقش مکمل شد. دیگر فیلمهای او عبارتند از «چگونه مردی را در ۱۰ روز از دست بدهیم» «۲۰۰۳»،

 

«بزرگ کردن هلن» «۲۰۰۴»، «شاه کلید» «۲۰۰۵»، «شما، من و دوپری» «۲۰۰۶»، «پیریت» «۲۰۰۸»، «جنگ عروس ها» «۲۰۰۹»، «نه» «۲۰۰۹»، «قاتل درون من» «۲۰۱۰»، «بنیادگرای بی میل» «۲۰۱۲»، «کاش این جا بودم» «۲۰۱۴»، «پاندای کونگ فو کار ۳» «۲۰۱۶»، «افق آب های عمیق» «۲۰۱۶». فیلم زندگینامه ای «مارشال» با بازی او در اکتبر ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد.

 

هادسون در دسامبر ۲۰۰۰ با کریس رابینسون، خوانندۀ اصلی گروه بلک کروز ازدواج کرد. آنها پسری به نام رایدر راسل دارند. این زوج در سال ۲۰۰۶ از هم جدا شدند و در سال ۲۰۰۷ رسماً از هم طلاق گرفتند. در ابتدای سال ۲۰۱۰، او با خوانندۀ اصلی گروه میوز، مت بلامی آشنا شد. در آوریل ۲۰۱۱، آنها با هم نامزد کردند و صاحب یک پسر شدند.

 

در سال ۲۰۱۴، از هم جدا شدند، اما با هم رابطۀ خوبی دارند و پسرشان را با هم سرپرستی میکنند. دارایی خالص کیت هادسون ۳۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

هیدن کریستنسن ۳۶ ساله شد

هِیدن کریستنسن «Hayden Christensen»، زادۀ ۱۹ آوریل ۱۹۸۱، بازیگر و تهیه کنندۀ کانادایی هست. او کارش را از ۱۳ سالگی در تلویزیون کانادا شروع کرد و سپس در انتهای سالهای ۱۹۹۰ به تلویزیون ایالات امریکا پیوست. او برای بازی در نقش سم در «زندگی بعنوان یک منزل» تحسین شد و نامزدی جایزۀ گلدن گلوب و جایزۀ صنف بازیگران فیلم را به دست آورد.

 

او همین طور برای فیلم «جنگ ستارگان» نامزد دریافت جایزۀ ساترن برای برترین بازیگر شد و جایزۀ استعداد جوان فستیوال فیلم کن را به دست آورد.او با بازی در نقش آناکین اسکای واکر جوان در «جنگ ستارگان: اپیزود دوم-حملۀ کلون ها» و «جنگ ستارگان: اپیزود سوم-انتقام سیت» به شهرت بین المللی رسید.

 

کریستنسن در سال ۲۰۰۲، نخستین کار تئاتری خود را در لندن با نمایش «این جوانی ما هست» در کنار جیک جیلنهال و آنا پاکوین تجربه کرد. در سال ۲۰۰۳، برای بازی در «گلس در هم شکسته»، بر مبنای داستان حقیقی استیفن گلس روزنامه نگار که برای نیو ریپابلیک و نشریه های دیگر داستان های ساختگی می‌نوشت، نقد های خوبی دریافت کرد.

923075139 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

او بین سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ به همراه جسیکا آلبا در تریلر توطئه ای «بیدار» بازی کرد. سپس به همراه ساموئل ال جکسون، جیمی بل و ریچل بیلسون در فیلم «جهنده» ظاهر شد. بیلسون و او بار دیگر در بخش اول فیلم «نیویورک، دوستت دارم» هم بازی بودند. در ۲۰۰۹، کریستنسن در فیلم وحشتناک «ناپدید شدن در خیابان هفتم» بازی کرد.

