در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید

مجله عالی ها

در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید

در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1078673611 در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید

در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید 

تعداد زیادی از مکان ها مثل دانشگاه ها میباشند که میتوانند موجب آشنایی افراد شوند تا ارتباط آنها به ازدواج منجر شود. ما برترین مکان ها برای پیدا کردن همسر را به شما معرفی می‌کنیم. شاید شما هم جزو آن دسته از افراد مجردی باشید که به دنبال شریک زندگی ایده آل برای خود میباشند. اما کجا می‌توان چنین افرادی را پیدا و با آنها ارتباط برقرار کرد؟

 

اگر به دنبال فردی هستید که به شما احترام بگذارد، با شما مهربان و به ارتباط عاطفی خود پایبند باشد، به مکان هایی که در این جا برایتان آورده ایم سری بزنید. چه کسی می‌گوید که دوره آدم های مفید به اتمام رسیده هست؟ بی شک اگر قدم هایتان را درست بردارید، به مراد دلتان خواهید رسید.

 

۱٫ موسسات خیریه

یکی از برترین مکان هایی که می‌توانید شریک زندگی مورد علاقه تان را پیدا کنید خیریه ها میباشند. در واقع افرادی که داوطلبانه زمان خود را برای کارهای خیر صرف میکنند، افرادی میباشند که به زندگی خود، به خصوص روابط عاطفی، اهمیت زیادی میدهند. آنها معتقدند که باید بی هیچ انتظار متقابلی در حق دیگران خوبی کرد.

 

آنها نه تنها غرور و تکبر ندارند بلکه بسیار هم متواضع و مهربانند. این افراد خیر میتوانند ارتباط های بلند مدت را نیز به خوبی نگه دارند.

1561125586 در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید

۲٫ جشن فارغ التحصیلی

فرقی نمی‌کند که شما در کدام مقطع تحصیلی هستید، پیش دانشگاهی، کارشناسی، ارشد یا دکترا.. در هر صورت جشن فارغ التحصیلی یکی از مکان هایی هست که میتوانید افرادی راکه با شما تفاهم زیادی دارند، پیدا کنید. به علاوه شما به راحتی می‌توانید اطلاعاتی از شخصیت و زندگی وی را از طریق دیگر همکلاسی هایتان به دست آورید.

 

افرادی که به تحصیلات خود اهمیت می‌دهند و در چنین جشن هایی شرکت می‌کنند، به دنبال پیشرفت در زندگی شان میباشند؛ بنابراین در جشن های فارغ التحصیلی شرکت کنید و از آن بعنوان فرصتی برای بالا بردن روابط اجتماعی تان نهایت بهره گیری را بکنید.

 

۳٫ وساطت اطرافیان

اگر واقعا به دنبال آن هستید که شریکی برای زندگی خود پیدا کنید، خجالت را کنار بگذارید و از اطرفیان تان بخواهید که اگر فردی مثل شما را می شناسند، معرفی کنند تا با هم قرار ملاقاتی بگذارید و آشنا شوید. از اینکه بگویید مجرد هستید، نهراسید. هر چه اکثر از دیگران بخواهید در این راه به شما کمک کنند، گزینش های بیشتری را در اختیار خواهید داشت و به تبع میتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

2146081526 در این مکان ها می توانید همسر آینده تان را پیدا کنید

۴٫ کلاس های متفرقه

برای اینکه روابط اجتماعی خود را بالا ببرید، باید اکثر در اجتماع حاضر شوید. با در منزل نشستن، عشق در منزل شما را نخواهد زد. در مرحله اول باید به دنبال علاقمندی ها و توانایی هایتان باشید. آیا به ورزشی خاص علاقه دارید؟ آیا دوست دارید که نقاش شوید؟ هر چه اکثر در فعالیت های گوناگون شرکت کنید،

 

شانس خود را برای پیدا کردن شریک زندگی بالاتر برده اید. با شرکت در کلاس هایی که بدان علاقه دارید، یا افرادی که مشترکات زیادی با شما خواهند داشت، آشنا می‌شوید.

 

۵٫ میهمانی

یکی از ساده ترین راهها برای شروع یک ارتباط عاطفی، شرکت در میهمانی هاست. حتی اگر به میهمانی دعوت نمیشوید، خودتان پیش قدم شوید و یک میهمانی راه بیاندازید. از دوستان تان بخواهید تا دیگر دوستان شان را با خود بیاورند. نه تنها اینکار به شما کمک می‌کند تا دامنه دوستان تان را بالا ببرید بلکه با افرادی آشنا خواهید شد که مورد اعتماد دوستان تان میباشند. افرادی که شاید هیچگاه فکر نمی‌کردید می‌توانند شریکی ایده آل برای شما باشند.

 

۶٫ مشاور همسریابی

شاید این روش به نظر شما قدیمی و سنتی باشد اما خوبی این روش با روش هایی چون اینترنت این هست که مشاوران گذشته از هر پیشنهادی اول از همه ی با شما گفت و گو و خصوصیات اخلاقی تان را به خوبی شناسایی سپس فردی که با شما از همۀ نظر سازگاری دارد را معرفی می‌کنند. برخی افراد ترجیح میدهند به جای اینکه به آزمون و خطا روند

 

و با افراد گوناگون ارتباط برقرار کنند تا نتیجه مطلوب گیرند، از این طریق وارد عمل شوند. به علاوه، کارشناسان ازدواج افرادی را به شما معرفی میکنند که در تصمیم خود جدی میباشند. به راستی شاید صرف کمی هزینه ارزشش را داشته باشد.

 

۷٫ جشن عروسی

 به گزارش عالی ها جشن عروسی نیز مثل میهمانی های دیگر مکانی مناسب برای آشنایی با افراد اخیر هست. از آنجا که میهمان های مراسم افرادی مورد احترام عروس و داماد میباشند، شما می‌توانید برای برداشتن نخستین قدم روی آنها اعتماد کنید.در نهایت، راههای زیادی برای برقراری ارتباط با دیگران وجود دارد به شرط آن که خودتان هم بخواهید و تلاش کنید.

 

اما اگر مدام با خودتان بگویید که هیچ مرد ایده آلی برای من پیدا نمی‌شود، در این راه به مشکل برخواهید خورد. افکار منفی می‌توانند بر رفتار شما با جنس مخالف تاثیر منفی بگذارند و به تبع موانع بسیاری را بر سر راهتان قرار دهد. بنابراین مثبت اندیش یاشید و قدم هایتان را برای پیدا کردن نیمه گمشده تان به درستی بردارید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.