جنون مردی که زن مورد علاقه اش را در کنار امیر دید

مجله عالی ها

جنون مردی که زن مورد علاقه اش را در کنار امیر دید

جنون مردی که زن مورد علاقه اش را در کنار امیر دید ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

613332039 جنون مردی که زن مورد علاقه اش را در کنار امیر دید

جنون مردی که زن مورد علاقه اش را در کنار امیر دید 

مردی که دختر مورد علاقه اش را در کنار مرد دیگری دید نتوانست جلوی خودش را بگیرد و اتفاقی شوم را رقم زد،این داستان می‌تواند هشداری برای زندگی همۀ ما باشد.  مرد جوان وقتی فهمید زن مورد علاقه‌اش عاشق مرد دیگری هست، هر دوی انها را کشت و پا به فرار گذاشت. او اکنون هفت سال هست به علت مراجعه نکردن اولیای دم برای دریافت دیه، بلاتکلیف در زندان مانده هست.

 

۱۳ مهر ۸۹، وقوع درگیری منجر به قتل به پلیس پایتخت اطلاع داده شد. درگیری در یک منزل اتفاق افتاده و در پی آن یک زن و مرد با توری پرده خفه شده بودند. تحقیقات نشان می‌داد قاتل از دوستان مقتولان بوده و با آن ها رابطه داشته هست. با شناسایی هویت متهم، عملیات دستگیری او کلید خورد و سرانجام پس از مدتی با دستگیر او به اتمام رسید.

 

متهم که مردی جوان بود در بازجویی‌ها به هر دو قتل اعتراف کرد و گفت من به مواد مخدر اعتیاد دارم و از این طریق با زنی به نام کبری «مقتول» آشنا شدم. پس از مدتی به او علاقه‌مند شده و توصیه دوستی دادم، اما مخالفت کرد. فهمیدم پای مرد دیگری به نام امیر در بین هست. وقتی دیدم کاری از پیش نمیبرم، نقشه قتل هر دویشان را کشیدم.

 

روز حادثه به منزل کبری رفتم. امیر هم آنجا بود. با او درگیر شدم و جلوی چشم کبری، با توری پرده خفه‌اش کردم. سپس سراغ کبری رفتم و وی را هم خفه کردم.»با ثبت اعترافات متهم، کیفرخواست پرونده صادر شد و برای رسیدگی در اختیار دادگاه کیفری استان شهر تهران قرار گرفت.

 

 به گزارش عالی ها متهم در جلسه دادگاه با درخواست اولیای دم و با دقت به مدارک موجود به قصاص محکوم شد و در حالی که در آستانه اعدام قرار داشت پیروز شد با جلب رضایت اولیای دم از مرگ نجات یابد. او سپس از جنبه عمومی جرم محاکمه و به حبس و تبعید محکوم شد. اما هفت سال پس از ماجرا اولیای دم که راضی به دریافت مبلغی در ازای بخشش شده بودند،

 

برای تعیین مقدار آن مراجعه‌ای نداشتند تا متهم همچنان در زندان بلاتکلیف بماند. او روز قبل به علت وجود بعضی نواقص در جریان رسیدگی‌های قبلی در شعبه دهم دادگاه کیفری استان شهر تهران به ریاست قاضی  محمدباقر قربانزاده تحت محاکمه قرار گرفت و گفت هفت سال هست در زندانم و در این مدت اولیای دم برای تعیین میزان مبلغ مصالحه اقدامی نکرده‌اند. از قضات می خواهم شرایط من را مشخص کنند.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.