اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

مجله عالی ها

اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

716695657 اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق 

برد پیت با طلاق از آنجلینا جولی تیتر یک خبرگزاری های جهان شد،اکنون چندین ماه هست انها دور از هم زندگی می‌کنند،برد پیت جدیدا صجبت های جالبی درمورد زندگی کنونی اش به زبان آورده هست. برد پیت برای اولین بار پس از رسانه‌ای شدن ماجرای طلاقش از آنجلینا جولی در این باره صحبت کرد. او در این گفت و گو مصرف عمده مشروبات الکلی و مواد مخدر روان‌گردان را تایید کرد. .

936340756 اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

به گزارش عالی ها بازیگر «آقا و خانم اسمیت» تایید کرد که پس از جدایی از آنجلینا جولی مصرف مشروبات الکلی را ترک کرده هست.این بازیگر ۵۳ ساله چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفت‌وگویی اعلام کرد که مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته و در جلسات روان‌درمانی شرکت میکند. او در این باره گفت: «روان‌درمانی را تازه آغاز کرده‌ام و از اینکار بسیار راضی هستم.

 

آنجلینا جولی ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ به شکلی ناگهانی دادخواست جدایی از برد پیت را به دادگاه ارائه کرد. خبر جدایی این زوج معروف خیلی زود به رسانه‌های جهان راه یافت.پیت درمورد جدایی از آنجلینا جولی گفت: «این جدایی منشا تغییرات بسیار بزرگی بود. من به یاد ندارم که پس از فارغ‌التحصیل شدن از کالج حتی یک روز را بدون مصرف مشروبات الکلی یا مواد روان‌گردان گذرانده باشم. خیلی خوشحالم که همه ی آن‌ها را کنار گذاشتم.»

943388939 اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

او با دفاع از تصمیمشان برای جدایی گفت که آن‌ها تصمیم گرفتند تا به جای پیش گرفتن راه تنفری گزنده با همکاری مشکلاتشان را حل کنند.این بازیگر پس از جدایی از همسرش با مشغول شدن به هنرهای دستی آرامش پیدا کرده هست. او در این باره گفت:‌ «حالا با بهره گیری از چوب، گچ و گل خیلی چیزها می‌سازم.

 

بازیگر «حرامزاده‌های لعنتی» درمورد ادامه فعالیت خود در سینما گفت:‌ «دیگر عمده خودم را بعنوان یک بازیگر نگاه نمی کنم. این موضوع بخش اندکی از زمان و تمرکز مرا به خودش اختصاص میدهد.»فیلم اخیر برد پیت با عنوان «خودرو جنگ» طنزی تلخ درمورد جنگ ایالات امریکا در افغانستان هست که از ۲۶ می در سینماهای کشور آمریکا پخش خواهد شد.

1754175998 اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

753130614 اظهارات برد پیت درباره مصرف روان گردان و مشروبات بعد از طلاق

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.