 

سپس در درام جنایی «سارقان» «۲۰۱۰» با ادریس البا و پل واکر هم بازی شد. در فیلم «جستجوی کوانتوم: ادیسۀ فضایی کاسینی» هم برای چهارمین بار با ساموئل ال جکسون هم بازی شد. در سال ۲۰۱۳، در «سرقت آمریکایی»، بازسازی فیلم «سرقت بزرگ از بانک سنت لوییس» از استیو مک کویین، بازی کرد و در سال ۲۰۱۴، در فیلم آمریکایی چینی کانادایی «رانده شده»

 

در کنار نیکلاس کیج ظاهر شد. در ۲۰۱۵ در فیلم اقتباسی «۹۰ دقیقه در بهشت» بر مبنای کتاب زندگینامه ای به همین نام نوشتۀ دان پایپر حضور یافت. وی همین حالا مشغول بازی در فیلم «نخستین قتل» هست.کریستنسن در سال ۲۰۰۷ با هم بازی خود در «جهنده» آشنا شد و یک سال بعد با هم نامزد شدند. آنها در ۲۰۱۴ صاحب یک دختر شدند. دارایی خالص هیدن کریستنسن ۱۲ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

ماریا شاراپووا ۳۰ ساله شد

ماریا یورییِونا شاراپووا «Maria Sharapova»، زادۀ ۱۹ آوریل ۱۹۸۷، تنیس باز حرفه ای روسی هست. او که از سال ۱۹۹۴ مقیم ایالات امریکا هست، از سال ۲۰۰۱ شروع به شرکت در مسابقات تور انجمن تنیس زنان کرده هست. او از سوی این انجمن در ۵ نوبت گوناگون بازیکن شمارۀ یک جهان در تنیس یک نفره نام گرفته هست.

 

او یکی از ده زن جهان و تنها زن روسی هست که در مسابقات گرند اسلم شرکت داشته هست. وی مدال آور المپیک هست و در مسابقات تک نفرۀ بانوان در المپیک تابستان ۲۰۱۲ در لندن برای روسیه مدال نقره کسب کرد.

83523569 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

شاراپووا برای نخستین بار در ۲۲ اگوست ۲۰۰۵، در سن ۱۸ سالگی بازیکن شمارۀ یک شد و آخرین بار برای بار پنجم، از ژوئن ۲۰۱۲ تا ژوئیۀ ۲۰۱۲، این رتبه را حفظ کرد. ۳۵ عنوان انفرادی و ۵ عنوان گرند اسلم او-دو بار در آزاد فرانسه و یک‌بار در هر کدام از مسابقات آزاد استرالیا، ویمبلدون و آزاد ایالات امریکا-او را در رتبۀ سوم بازیکنان پرکار و بعد از سرنا و وینس ویلیامز قرار داد.

 

او در آغاز کارش در سال ۲۰۰۴، برندۀ بازی های دور نهایی انجمن تنیس زنان در پایان سال شد. او همین طور برندۀ سه عنوان تنیس دونفره هست.با وجود آسیب خیز بودن رشتۀ تنیس، شاراپووا به سطح نادری از سابقۀ فعالیت در مسابقات زنان رسیده هست. او از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵، دست کم یک عنوان انفرادی در سال به دست آورده هست.

 

تعداد زیادی از کارشناسان و تنیس بازان سابق شاراپووا را یکی از برترین حریفان تنیس نامیده اند و به عقیدۀ جان مک انرو، تنیس باز شماره یک سابق آمریکایی، او یکی از برترین کسانی هست که این ورزش به خود دیده هست.شاراپووا فعالیت مدلینگ هم داشته، از جمله در نشریۀ تصویری لباس شنا ظاهر شده هست. او در تعداد زیادی از تبلیغات برندهای

 

گوناگون مثل نایکی، پرینس و کانن ظاهر شده و چهرۀ چندین خانۀ مد هست که مطرح ترین آنها برند کول هان می باشد. وی از فوریۀ ۲۰۰۷، سفیر حسن نیت برنامۀ توسعۀ ایالات متحده بوده و تمرکز ویژۀ او بر برنامۀ بازیابی و توسعۀ چرنوبیل هست. در ژوئن ۲۰۱۱، او از سوی مجلۀ تایم یکی از “سی زن افسانه ای تنیس در قبل،

 

