طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

مجله عالی ها

طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

526805760 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

طالع بینی عاشقانه شما در این هفته را آماده نموده ایم،می‌توانید به دقت به ماه تولد خود طالع را بخوانید و از اتفاقات احساسی هفته پیش روی خود با خبر شوید. طالع بینی هفتگی عشق شما را از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه تان دارند با خبر می‌کند و این امکان را می‌دهد اتفاقات و رویدادهای آینده را از طریق ستارگان مشاهده نمایید.

827984342 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

فروردین

حرکت مستقیم عطارد در نشانه شما باعث میشود بحث و گفتگوهایی که با همسرتان دارید قابل درک باشد. این هفته قادر هستید روی یک سری مسائل شخصی و ارتباط ای که مدت هاست شما را گیج و سردرگم کرده هست تمرکز کرده و تصمیماتی را اتخاذ کنید.

30357259 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

اردیبهشت

این هفته آمادگی دنبال کردن رویاهای تان را دارید و فردی از محافل اجتماعی به شما کمک خواهد کرد و شما هم روی کمک دوستانتان حساب میکنید. ماه در روز های پنجشنبه و جمعه در بخش روابط عاشقانه طالع شما در حرکت هست و کمک میکند احساس تان را با محبوب تان سهیم شده و هرگز احساس پشیمانی نکنید.

323900920 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

خرداد

حرکت مستقیم عطارد در نشانه شما در روز چهارشنبه باعث می‌شود تمام مسائل ارتباط ای برایتان قابل درک شود و این هم در زندگی عاشقانه و هم در زندگی اجتماعی شما موثر هست. اگر تا کنون دچار سوءتفاهم شده بودید اکنون حقیقت بر شما آشکار میشود و بدون اینکه به ارتباط آسیبی برسانید به زندگی عاشقانه و رمانتیک خود ادامه میدهید.

242885552 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

تیر

این هفته زندگی شما اکثر روی مسائل شغلی متمرکز شده هست. عطارد به بالاترین نقطه نشانه شما حرکت کرده و در شما شور و اشتیاقی برای از دست ندادن فرصت ها ایجاد کرده هست. با افراد مهمی وارد بحث و گفتگو می‌شوید و همسرتان را نیز در این شرایط سهیم می‌کنید. او به شما کمک خواهد کرد.

1524552910 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

مرداد

با حضور ماه در نشانه تان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از نظر احساسی آماه به اشتراک گذاشتن عشق با محبوب خواهید بود. اکنون برترین زمان برای سهیم شدن احساستان با اوست و برترین زمان برای گذراندن لحظات خوش و سرگرم کننده. خبرهای خیلی خوبی در ارتباط با مسائل مالی میشنوید که شما را بسیار هیجان زده خواهد کرد.

217388639 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدیدشهریور

اخیرا در ارتباط با مسائل مالی بین شما سوءتفاهم های زیادی ایجاد شده اما این هفته بحث و گفتگوها در جهت سازنده پیش می‌روند و تمام سوءتفاهم ها از بین رفته و تصمیمات مفیدی با هم فکری هم خواهید گرفت.

1143846259 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

مهر

این هفته عطارد بعد از عقب نشینی های ماه قبل حرکت مستقیمی در بخش روابط عاشقانه شما خواهد داشت و باعث میشود از تمام بن بست ها بگذرید و تصمیم های مهمی را با هم بگیرید و با مشورت با یکدیگر به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید. اکنون تصمیم گرفته اید از قبل دست برداشته و به سوی آینده گام بردارید.

2146182074 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

آبان

این هفته برای شما یک زندگی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی شده هست. در روز چهارشنبه خورشید که در بخش روابط عاشقانه طالعتان حضور دارد در برترین زاویه نسبت به پلوتون «سیاره عشق بلاشرط» قرار می گیر. احساس میکنید با محبوب وارد یک جادوی هیپنوتیزمی شده اید و عشق در زندگی موج میزند.

1741134052 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

آذر

چهارشنبه این هفته عطارد وارد بخش روابط رمانتیک طالع تان شده هست و باعث میشود اکثر روی مسائل احساسی و قلبتان متمرکز شوید و به عشق تان فرصت دیگری بدهید. دیگر چشم تان را به تمام ناامیدی ها و سوءتفاهم بسته و خوش بین میشوید.

463809740 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

دی

مهم‌ترین ویژگی این هفته شما روابط رمانتیک هست و عشق و احساسی عمیق بین شما و محبوب ایجاد خواهد شد. این عشق شاید از طریق یک پیام عاشقانه و یا گفتگویی در ارتباط با نیازهای احساسی هر دو در ارتباط ایجاد شود. خوشبختانه هر دو به حرف های هم گوش میدهید و در جهت پیشرفت سطح روابط عاشقانه تان تلاش میکنید.

905461309 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

بهمن

از زندگی عاشقانه ای که دارید بسیار راضی و خشنود هستید. ماه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در بخش روابط دوستی شما در حرکت هست در نتیجه محبوب اکثر از معمول رفتارهای رمانتیک از خود نشان می‌دهد. این هفته برترین زمان برای رفتن به یک سفر رمانتیک هست. اما اگر وقت کافی برای سفر ندارید بعد از زمان کار وقت دیگری را با هم بگذرانید.

805992935 طالع بینی عاشقانه و احساسی شما در سال جدید

اسفند

این هفته نقش الهام بخش بر اطرافیانتان خواهید داشت و کلماتی که به زبان می آورید تاثیر سحرانگیزی خواهند داشت. از این توانایی خود در روابطتان نیز بهره ببرید و به همسرتان انگیزه و اشتیاق بیشتری به زندگی بدهید.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.