ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

مجله عالی ها

ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

421527609 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت 

زنی که از ماموران اف بی آی بود به طور مخفیانه با یکی از اعضای بی رحم داعش ارتباط عاطفی برقرار نمود و با وی ازدواج کرد. کشورهای اروپایی که دم از ناوبد کردن ترویست ها و عدم حمایت از این گروه های خونخوار را دارند ، به تازگی با فاش شدن ازدواج یک مامور زن اف بی ای با یک داعشی نقاب از چهره آن ها کنار زده شده هست.

 

یک مامور زن اف‌بی‌آی با یک عنصر شناخته شده گروه تروریستی گروه تروریستی داعش که خواننده رپ نیز می باشد ازدواج کرده هست و این ماجرا به تازگی فاش شده هست.

830210260 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

دانیلا گرینه یکی از مترجمان اف‌بی‌آی، بواسطه شغل خود، دارای مجوزهای فوق سری از پلیس فدرال کشور آمریکا بود. به تازگی فاش شده هست وی در مورد مقصد سفر سال ۲۰۱۴ خود، به مقامات اف‌بی‌آی دروغ گفته، حال آنکه مقصد سفر گرینه سوریه و هدف او از اینکار ازدواج با یک داعشی بوده هست.

948745658 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

عشق مامور زن FBI

 

سی‌ان‌ان در گزارش مربوط به ازدواج دانیلا گرینه با یک چهره شناخته شده گروه تروریستی داعش که فعالیت‌های گسترده‌ای در جذب نیرو برای این گروه تروریستی داشته، از این امر بعنوان افتضاحی برای پلیس فدرال کشور آمریکا یاد کرده هست.در گزارش سی‌ان‌ان آمده هست اخیرا اطلاعاتی از سوابق دادگاه واشنگتن به دست آمده که نشان میدهد دانیلا گرینه

 

مترجم اف‌بی‌آی در سال ۲۰۱۴ درباره مقصد سفر خود به پلیس فدرال دروغ گفته هست. وی در این سال به سوریه سفر و با یک داعشی به نام دنیس کاسپرت خواننده رپ آلمانی، ازدواج کرد.

1718019973 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

عشق مامور زن FBI به یک داعشی

 

کاسپرت یک داعشی معمولی نبود. او را با نام “ابو طلحه آلمانی” در سوریه می‌شناختند و در شبکه های مجازی به جذب نیرو برای این گروه تروریستی مشغول بود. ابو طلحه آلمانی همین حالا نیز از سوی نهادهای ضد تروریسم اروپا و ایالات امریکا تحت پیگرد قرار دارد.

 

این مترجم ۳۸ ساله، با گذشت چند هفته از ازدواجش با ابو طلحه آلمانی متوجه اشتباه خود شد و به ایالات امریکا بازگشت. “دانیلا گرینه” در بدو ورود به کشور آمریکا بازداشت و دادگاهی شد.

101886572 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت
 به گزارش عالی ها با وجود این که برای این زن اشد مجازات درخواست شده بود؛ دادگاه واشنگن به علت همکاری وی، “دانیلا گرینه” را به دو سال حبس محکوم کرد و اکنون نیز این دوران سپری و آزاد شده هست.اف‌بی‌آی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد اقداماتی برای کاهش آسیب پذیری اطلاعاتی پلیس فدرال ایالات امریکا در حال انجام هست؛ اما به جزییات آن اشاره نکرد.

691577923 ازدواج زن جذاب پلیس فدرال با یک داعشی لو رفت

“دانیلا گرینه” ژوئن ۲۰۱۴ در فرمی که برای ماموران اف‌‌بی‌آی برای سفرهای خارجی به آن ها داده میشود، به دروغ نوشت برای تعطیلات به مونیخ کشور آلمان میرود، اما وی به استانبول ترکیه رفت و از آنجا با هدایت فرد دیگری وارد خاک سوریه شد.“جان کربی”، وزیر سابق امور خارجه کشور آمریکا، در این باره گفت: بدون شک این امر یک شرمساری بزرگ برای اف‌بی‌آی هست.

 

مطمئنا “گرینه” برای ورود به سوریه نیازمند دریافت مجوز از سوی سرکرده‌های گروه تروریستی داعش بود و اف‌بی‌آی نتوانست از این موضوع آگاهی پیدا کند.“گرینه” اکنون مترجم اف‌بی‌آی نیست؛ اما در زمان ازدواج با یک داعشی، کارمند این سازمان بوده هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.