حال و آینده” نام گرفت و در مارس ۲۰۱۲ نیز کانال تنیس او را یکی از “۱۰۰ بازیکن برتر تمام زمان ها” نامید. به گزارش فوربز، او برای ۱۱ سال پیاپی پر درآمد ترین قهرمان زن جهان بوده و از سال ۲۰۰۱ که وارد تنیس حرفه ای شده با احتساب جایزه های نقدی ۲۸۵ میلیون دلار ایالات امریکا درآمد داشته هست.
1897341204 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

در مارس ۲۰۱۶، شاراپووا فاش کرد که آزمایش دوپینگ او در مسابقات آزاد استرالیا ۲۰۱۶، به علت مصرف ملدونیوم، ماده ای که در آغاز سال ۲۰۱۶ از سوی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ ممنوع شده بود، مثبت اعلام شده هست. او در ژوئن ۲۰۱۶، از سوی فدراسیون بین المللی تنیس به مدت دو سال از بازی محروم شد. در اکتبر، ۲۰۱۴ زمان این تعلیق به ۱۵ ماه کاهش یافت.

 

شاراپووا در ۲۰۰۹، با ساشا وویاچیج، بسکتبالیست حرفه ای اسلوونیایی آشنا شد و در سال ۲۰۱۱ با او نامزد شد. اما نامزدی آنها در ابتدای سال ۲۰۱۲ به هم خورد. سال ۲۰۱۲ با تنیس باز بلغاری، گریگور دیمیتروف، آشنا شد و در ژوئیۀ ۲۰۱۵، شاراپووا پایان ارتباط شان را اعلام کرد. دارایی خالص ماریا شاراپووا ۱۲۵ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

اشلی جاد ۴۹ ساله شد

اشلی جاد «Judd Ashley» با نام اصلی اشلی تایلر چیمینلا، بازیگر و فعال سیاسی آمریکایی هست که در ۱۹ اوریل ۱۹۶۸ به جهان آمد. او که دختر نائومی جاد و خواهر وینونا جاد، خواننده های سبک کانتری هست، در یک خانوادۀ هنری پیروز بزرگ شده هست. با اینکه او را اکثر بعنوان بازیگری پیروز با بیش از دو دهه فعالیت می شناسند، به تدریج درگیر کارهای بشر دوستانۀ جهانی و فعالیت های سیاسی شده هست.

1596583232 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

جاد در فیلمهای زیادی نقش اصلی داشته هست، از جمله «رابی در بهشت» «۱۹۹۳»، «نورما جین و مریلین» «۱۹۹۶»، «دختر ها را ببوس» «۱۹۹۷»، «مخاطرۀ مضاعف» «۱۹۹۹»، «جایی که دل آنجاست» «۲۰۰۰»، «جرایم سنگین» «۲۰۰۲»، «دی لاولی» «۲۰۰۴»، «حشره» «۲۰۰۶»، «داستان دلفین» «۲۰۱۱»، «سنت شکن» «۲۰۱۴»،

 

«داستان دلفین ۲» «۲۰۱۴» و «سنت شکن: شورشی» «۲۰۱۵»، «سنت شکن: هم پیمان» «۲۰۱۶». او در سریال تلویزیونی «گمشده» «۲۰۱۲» نقش ربکا وینستون را بازی کرد و برای آن نامزد دریافت جایزۀ امی ساعت پر بیننده برای بازیگر زن برجسته در مینی سریال یا فیلم شد. وی در سال ۲۰۱۰، مدرک کارشناسی ارشد ادارۀ امور عمومی را از مدرسۀ حکومت جان اف کندی دانشگاه هاروارد دریافت کرد.

 

او هوادار مشهور تیم بسکتبال کنتاکی وایلد کتس هست و در اکثر بازی ها حضور داردجاد در سال ۱۹۹۹، با رانندۀ مسابقات خودرو رانی اسکاتلندی، داریو فرانچیتی، نامزد شد. آنها در سال ۲۰۰۱ ازدواج کردند و هیچ فرزندی ندارند. این زوج در سال ۲۰۱۳ از هم طلاق گرفتند. دارایی خالص اشلی جاد ۲۲ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

میراندا کر ۳۴ ساله شد

میراندا مِی کر «Miranda Kerr» مدل استرالیایی زادۀ ۲۰ آوریل ۱۹۸۳ هست. کر در سال ۲۰۰۷ بعنوان یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت به شهرت رسید. او نخستین مدل استرالیایی ویکتوریاز سیکرت و نمایندۀ فروشگاه های زنجیره ای استرالیایی دیوید جونز بود. وی برند اختصاصی محصولات ارگانیک مراقبت از پوست خود را به نام کورا ارگانیکس «KORA Organics» راه اندازی کرده و یک کتابچۀ راهنما نیز نوشته هست.

