طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

مجله عالی ها

طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1117578982 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز 

برترین و شیک ترین مدلهای لاک ناخن خوشگل را میتوانید به رنگ قرمز که بسیار پرطرفدار هست در مجموعه زیر دیدن نمایید. لاک قرمز از جمله مواردیست که بدون شک همۀ از آن بهره گیری میکنند. رنگی که با هر لباسی هماهنگ میشود و جلوه و جذابیت خاصی دارد. ممکن هست گاهی از این که یک رنگ ساده و معمولی روی ناخن بزنید خسته شوید.

 

اگر اینجور هست می‌توانید این بار که خواستید لاک قرمز بزنید، یکی از این طرح ها را گزینه کرده و تغییر در طرح ناخن هایتان ایجاد کنید.

 

دو رنگ قرمز و طلایی

101619049 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

رنگ طلایی از جمله رنگهاییست که در کنار رنگ قرمز بسیار جذاب و شیک هست. در این طرح ابتدا باید از رنگ طلایی برای پایین ناخن بهره گیری کنید و وقتی خشک شد مابقی ناخن را لاک قرمز بزنید. برای این که حالت هلالی شکل به خوبی و بدون عیب روی ناخن مشخص شود میتوانید از برچسب های آماده ای که این شکل را دارند بهره گیری کنید. آن را روی ناخن بچسبانید و باقی آن را لاک بزنید تا شبیه شکل در بیاید.

 

راه راه افقی

1402249639 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

این طرح را به خوبی می‌توانید با یک لباس که راه راه قرمز و سفید دارد هماهنگ کنید. حتی تعداد زیادی از افراد این طرح را چون حالتی اسپورت دارد با کفش یا لباسی اسپرت همراه میکنند. برای این طرح بهتر هست از سه رنگ بهره گیری کنید. رنگ اصلی را قرمز بزنید و رنگی نظیر صورتی و یا رنگی که هم خانواده قرمز هست را برای بهره گیری در کنار رنگ سفید به کار بگیرید.

 

بهره گیری از برچسب های طرح دار

1986735042 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

میتوانید به سادگی و بسیار آسان از برچسب های طرح دار آماده روی ناخن بچسبانید. برای اینکار ابتدا ناخن را لاک بزنید و بگذارید خشک شود سپس به آرامی برچسبی که گزینه کرده اید، روی ناخن بچسبانید. رنگ و طرح برچسب را طور گزینه کنید که روی قرمز مشخص باشد.

 

طرح با رنگ قرمز

1626792778 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

میتوان از رنگ قرمز فقط به عنوان رنگی که قرار هست طرحی روی ناخن ایجاد کند بهره گیری کرد. میتوانید رنگ اصلی ناخن را یک رنگ روشن ، ترجیحا طیف رنگ قرمز اما بسیار روشن، گزینش کنید. سپس طرحی از گل، دایره یا چیزی شبیه میوه روی ناخن بکشید. هم طرحی ساده هست هم به ناخنتان چهره ای تازه میدهد.

 

خط باریک و ساده

1791158105 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

این طرح نیز در عین ساده بودن متفاوت هست. رنگ اصلی ناخن را همان قرمز همیشگی بزنید اما اینبار برای این که خط سفید را روی ناخن ایجاد کنید باید توجه بیشتری داشته باشید. میتوانید از برچسب هایی که برای صاف کشیدن خطوط بهره گیری می‌شوند کمک بگیرید. می‌توانید از لاک های طراحی یا براش هایی با سر نازک بهره گیری کنید.

 

آمبره سرخ

813161116 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

طرح آمبره سرخ و مشکی طرحی بسیار شیک و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید از این طرح نیز برای شیک تر شدن ناخن بهره گیری کنید.

 

طرح فرنچ گل

1234592515 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

در این طرح بیس ناخن را بیس همیشگی فرنچ بزنید اما به جای این که نوک ناخن ها را یک طرح ساده و صاف بکشید طرحی متفاوت بکشید و حالتی هلالی به ناخن بدهید. برای این طرح حتما ناخن هایتان را بصورت گرد سوهان بکشید. ناخن نباید مربع باشد.

 

تضاد مات و براق

1035710174 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

میتوانید از یک لاک قرمز مات بهره گیری کنید و روی قسمتی از ناخن راکه میخواهید مات باقی بماند بپوشانید و سایر قسمت های ناخن را برق ناخن بزنید. در این صورت ناخنتان به دو طرح مات و براق تبدیل میشود و با یک لاک توانسته اید یک طرح اخیر ایجاد کنید.

 

طرح رعد و برق

64057608 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

برای این طرح نیاز به برچسب آماده نداری ، رعدی که میخواهید روی ناخن ایجاد کنید شامل دو خط هست. با کمی تمرین میتوانید به برترین شکل این طرح را روی ناخنتان بکشید. برای اینکار نیاز به قلم با نوک نازک دارید. بهتر هست تمام ناخن ها را طرح ندهید و بگذارید این طرح درخشش رعد و برقی خود را روی یک یا حداکثر دو ناخن نشان دهد.

 

طرح خطوط عمودی

337001530 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

خطوط عمودی برای ناخن هایی که کوتاهتر میباشند مناسبند چرا که آن ها را بلند تر نشان می‌دهند. بهتر هست از رنگهای همسان بهره گیری کنید و خط وسط را ضخیم تر بکشید.

125685259 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

مدل ناخن

1727497331 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

مدل فرنچ ناخن

1399053794 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

مدل رنگ لاک ناخن

966269796 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

زیباترین مدل رنگِ قرمز ناخن

1160735571 طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.