باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

مجله عالی ها

باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1067782069 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

باارزش ترین آلبوم اسباب بازی جهان 

به شما گران ترین کلکسیون اسباب بازی جهان را معرفی میکنیم که هیچ کسی در جهان نتوانسته هم ارزش با آن اسباب بازی جمع کند! مردی یک کلکسیون اسباب در گاراژ منزل اش دارد که میگوید من همچنان عاشق اسباب بازی هستم به دلیل این اسباب بازی ها را در این مکان جمع کرده ام و هر روز برای مشاهده این اسباب بازی ها به گاراژ منزل ام میام 

 

رونالد توبی از فیلادلفیا همه ی وقت عاشق اسباب بازی بوده و جمع کردن اسباب بازی را به طور فعال از سن ۱۵ سالگی آغاز و تاکنون ۸۰۰۰۰ قطعه جمع کرده هست. او تخمین میزند امروزه کل آلبوم اسباب بازی هایش بیش از ۱٫۵ میلیون دلار قیمت داشته باشد و اخبار فیلادلفیا ارزش آن را ۱٫۹ میلیارد دلار ارزیابی کرد.

 

رونالد اکنون ۶۴ سال دارد و چیزی که درباره اسباب بازی ها یاد گرفته این هست که حتی وقتی یک مرد بزرگ میشوید هنوز هم یک کودک درون شماست. آلبوم او مانند زندگی در یک اسباب بازی فروشی هست و برای رونالد که همۀ وقت} عاشق اسباب بازی فروشی بوده این یک واقعیت بی نظیر هست. آلبوم باورنکردنی او در اتاق های مختلفی

 

در منزل به شکل موزه انبار شده اند. آلبوم داران زیادی در جهان وجود دارند که شاید اکثر کلکسیون های بزرگتری دارند اما هیچ یک به خوبی رونالد آلبوم شان را نمایش نداده اند. بیشترشان انها در جعبه، زیرزمین یا گاراژ نگه می دارند و هیچوقت شانس لذت بردن از آن را ندارند.

 

دیدنی هست بدانید که او وقتی بچه بود اسباب بازی های زیادی نداشت و در قبال کاری که برای بستگانش انجام می داد از انها تقاضای اسباب بازی میکرد. رونالد می‌گوید: «من دو پسر داشتم و به همین علت همۀ وقت} به اسباب بازی فروشی می رفتم و وانمود می‌کردم که بخاطر پسرهاست اما علت اصلی آن خودم بودم.

 

یکی برای آنها و سه تا برای خودم. این فلسفه من بود! یک کلیشه درباره جمع آوری اسباب بازی وجود دارد و آن این هست: هرکسی که با اسباب بازی های بیشتری بمیرد می‌برد. و من می‌دانم که در بین برنده ها هستم.»

 

گران ترین کلکسیون اسباب بازی دنیا

2010677884 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

1730531474 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

گرانترین کلکسیون اسباب بازی جهان

665464646 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

کلکسیون ارزشمند اسباب بازی در جهان،اسباب بازی گرانقیمت

760971439 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

گران ترین کلکسیون اسباب بازی جهان

276244080 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

کلکسیون اسباب بازی،گران ترین کلکسیون اسباب بازی در جهان،

809224321 باارزش ترین مجموعه اسباب بازی جهان

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.