1554099940 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

کر مدلینگ در صنعت مد را از ۱۳ سالگی، با پیروزی در مسابقۀ مدل یابی مجلۀ دالی در سال ۱۹۹۷، آغاز کرد. او از سال ۲۰۰۸، همه وقت در لیست پردرآمد ترین مدلهای مجلۀ فوربز جای گرفته هست.در اواخر سال ۲۰۰۷، کر و اورلاندو بلوم بازیگر انگلیسی ارتباط خود را آغاز کردند؛ در ژوئن سال ۲۰۱۰ نامزد شدند و یک ماه بعد ازدواج کردند.

 

در سال ۲۰۱۱، کر پسرشان فلین کریستوفر را به جهان آورد. این زوج در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند. در سال ۲۰۱۵، کر با بنیانگذار میلیاردر اسنپ چت، اوان اسپیگل، وارد ارتباط شد و در سال ۲۰۱۶ نامزدی خود را با او اعلام کرد. دارایی خالص میراندا کر ۱۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

کارمن الکترا ۴۵ ساله شد

تارا لی پاتریک مشهور به کارمن الکترا «Carmen Electra»، زادۀ ۲۰ آوریل ۱۹۷۲، مدل، بازیگر، شخصیت تلویزیونی، خواننده و رقصندۀ آمریکایی هست. او کارش را با خوانندگی آغاز کرد و نخستین آلبومش را در مینیاپولیس به تهیه کنندگی پرینس، خوانندۀ فقید امریکایی، منتشر کرد. سپس به لوس آنجلس رفت تا به بازیگری بپردازد و برای بازی در نقش لنی مکنزی در سریال تلویزیونی «بِی واچ» دچار بدنامی شد.

1402786821 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

نخستین فیلم سینمایی او کمدی وحشتناک «خون آشام آمریکایی» «۱۹۹۸» بود و پس از آن در آلبوم ای از فیلمهای هجو «نقیضه»، از جمله «فیلم وحشتناک»، «دیت مووی»، «فیلم حماسی»، «ملاقات با اسپارتی ها» و «فیلم بلایای طبیعی» ایفای نقش کرد. او همین طور بعنوان مدل و رقصنده نیز فعالیت داشته هست.

 

در سال ۱۹۹۸، مادر الکترا از سرطان مغز و دو هفته پس از آن خواهرش دِبی از حملۀ قلبی در گذشتند. در نوامبر همان سال الکترا با ستارۀ بسکتبال ان بی ای، دنیس رادمن، ازدواج کرد و چند ماه بعد در آوریل ۱۹۹۹، به علت ناراحتی های روحی الکترا دوستانه از هم جدا شدند. در نوامبر ۲۰۰۳، الکترا با دیو ناوارو، گیتاریست اصلی گروه راک جینز ادیکشن ازدواج کرد.

 

اما در سال ۲۰۰۷ از او نیز جدا شد. پس از آن الکترا مدتی با راب پترسون عضو گروه راک فیلتر و مدتی نیز با سایمون کاول نامزد بود.الکترا سازمانی غیر انتفاعی برای جمع آوری کمک تأسیس کرده هست که از بیماران مبتلا به تومور مغزی حمایت میکند. او از دیگر سازمان های خیریه نیز پشتیبانی میکند، از جمله اِلوِیت هوپ که از کودکان رها شده و آزار دیده حمایت میکند

 

و بنیاد هالی راد که از کسانی که از شرایط ناتوان کنندۀ زندگی رنج میبرند، به ویژه بیماران مبتلا به پارکینسون، حمایت دارویی، فیزیکی و عاطفی به عمل می آورد. دارایی خالص کارمن الکترا ۱۶ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

