فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

مجله عالی ها

فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

151516886 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید 

فیلم انیمیشن های اخیر شرکت دیزنی که فروش بسیار زیادی را در گیشه داشته اند به شما معرفی می‌کنیم،گویا دیزنی قرار هست تمامی داستان های سرشناس انیمیشن را به فیلم تبدیل کند. کمپانی والت دیزنی همچنان به ارائه ی انیمیشن های اخیر بر پایه کارتون های قدیمی خود ادامه می‌دهد. تاکنون نسخه ی فیلمانیمیشن

 

یا لایو اکشن «live-action» کارتون های «سفید برفی» «Snow White» و «شیرشاه» «The Lion King» ساخت شده و فیلمانیمیشن های دیگری نیز در راه میباشند. بعضی از این فیلمانیمیشن ها بازسازی کامل نسخه های کارتونی قبلی خود بوده و بعضی دیگر نیز روایت های کاملاً مستقل و جداگانه ای دارند. گرچه بعضی از انها نیز دنباله های فیلم- انیمیشن های کنونی میباشند.

 

۱- فیلم-انیمیشن دیو و دلبر «Beauty and the Beast»
1364750771 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

فیلم- انیمیشن «دیو و دلبر» «Beauty and the Beast» در ماه اسفند ۱۳۹۵ با بازی اِما واتسون در نقش بِل پخش شد.در این فیلم-انیمیشن لوک ایوانز در نقش گاستون، ایوان مک گرگور در نقش شمعدان لومیِر، اما تامپسون در نقش خانم پوتس و یان مک کلین در نقش ساعت کاگزوورث ظاهر شده اند.

 

۲- فیلم-انیمیشن مولان «Mulan»
598252480 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

کمپانی والت دیزنی در سال ۲۰۱۵ سناریو جدیدی از کارتون «مولان» را خریداری کرده هست که در ۱۱ آبان سال ۱۳۹۷ پخش خواهد شد.این فیلم داستان یک دختر جوان را روایت میکند که خود را به شکل مرد درآورده و جای پدرش را در نبرد می‌گیرد و چین را از نابودی نجات می‌دهد.

 

نیکی کارو کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. وی دومین زنی هست که در استودیو والت دیزنی وظیفه ی کارگردانی یک فیلم با بودجه ای بیش از ۱۰۰ میلیون دلار را بر عهده میگیرد.

 

۳- فیلم-انیمیشن شیر شاه «The Lion King»

317699825 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

کمپانی و الت دیزنی اعلام کرده هست که کارتون «شیر شاه» بار دیگر در قالب یک فیلم-انیمیشن به سینماها باز خواهد گشت.این فیلم-انیمیشن اخیر داستان سیمبای جوان را روایت خواهد کرد که تلاش دارد به کمک دوستانش، تیمون و پومبا، قلمرو پادشاهی خود را از دست عمومی خبیش اش، اسکار، نجات دهد.

 

جان فاوریو که کارگردانی فیلمهای «مرد آهنی» «Iron Man» و فیلم-انیمیشن «کتاب جنگل» «Jungle Book» را در کارنامه دارد کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.هنوز تاریخی برای پخش این فیلم-انیمیشن اعلام نشده هست.

 

۴- فیلم-انیمیشن دامبو «Dumbo»

2078766736 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

فیلم-انیمیشن «دامبو» بازسازی کارتونی به همین نام ساخته ی سال ۱۹۴۱ میلادی هست که داستان یک فیل جوان که به دلیل گوش های بزرگش مورد تمسخر قرار میگیرد را روایت میکند. کارگردانی این فیلم را تیم برتون بر عهده خواهد داشت.

 

در ساخت این فیلم از فیل حقیقی بهره گیری نخواهد شد. بر زمینه گزارش هالیوود ریپورتر، برای ساخت این فیلم از ترکیب تکنیک «واسط دروازه ی مشترک» «Common Gateway Interface «CGI»» و فیلم-انیمیشن بهره گیری خواهد شد. هنوز تاریخ پخش این فیلم نیز مشخص نشده هست.

