اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان

مجله عالی ها

اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان

اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

2052639300 اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان

اقدام دیدنی مردم برای پیشگیری از خودکشی این جوان 

مردم وقتی دیدند که جوانی قصد خودکشی دارد و می‌خواهد خود را از روی پل به پایین پرتاب کند به وی حمله کردند و وی را با کمربند به پل بستند. حرکت دیدنی مردم برای پیشگیری از خودکشی یک پسر جوان اقدامی خوشگل از سوی عابرین شهر لندن بودن.مردم با دیدن اقدام به خودکشی یک پسر جوان از روی پل به طرف او رفتند و با طناب و کمربند وی را به میله ها بستند تا خود را به پایین نیندازد.

 

حرکت دیدنی مردم برای پیشگیری از خودکشی

1000084087 اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان

عکس هایی که به تازگی منتشر شده هست فداکاری عابران عبوری در نجات جان یک مرد جوان را در شمال لندن نشان میدهد. این عکس های تعدادی از عابران عبوری را نشان می‌دهد که در حالیکه گردن، پاها و کمر این مرد جوان را با دست و طناب به مدت دو ساعت گرفته بودند تلاش می‌کنند تا مانع خودکشی وی شوند.

 

 به گزارش عالی ها در حالیکه تعداد اندکی از مردم در زیر پل عابر حضور داشتند بعضی دیگر نیز با کمک تلفن های هوشمند خود از این صحنه فیلم و تصویر تهیه کردند. این حادثه باعث شد تا خیابان منتهی به این پل عابر برای چند ساعت توسط پلیس لندن بسته شود. سرانجام نیروهای آتشنشانی با کمک یک بالابر هیدرولیک این مرد را به پایین پل عابر منتقل و از خودکشی وی پیشگیری کردند.

 

پیش گیری مردم از خودکشی پسر جوان

1791474187 اقدام جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی این جوان

نیگل هووارد یکی از شاهدان عینی در این خصوص گفت عده زیادی از مردم تلاش کردند تا مانع خودکشی این مرد جوان شوند. بعضی هم دچار شوک شده بودند و هراسان به این صحنه نگاه میکردند. سرانجام با کمک آتشنشانان، پلیس و اورژانس این مرد جوان نجات یافت.گفتنی هست بنا به گفته سخنگوی پلیس لندن این مرد جوان دارای مشکل روانی بوده هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.