اندی سرکیس ۵۳ ساله شد

اندرو کلمنت “اندی” سرکیس «Andy Serkis»، زادۀ ۲۰ آوریل ۱۹۶۴، بازیگر، کارگردان و نویسندۀ انگلیسی هست. شهرت او اکثر به دلیل نقش های ضبط عملکرد شامل بازیگری ضبط حرکت یا موشن کپچر، انیمیشن و صدا پیشگی برای شخصیت های کامپیوتری مثا گالوم در سه گانۀ «ارباب حلقه ها» «۲۰۰۳-۲۰۰۱»، «هابیت: سفر غیرمنتظره» «۲۰۱۲»، شخصیت اصلی

 

در فیلم «کینگ کونگ» «۲۰۰۵»، سزار در آلبوم فیلمهای «سیارۀ میمون ها» «۲۰۱۱ تا اکنون»، کاپیتان هادوک/ سر فرانسیس هادوک در «ماجراهای تن تن» «۲۰۱۱» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، فرماندۀ بزرگ اسنوک در «جنگ ستارگان: آخرین جدای» «۲۰۱۷» و بالو در «کتاب جنگل» «۲۰۱۸» هست.

693052559 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

کار سرکیس در زمینۀ ضبط عملکرد از سوی منتقدان بسیار تحسین شده هست. او برای کارش یک جایزۀ امپایر و دو جایزۀ ساترن دریافت کرده هست. او برای بازی در نقش یان برادی، قاتل زنجیره ای در فیلم تلویزیونی انگلیسی «لانگفورد» «۲۰۰۶» نامزد دریافت جایزۀ گلدن گلوب و برای بازی در نقش ایان دوری،

 

موسیقیدان موج نو و پانک راک، در فیلم زندگینامه ای «… و مواد و راک اند رول» «۲۰۱۰» نامزد جایزۀ بفتا شد. در سال ۲۰۱۵، او بازی در نقش کلاو، برای آلبوم فیلمهای دنیای سینمایی مارول، را با فیلم «انتقام جویان: عصر اولتران» شروع کرد. سرکیس فیلم رمانیک «نفس بکش» را کارگردانی کرده و در فیلم پلنگ سیاه نیز نقش بازی کرده هست

 

که در سال ۲۰۱۷ به نمایش در خواهند امد. وی در لندن یک کارگاه آموزشی ضبط حرکت به نام استودیوهای ایمجیناریوم دارد که برای نخستین کار کارگردانی خود «کتاب جنگل» از آن بهره خواهد برد.سرکیس در ژوئیۀ ۲۰۰۲ با لورن اشبورن بازیگر ازدواج کرد. آنها سه فرزند به نام های رابی، سانی و لوییس دارند. دارایی خالص اندی سرکیس ۲۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جیمز مک اووی ۳۸ ساله شد

19891683 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

جیمز مک اووی «James McAvoy» بازیگر اسکاتلندی زادۀ ۲۱ آوریل ۱۹۷۹ هست. او بازیگری را در نوجوانی با فیلم «اتاق مجاور» «۱۹۹۵» آغاز کرد و تا سال ۲۰۰۳ اکثر در تلویزیون ظاهر شد تا اینکه نخستین کار سینمایی اش را بازی کرد و پس از آن در هر دو حوزۀ سینما و تلویزیون به کار خود ادامه داد. مهمترین کارهای تلویزیونی او درام «اوضاع فعلی»، درام کمدی «بی حیا» و مینی سریال علمی تخیلی «بچه های تلماسه اثر فرانک هربرت» میباشند.

1596635150 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

مک اووی در چندین نمایش تئاتر های وست اند هم اجرا کرده هست و تا کنون سه بار نامزد دریافت جایزۀ برترین بازیگر مرد لارنس اولیویه شده هست. برای فیلمهای انیمیشنی مثل «نومئو و ژولیت» و «آرتور کریسمس» «هر دو در ۲۰۱۱» نیز صداپیشگی کرده هست.