 

۵- فیلم-انیمیشن شمشیر در سنگ «The Sword in the Stone»

219783336 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

کمپانی دیزنی قرار دارد نسخه ی فیلم-انیمیشن کارتون «شمشیر در سنگ» ساخته ی سال ۱۹۶۳ را بسازد. این فیلم داستان شاه آرتور جوان در دوران کودکی و آموزش توسط مرلین جادوگر را روایت خواهد کرد.فیلمنامه ی این فیلم-انیمیشن توسط برایان کاگمن، تهیه کننده و نویسنده ی فیلمنامه ی سریال «بازی تاج و تخت نوشته شده هست.

 

۶- فیلم-انیمیشن سیندرلا یا سفید برفی
126937121 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

قرار هست یکی از کارتون های مربوط به شاهزاده های اغواگر «سیندرلا یا سفید برفی» نیز بازسازی شده و به صورت فیلم-انیمیشن ارائه گردد.

 

۷- فیلم-انیمیشن جن ها

1883557581 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

شخصیت «جن» در کارتون علاءالدین ساخته ی سال ۱۹۹۲ که صدای آن توسط رابین ویلیامز اجرا شد یک فیلم-انیمیشن تازه و مختص به خود را خواهد داشت که عنوان آن «جن ها» «Genies» و در مورد عاقبت این شخصیت خواهد بود.

 

۸- فیلم-انیمیشن علاءالدین
510247198 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

کارتون علاءالدین نیز در قالب یک فیلم-انیمیشن اخیر بازسازی خواهد شد.گای ریچی کارگردانی این بازسازی را بر عهده خواهد داشت.

 

۹- فیلم-انیمیشن تینک

694924565 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

قرار هست ریس ویثرسپون در فیلم-انیمیشن جدیدی به نام «تینک» «Tink» که از شخصیت تینکر بِل در کارتون پیتر پَن الهام گرفته شده هست نقش این شخصیت دوست داشتنی را بازی کند.

 

۱۰- فیلم-انیمیشن پینوکیو

1753692067 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

کارتون «پینوکیو» دومین محصول کمپانی دیزنی بود که در سال ۱۹۴۰ ساخته شد. قرار هست یک نسخه ی فیلم-انیمیشن اخیر از این کارتون نیز ساخته شود که تا حدودی بر زمینه همان فیلمنامه ی نخست باشد.

 

۱۱- دنباله های فیلم-انیمیشن کتاب جنگل

1916614899 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

گذشته از آن که نسخه ی فیلم-انیمیشن و بازسازی شده ی کارتون «کتاب جنگل» «The Jungle Book» ساخته ی سال ۱۹۶۱ منتشر شود، مسئولین این کمپانی برای ساخت قسمت های بعدی این فیلم-انیمیشن برنامه ریزی کرده بودند.به نظر میرسد که جان فاوریو کارگردانی قسمت دوم فیلم-انیمیشن «کتاب جنگل ۲» را نیز بر عهده خواهد داشت.

 

۱۲- فیلم-انیمیشن زیبای خفته

1991511011 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

بعد از بازسازی مجدد کارتون «زیبای خفته» «Sleeping Beauty» ساخته ی سال ۱۹۵۹ در قالب یک انیمیشن اخیر در سال ۲۰۱۴ و با بازی آنجلینا جولی در نقش «Maleficent » به نظر میرسد که نسخه ی دیگری از این فیلم-انیمیشن در راه خواهد بود.

 

۱۳- فیلم-انیمیشن سفید برفی و هفت کوتوله

375700145 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

همین طور گزارش شده که کمپانی دیزنی در حال آماده سازی ساخت نسخه ی فیلم-انیمیشن کارتون کلاسیک «سفید برفی و هفت کوتوله» «Snow White and the Seven Dwarfs» هست. این کارتون نخستین کارتون ساخت شده توسط این کمپانی لقب گرفت.موسیقی اخیر این فیلم-انیمیشن را بنج پاسِک و جاستین پاول که اخیراً شعرهای فیلم پر سروصدای «لا لا لند» «La La Land» را نوشتند ساخته خواهد شد.

