پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

مجله عالی ها

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

1558087725 پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد 

پسر هشت ساله که از بیماری نادر رنج می‌برد،چهره ای ترسناک دارد و اطرافیان وی فکر می‌کنند که ماسک به صورت خود زده هست. تومور وخیم ترسناک زندگی آمر استوور پسر ۸ ساله اهل شهر دیکیتر ایالت آلابامای ایالات امریکا را مختل کرده هست . وی که از یک اختلال ژنتیکی با نام نوروفیبروماتوز تیپ ۱ رنج می‌برد.

606898219 پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

این اختلال ژنتیکی از هر ۲۵۰۰ تولد در یک مورد دیده می‌شود و تومور آن می‌تواند در همۀ جای بدن بیمار گسترش یابد. در سن ۴ سالگی تشخیص نخست این تومور در ناحیه گردن این کودک باعث جراحی و بریدن دائمی لوله نای وی شد. پزشکان پیش بینی کرده بودند ممکن هست گسترش این تومور منجر به خفگی و مرگ آمر شود.

 

رشد این تومور بدخیم ادامه داشت تاجاییکه که یک چشم این کودک را نابینا کرد. علیرغم انجام درمانهای لیزری متعدد، یکی از چشمان  آمر متورم و کاملا بسته شده و پزشکان به خانواده وی گفته اند باید منتظر شرایط بدتری باشند. گسترش این تومور موجب شده تا سر وی به شکل وحشتناکی متورم شود.

1685121739 پسر هشت ساله که چهره ای وحشتناک دارد

کاندیس استور مادر ۳۰ ساله این کودک می‌گوید پسرش هر روز در حال مبارزه با این تومور ترسناک هست. وی گفت رشد سریع این تومور باعث شده تا پسرم مورد تمسخر دیگران قرار بگیرد و انها به وی لقب هیولا بدهند. بعضی بچه ها از بازی با پسرم امتناع میکنند و او را زشت می‌خوانند.

 

 به گزارش عالی ها بعضی والدین با تمسخر از پسرم می پرسند این ماسک مخصوص را از کجا تهیه کرده ای؟ واقعا این رفتارها آزاردهنده هست. بی احترامی های مردم هنگام فرارسیدن هالوووین به بحبوحه میرسد. واقعا علت این همه ی بی احترامی مردم را درک نمیکنم.گفتنی هست؛ همین حالا مادر این کودک با ایجاد یک صفحه خیریه از مردم برای فراهم سازی مخارج درمان پسرش تقاضای کمک کرده هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.