رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

مجله عالی ها

رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

774299811 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف 

عرف و رسومات عجیب و غریب در نخستین شب عروسی که باید داماد و عروس به جا بیاورند. شاید شنیدن آن برای دیگر مردم جهان عجیب باشد. مراسم های عروسی در جهان متفاوت می باشد هر کشوری برای خود سنت های دارد که در این روز برگزار می نماید این سنتهای ازدواج بسیار خوشگل و دیدنی می باشند و همۀ مردم به این سنت ها

 

پایبند می باشند و به گزارش عالی ها  از روی عرف و رسومات خود ازدواج نموده اند و این برای همه ی افراد جهان یک روز مهم می باشد عکس های جالبی افراد در این روز ثبت می نمایند و دوست دارند این روز برترین روز زندگیشان باشد.روز عروسی اضافه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می‌آید و دو طرف تلاش می‌کنند تا خاطره و تصاویر جالبی از آن به یادگار بماند.بعضی از عجیب ترین عکس های عروسی ها را دیدن میکنید

1774303595 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

اپریل پاگاناتارو و میشاییل کاری از نیویورک تصمیم میگیرند با پوشیدن لباس غواصی و قرار گرفتن در قفس محافظت از کوسه ها به اعماق یکی از رودخانه های جاری به اقیانوس اطلس بروند و مراسم عقد ازدواج خود را در عمق آب و در حالیکه کوسه ها به دور آنان حلق زدند برگزار کنند.

1642492164 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

اسکیو وانگ، داماد این مراسم، برای آن که همسرش را غافلگیر کند از وی با تزئین ۹۹۹۹۹ شاخه گل رز استقبال می‌کند. او برای انجام این مراسم حقوق یک سال خود را صرف کرده هست. داماد از اهالی چانگ کینگ در مرکز چین هست ، جایی که عدد ۹۹۹۹ ، عدد خوشانسی به شمار میرود.

596946892 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

یک زن خون آشام که نامزدش را برای نوشیدن خونش کشت و یک مرد آدم خوار که همسر خود را کشت و گوشتش را خورد ، در یک بیمارستان روانی ، عاشق یکدیگر شده و ازدواج کردند.

1857075629 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

یکی از مراسمها در اسکاتلند برگزار میشود که عروس و داماد با بدترین توهین ها مواجه می‌شوند.در این مراسم عروس و داماد را سیاهپوش میکنند و سپس فضله و اعضای داخلی شکم ماهی،تخم مرغ،ماست فاسد،که بوی بسیار بدی دارند روی آنها میریزند و سپس با آرد و پَر آنها را میپوشانند. سپس آنها را در خیابان ها میچرخانند و به سمت روستای محل جشن می‌برند تا برای جشن و مراسم عروسی آماده شوند.

1040346816 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

در این تصویر نیز برای متفاوت بودن تصویر عروسی کودکی در مقابل همۀ و روی پله ها به خواب رفته هست و همۀ به او نگاه می‌کنند.

1281105047 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

در این تصویر رنگ افرادی که در تصویر حضور دارند شبیه رنگ ومدل پرده پشت سر آنها هست که این منظره ای طنز را در تصویر ایجاد کرده هست.

2073645373 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

در واقعه ای عجیب و دیدنی این دیفیدسون در مراسم عروسیش صورت خود را با سوراخ زینت داد. او با دارا بودن ۶۹۲۵ شکاف در صورتش توانست رکورد جدیدی را به ثبت برساند.وی همین طور تاکید کرد زمانی که در صورتش سوراخ ایجاد می‌کند، دردی احساس نمی‌کند و شب ها پس از این که مطمئن میشود حلقه ها سر جایش میباشند، می‌خوابد.

418446653 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

جورج و ساندرا کیپر دو زوج بلژیکی تصمیم می‌گیرند تا ازدواجشان بر روی سکویی که ۵۰ متر از سطح زمین فاصله دارد صورت گیرد.انها مراسمشان را با ۲۰ نفر مهمان به طور کاملا رسمی برگزار میکنند. تشریفاتموسیقی و پذیرایی نیز صورت گرفته هست. این مراسم بسیار عجیب ۲۵۰۰۰۰ یورو هزینه در بر داشته هست.

2021524565 رسومات عجیب شب اول عروسی در ملل مختلف

عروس چینی با هدف شکستن رکود بلندترین لباس عروس جهان، در روز عروسی خود لباسی بر تن می‌کند که ۱۸۸ متر دنباله آن و ۱۰۰ کیلوگرم وزن آن بوده هست. گرچه وی پیروز شد نخستین کسی باشد که بلند ترین لباسعروسی را بر تن و در مساحت ۲۰۰ متری به نمایش بگذارد. طبق رکورد ثبت شده در کتاب کتاب گینس بلند ترین لباس عروس ۱۳۶۲ متر درازا دارد که توسط آندرس اوستراتوس از جزیره قبرس در سال ۲۰۰۷ دوخته شده هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.