 

مک اووی در سال ۲۰۰۳ در «ملکۀ بالیوود»، برداشتی هندی انگلیسی از نمایشنامۀ رومئو و ژولیت شکسپیر، نقش اصلی را بر عهده گرفت. پس از آن نقش مکمل آقای تامنوس را در «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمد لباس» «۲۰۰۵» بازی کرد. با نقش آفرینی در درام «آخرین پادشاه اسکاتلند» «۲۰۰۶» نامزد دریافت چندین جایزه شد.

 

درام رمانتیک و جنگی «تاوان» «۲۰۰۷» برایش نامزدی جایزۀ گلدن گلوب و دومین نامزدی جایزۀ بفتا را به همراه داشت. در تریلر اکشن «تحت تعقیب» «۲۰۰۸» نقش یک قاتل تازه تعلیم دیده را مقابل آنجلینا جولی بازی کرد.پس از آن در نقش پروفسور جوان، چارلز اگزاویه، در فیلم ابر قهرمانی «مردان ایکی: کلاس » «۲۰۱۱» ظاهر شد و این نقش را در «مردان ایکس: روزهای گذشتۀ آینده» «۲۰۱۴» و «مردان ایکس: آخرالزمان» «۲۰۱۶» نیز تکرار کرد.

 

مک اووی در سال ۲۰۱۳ در درام کمدی جنایی «کثافت» نقش آفرینی کرد و برندۀ جایزۀ برترین بازیگر مرد فیلمهای مستقل بریتانیا شد. در ۲۰۱۷، او در «شکافته» به کارگردانی ام نایت شیامالان، نقش کوین، مردی با ۲۳ شخصیت در جسم خود، را بازی کرد و تحسین منتقدان رادریافت کرد.

 

مک اووی در زمان بازی در «بی حیا» با بازیگر نقش مقابل خود آن ماری داف آشنا شد و در سال ۲۰۰۶ با او ازدواج کرد. آنها پسری به نام برندان دارند. آنها در سال ۲۰۱۶ اعلام کردند که قصد دارند جدا شدند، با این حال به دلیل پسرشان منزل ای مشترک در شمال لندن دارند. دارایی خالص جیمز مک‌اووی ۱۷ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

رابی امل ۲۹ ساله شد

رابرت پاتریک “رابی” امل «Robbie Amell» بازیگر و مدل کانادایی هست. او به دلیل بازی در نقش استیفن جیمسون در سریال «مردم آینده»، رانی ریموند/فایرستورم/دثستورم در سریال «فلش»، فرد جونز در فیلمهای «اسکوبی دو! رمز و راز آغاز میشود» و «اسکوبی دو! نفرین هیولای دریاچه»، پکستون فلین در فیلم «شکارچیان»

 

و وسلی راش، نقش اصلی مرد در فیلم «داف» و همین طور نقش های تکرار شونده در سریالهای تلویزیونی مثل «زندگی با درِک»، «ترو جکسون، معاون رئیس»، «تاریخ غیر طبیعی» و «انتقام» شناخته شده هست.

78969348 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

از فیلمهای دیگر امل میتوان به «اصابت رعد وبرق» «۲۰۱۳»، «مکس» «۲۰۱۵»، «کد ۸» «۲۰۱۶»، «نُه جان» «۲۰۱۶»، «آرک» «۲۰۱۶» اشاره کرد. کمدی وحشتناک «بِیبی سیتر» و کمدی رمانتیک «نخستین باری که همدیگر را دیدیم» با بازی امل در سال ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد. امل در سال ۲۰۰۸ با ایتالیا ریچی، بازیگر کانادایی، آشنا شد. آنها در آگوست ۲۰۱۴ نامزد شدند و در اکتبر ۲۰۱۶ با هم ازدواج کردند. دارایی خالص رابی امل ۲ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

اندی مک داول ۵۹ ساله شد

روزالی اندرسن “اندی” مک داول «Andie MacDowell»، زادۀ ۲۱ آوریل ۱۹۵۸، بازیگر و مدل آمریکایی هست. نخستین فیلم او «گریستوک: افسانۀ تارزان، ارباب گوریل ها» در سال ۱۹۸۴ بود و برای بازی در فیلم «…، دروغ و نوار ویدیویی» «۱۹۸۹» تحسین منتقدان را برانگیخت. پس از آن در چند فیلم مطرح ظاهر شد، از جمله «روز دوم ماه فوریه» «۱۹۹۳»،

 

«چهار عروسی و یک تشییع جنازه» «۱۹۹۴». او در «کارت سبز» «۱۹۹۰»، «برش های کوتاه» «۱۹۹۳»، «مایکل» «۱۹۹۶» و «کثرت» «۱۹۹۶» نیز نقش بازی کرده هست. وی از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ در سریال درام «خلیج سیدر» بازی کرد.