 

۱۴- فیلم-انیمیشن سرخ گُلی

1823053113 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

اضافه بر این یک فیلم-انیمیشن دیگر درمورد ی شخصیت «سرخ گُلی» «Rose Red»، خواهر سفید برفی، نیز ساخته خواهد شد. این فیلم-انیمیشن به ماجراهای سرخ گلی و کوتوله ها و تلاش های آنها برای نجات سفید برفی بعد از گاز زدن سیب سمی خواهد پرداخت.ایوان داورتی که فیلمنامه ی فیلم «سفید برفی و شکارچی» «Snow White and the Huntsman» با بازی کریستین استیوارت را نوشته بود در حال کار بر روی این پروژه هست.

 

۱۵- فیلم-انیمیشن پری دریایی کوچولو

1949457435 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

اگر چه کمپانی یونیورسال بر روی ساخت یک نسخه ی اخیر از کارتون «پری دریایی کوچولو» «Little Mermaid» متمرکز شده هست اما کمپانی دیزنی نیز قصد دارد نسخه ی فیلم-انیمیشن این کارتون قدیمی را بسازد. موسیقی اخیر این فیلم-انیمیشن توسط لین-مانوئل میراندا و آلن منکن ساخته خواهد شد.

 

۱۶- فیلم-انیمیشن جیمز و هلوی غول پیکر

162738739 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

بنظر میرسد که کمپانی والت دیزنی در حال رایزنی برای بازسازی کارتن استاپ موشن «جیمز و هلوی غول پیکر» «James and the Giant Peach» ساخته ی سال ۱۹۹۶ به صورت نسخه ی فیلم-انیمیشن هست.

 

۱۷- فیلم-انیمیشن چیپ و دَیل: رنجرهای نجات

942780189 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

به نظر میرسد که کمپانی والت دیزنی قصد دارد نسخه ی فیلم-انیمیشن سریال کارتونی «چیپ و دیل: رنجرهای نجات» «Chip ‘n Dale Rescue Rangers» را نیز بسازد.

 

۱۸- فیلم-انیمیشن چرنابوگ

773581540 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

همین طور کمپانی والت دیزنی چراغ سبز خود را برای ساخت یک فیلم-انیمیشن اخیر با محوریت شخصیت «Chernabog» از شخصیت های منفی و بدذات کارتون «فانتزی» «Fantasia» نشان داده هست.این شخصیت در یک بخش ۱۱ دقیقه ای از کارتون مذکور با نام «شب در کوهستان بالد» «Night on Bald Mountain» حضور داشت.

 

این گزینش برای بازسازی از طرف کمپانی والت دیزنی کمی غیرمنتظره و عجیب به نظر میرسد زیرا این شخصیت شیطان را به عکس می‌کشد که شبیه دیگر کاراکترهای انیمیشن های والت دیزنی نیست.

 

۱۹- فیلم-انیمیشن ماری پاپینز بازمی گردد

933427900 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

 به گزارش عالی ها این فیلم-انیمیشن بازسازی نبوده و در واقع دنباله ی فیلم «ماری پاپینز» «Mary Poppins» ساخته ی سال ۱۹۶۴ هست که در آن از اجزای کارتونی نیز بهره گیری شده بود.قرار هست در این فیلم-انیمیشن با عنوان «ماری پاپینز باز می‌گردد» «Mary Poppins Returns» امیلی بلانت نقش اصلی را نقش بازی کرده و لین مانوئل میراندا نیز نقش مقابل وی را بر عهده داشته باشد. این فیلم در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۷ پخش شود.

 

۲۰- فیلم-انیمیشن شرور

860704793 فیلم انیمیشن های دیزنی که حتما باید ببینید

بر زمینه گزارش هالیوود ریپورتر، کمپانی دیزنی قصد دارد یک فیلم-انیمیشن مستقل نیز در مورد شخصیت «Maleficent» در انیمیشن «زیبای خفته» بسازد که به داستان زندگی این شخصیت شرور خواهد پرداخت.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.