علت جوش های سفید روی صورت نوزادان زیر دو سال

مجله عالی ها

علت جوش های سفید روی صورت نوزادان زیر دو سال

علت جوش های سفید روی صورت نوزادان زیر دو سال ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1419569917 علت جوش های سفید روی صورت نوزادان زیر دو سال

علت جوش های سفید روی صورت نوزادان زیر دو سال

نوزادان ممکن هست به علت حساسیت به شیر جوش های ریز سفیدی روی صورتشان پدیدار شود که احتمالا تا دوسالگی ادامه خواهد داشت. این نوع جوش های ریز قرمز و سر سفید احتمالا اگزما دوران شیرخوارگی هست و دکتر کودکانی که شما مراجعه کرده اید،

 

تشخیص درستی داشته هست. اما نکته این هست که این نوع جوش که به آن اگزمای دوران شیرخوارگی میگوییم، موضوع مهمی نیستند و درمان خاصی هم ندارند و تا زمانی که کودک از شیر مادر و یا هر نوع شیر دیگر بهره گیری میکند،کم و بیش وجود خواهند داشت. این جوش ها در کودکانی که به شیر حساسیت دارند، تا دو سال ادامه می یابند. اما نباید نگران انها بود. هرگونه ترکیبات بتامتازون آن را آرام میکند.

 

 به گزارش عالی ها شما حتی می‌توانید از وازلین و یا هر نوع کرمی که به بدن کودک می‌زنید، بهره گیری کنید و جوش ها را چرب کنید.مهم این هست کاری کنید که خارش جوش ها آرام شود. اگر هم احساس میکنید،نوزاد چندان جوش ها را می خاراند، باید دستکشی نرم در دستان نوزاد کنید تا جوس ها را نخاراند زیرا خاراندن جوش ها سبب خارش اکثر و بی قراری کودک میشود.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.