164696850 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017او مدل شرکت کالوین کلین و سخنگوی برند لورئال بوده و در سال ۲۰۱۶، ۳۰ سال فعالیت برای این برند را جشن گرفت. فیلم «کوه گرانیتی» و خنده دار موقعیت «آزمون و خطا» با شرکت او در سال ۲۰۱۷ به نمایش در می‌آیند.مک داول در سال ۱۹۸۶ با پل کوالی، گله دار و مدل سابق، ازدواج کرد. آنها یک پسر به نام جاستین و دو دختر به نام های رِینی و سارا مارگارت دارند.

 

این زوج در سال ۱۹۹۹ طلاق گرفتند. او در سال ۲۰۰۱ با تاجری به نام رت هارتزوک ازدواج کرد و در ۲۰۰۴ از او جدا شد. دارایی خالص اندی مک داول ۲۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جفری دین مورگان ۵۱ ساله شد

جفری دین مورگان «Jeffrey Dean Morgan» بازیگر آمریکایی زادۀ ۲۲ آوریل ۱۹۶۶ هست. او برای بازی در نقش جان وینچستر در «فرا طبیعی یا سوپر نچرال»، دنی دوکت در درام پزشکی «آناتومی گرِی»، کمدین در فیلم ابر قهرمانی «نگهبانان» «۲۰۰۹» و نیگن در «مرده های متحرک» مشهور هست.

650174000 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

او در تعدادی از سریال ها نیز بازیگر مهمان بوده هست، از جمله «بخش فوریت های پزشکی»، «انجل»، «واکر، رنجر تگزاس»، «سی اس آی»، «مانک» و … . مورگان در سال ۲۰۰۷ در فیلم «شوهر تصادفی»، و در ۲۰۰۸ در تریلر «رزیدنت» و درام «روزهای خشم» نقش آفرینی کرد. در سال ۲۰۱۱ در تریلر جنایی «کشتزارهای کشتار تگزاس»

 

در نقش بازرس پروندۀ قتل عام ظاهر شد. سال بعد در تریلر وحشتناک «تسخیر» و فیلم جنگی «سحرگاه سرخ» نقش آفرینی کرد. در سال ۲۰۱۴، مورگان برای بازی در نقش جو دیماجو در مینی سریال چهار ساعتۀ «زندگی پنهان مریلین مونرو» گزینش شد. در ۲۰۱۵، در تریلر رمزآلود «آرامش» هم بازی آنتونی هاپکینز و کالین فارل شد. وی الان در حال بازی در فیلم اکشن ماجراجویانۀ «وحشیگری» هست که در سال ۲۰۱۸ به نمایش در خواهد آمد.

 

مورگان در سال ۱۹۹۲ با آنیا لانگوِل بازیگر ازدواج کرد. بعد از جدایی از او در سال ۲۰۰۳، مورگان در سال ۲۰۰۹ ارتباط با هیلاری برتون را آغاز کرد. آنها در ۲۰۱۰ صاحب یک پسر شدند. دارایی خالص جفری دین مورگان‌ ۸ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

جک نیکلسون ۸۰ ساله شد

جان جوزف “جک” نیکلسون «Jack Nicholson»، زادۀ ۲۲ آوریل ۱۹۳۷، بازیگر و فیلم ساز آمریکایی هست که بیش از ۶۰ سال از شروع فعالیتش می گذرد. نیکلسون برای بازی در طیف وسیعی از نقش های اصلی و مکمل، از جمله در فیلمهای کمدی، عاشقانه و نقش ضد قهرمان ها و شخصیت های روان پریش شناخته میشود. او در تعداد زیادی از فیلم هایش نقش انسانی بی نهایت بیگانه و به طور کنایه آمیزی سرگردان را بازی میکند که در برابر ساختار اجتماعی شورش می‌کند.

