بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

مجله عالی ها

بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

بهترین مدل های ۲۰۱۸ مو چتری مد سال ۹۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

1341508257 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

مدل های مو چتری مد سال

برترین و زیباترین مدلهای موی زنانه چتری را برای شما به نمایش درآورده ایم که می‌توانید متناسب با استایل صورت خود آنها را ست کنید. مدل موی چتری در بین زنان و دختران طرفداران بسیاری دارد چرا که اضافه بر جوانتر نشان دادن جذابیت خاصی به چشمهای افراد می‌دهد . به گزارش ایران ناز چتری مدلهای متفاوتی دارد که با دقت به فرم صورت و جنس موها می توانیدانتخاب کنید‎.چتری ها از جمله مدلهای مویی هست که همه ی وقت مطرح و محبوب بوده.

 

با این که چتری ها مدل هایی میباشند که از قبل طرفداران زیادی داشته هست اما هیچگاه از مد نیفتاده هست.چتری مدلهای متفاوتی دارد که شما با دقت به فرم صورت و نوع و جنس موهایتان میتوانید یکی از آنها را گزینش کنید و چهره ای اخیر و متفاوت برای خود بسازید.

 

چتری صاف و یکدست
965538492 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

این مدل چتری به شکلی هست که کاملا صاف روی پیشانی قرار می‌گیرد. این مدل معمولا تا روی ابرو ادامه دارد حتی بعضی علاقه مند میباشند بلندتر از آن نیز باشد. چتری های صاف باعث میشوند دقت به فرم صورت و چشم ها جلب شود. این مدل چتری برای مو های سبک و نازک مناسب هست . نرمی و لختی مو باعث میشود چتری صاف و منظم بایستد.

 

چتری نامنظم

133047492 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

چتری هایی که به صورت حالت دار و نامنظم در صورت قرار میگیرند برای مو های پر و ضخیم مناسب هست. این مدل چتری نیز روی پیشانی را می پوشاند اما همانند چتری های مدل قبل صاف و یکدست نیست. در این مدل معمولا قسمتی از سنگینی مو با کوتاهی های نامنظم گرفته میشود و مو حالت بیشتری نسبت به مدل چتری های صاف دارد. هرچند همانند چتری های صاف، این مدل چتری نیز دقت را به چشم ها و فرم صورت جلب می‌کند.

 

چتری خیلی کوتاه یا پیکسی

358390492 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

این مدل چتری فقط قسمت کمی از بالای پیشانی را می پوشاند. این مدل چتری برای افرادی که فرم صورتشان حالت بیضی دارد مناسب هست. چتری های خیلی کوتاه با مو های کوتاه سازگاری بیشتری دارند. چتری کوتاه صورت را بازتر و روشن تر نشان میدهند.

 

چتری نامتقارن

1247483580 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

این مدل چتری با چتری هایی که به یک سو قرار میگیرند متفاوت هست، در این مدل به جای این که موها را از سمتی به سمت دیگر بیاورید، به همان شکل که مو در صورت قرار گرفته هست نامتقارن کوتاه میشوند و شکلی ایجاد میکنند که گویا موها را به یک سمت شانه کرده اید. این مدل بسیار دقت را به خود جلب می‌کند چرا که خیلی فشن و مدلی اخیر هست.

 

چتری جدا شده

1122129434 بهترین مدل های 2018 مو چتری مد سال 97

این چتری معمولا فرق از وسط میباشند برای همین به آنها چتری های جداشده می‌گویند چرا که از وسط از یکدیگر جدا شده و به دو قسمت تقسیم میشوند. این مدل چتری معمولا برای مواقعی که چتری های شما بلندتر از حد ابروها میشود، مناسب هست.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.