269712425 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

دوازده بار نامزدی نیکولسون برای جایزۀ اسکار، او را به بازیگر مرد با بیشترین تعداد نامزدی در تاریخ آکادمی اسکار تبدیل کرده هست. او دو بار برندۀ اسکار برترین بازیگر مرد شده هست؛ یکبار برای «دیوانه از قفس پرید» «۱۹۷۵» و بار دیگر برای «بهتر از این نمی شه» «۱۹۹۷». او برای «شرایط مهرورزی» «۱۹۸۳» نیز برندۀ اسکار برترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. نیکولسون یکی از سه بازیگر مردی هست که سه بار برندۀ اسکار شده اند.

 

نیکولسون یکی از دو بازیگری هست که برای بازیگری در همه ی دهه ها از ۱۹۶۰ تا ۲۰۰۰ نامزد اسکار شده اند؛ بازیگر دیگر مایکل کین هست. او شش بار جایزۀ گلدن گلوب دریافت کرده و در سال ۲۰۰۱ مفتخر به دریافت جایزۀ مرکز کندی برای یک عمر خدمت به هنر شد. او در سال ۱۹۹۴، یکی از جوان ترین بازیگرانی بود که جایزۀ دستاورد زندگی را از انستیتوی فیلم ایالات امریکا دریافت کرد.

 

دیگر فیلم هایی که نیکولسون در آنها نقش آفرینی کرده هست عبارتند از «ایزی رایدر» «۱۹۶۹»، درام «پنج قطعۀ آسان» «۱۹۷۰»، درام کمدی «آخرین مأموریت» «۱۹۷۳»، فیلم نئو نوآر رمزآلود «محلۀ چینی ها» «۱۹۷۴»، درام «مسافر «حرفه: خبر نگار»» «۱۹۷۵» و فیلم حماسی «سرخ ها» «۱۹۸۱».

 

او نقش جک تورنس را در فیلم وحشتناک استنلی کوبریک، «درخشش» «۱۹۸۰»، نقش جوکر را در فیلم ابر قهرمانی تیم برتون «بتمن» «۱۹۸۹» و فرانک کاستلو را در درام جنایی نئونوآر مارتین اسکورسیزی، «رفتگان» «۲۰۰۶»، بازی کرد. فیلمهای دیگر او عبارتند از درام حقوقی «چند مرد مفید» «۱۹۹۲»، فیلم رمزآلود «قول» «۲۰۰۱» به کارگردانی شان پن، درام کمدی «دربارۀ اشمیت» «۲۰۰۲» و «لیست کارها» «۲۰۰۷».

 

نیکلسون در سال ۲۰۱۰، یک نقش مکمل در فیلم «از کجا میدانی» ساختۀ جیمز ال بروکس بازی کرد. در سال های پس از آن گزارش هایی شنیده شد مبنی بر اینکه نیکولسون به علت زوال حافظه بازنشسته شده هست، ولی او در سال ۲۰۱۳ اعلام کرد که خود را بازنشسته نمی‌داند، بلکه فقط کم کار تر شده هست.
329934214 جشن تولد سوپر استارهای مشهور جهان در سال 2017

 به گزارش عالی ها در فوریۀ ۲۰۱۷ گزارش شد که نیکلسون در بازسازی انگلیسی زبان «تونی اردمن» درام کمدی آلمانی اتریشی، روبروی کریستن ویگ بازی خواهد کرد. این نخستین فیلم سینمایی او بعد از ۲۰۱۰ خواهد بود.تنها ازدواج نیکلسون با ساندرا نایت بود که از سال ۱۹۶۲ تا ۱۹۶۸ طول کشید. آنها یک دختر به نام جنیفر دارند.

 

او از سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۴ با ربکا بروسار ارتباط داشت و از او صاحب دختری به نام لورن و پسری به نام ریموند شد. دیگر ارتباط های وی همگی کوتاه مدت بوده و به ازدواج منتهی نشدند. دارایی خالص جک نیکولسون ۴۰۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.