مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

مجله عالی ها

مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

2060157320 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو 

جدید ترین مدل جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده هست و زنان و دختران زیادی اینکار را انجام میدهند. در حال حاضر جراحی های زیبایی زیادی در دنیا صورت می‌گیرد که بعضی از این جراحی ها برای رفع ایراد چهره نمی باشد در ادامه عکس های و جزئیات اکثر جراحی زیبایی جدید به نام شاخ بوفالو را خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

جراحان زیبایی کارشان در حال حاضر رونق یافته هست چون افرادی میباشند که برای تغییر قیافه خود از جراحی های زیادی بهره گیری می نمایند و برای  اینکار هزینه های زیادی پرداخت می نمایند این جراحی ها در چهره فقط برای جلب دقت هست در سال های جدید فعالیت پزشکان و جراحان زیبایی رونق فراوانی یافته و جراحی زیبایی تقریبا در هر کشوری رو به ازدیاد و فزونی بوده هست.

343365356 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

  به گزارش عالی ها حتما درمورد ی جراحی هایی همچون ایجاد چال گونه، بوتاکس، لیپوساکشن و یا مثل انها بسیار شنیده ایم، اما آیا تا به حال درمورد ی عمل جراحی لب موسوم به «شاخ بوفالو» چیزی شنیده اید؟!

1177876437 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

 به احتمال چندان پاسخ شما منفی هست، زیرا چنین عمل جراحی زیبایی فقط در کشور تایلند مرسوم شده هست. جنون زیبایی در تایلند سبب شده تا زنان این کشور در طول پنج سال قبل هزاران دلار را صرف چنین اقدام عجیبی کنند و لب های فوقانی خود را به شکل شاخ بوفالو و یا سر خفاش تبدیل نمایند. به این مدل لب در تایلند «کراچاپ» می‌گویند.

1992563889 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

علت اینکه چگونه این رویکرد در عمل های زیبایی در این چهار و پنج سال جدید بین دختران تایلندی رواج یافته اطلاعات دقیقی وجود ندارد، اما انچه که مسلم هست پزشکان تایلندی از تعداد چندان مراجعه کنندگانی که قصد دارند تا لب های خود را به شاخ بوفالو تغییر شکل دهند، به ستوه آمده اند و از این موضوع شکایت دارند.

70978352 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

یک جراح زیبایی تایلندی به نام «چامنونگ چراویچادا» به روزنامه ی بانکوک پست در این باره میگوید: این موضوع یک مشکل برای تایلند هست و مقصر اصلی هم اینترنت و فضاهای مجازی می باشند.او در ادامه می‌گوید بیش از نیم ساعت طول میکشد تا مراجعه کنندگان را راضی کند که از این عمل جراحی صرف نظر کنند، زیرا کاهش دادن حجم لب برای هیچ فردی پیشنهاد نمیشود و مشکلات متعددی را برای سلامتی آن ها در آینده ایجاد خواهد نمود.

510629310 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

برای این عمل باید قسمت هایی از لب فوقانی و سمت راست و چپ لب را بردارند، به طوریکه پس از بهبود جای زخم ها، لب ها حالت قوسی شکل مثل شاخ بوفالو خواهد داشت.

1452196858 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

ین جراحی باعث میشود تا لب های بالا به شدت نازک شوند و حتی در هنگام لبخند زدن به طور کلی دیده نشوند. یکی از عواقب این جراحی این هست که پس از عمل جراحی، لب ها باز خواهند ماند و به هم نخواهند چسبید و امکان بستن کامل دهان وجود نخواهد داشت.

2021016063 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

به علاوه افرادی که تحت چنین عمل جراحی زیبایی قرار می‌گیرند، پس از عمل از درد، سوزن سوزن شدن لب ها، لبخندهای کج و معوج و درد لب رنج می‌برند، به طوریکه تعداد زیادی از آن ها مجبور میشوند تا دوباره خود را به تیغ جراحان بسپرند تا اشتباهات و عیوب را برطرف کنند، اما پزشکان میگویند لبی که نازک شده هست، امکان ندارد به حالت اول بازگردد.

1265649060 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

به نظر می‌رسد که همه ی ی این دردسرها سه چهارم مراجعه کنندگان را از انتخابشان منصرف نمی‌کند. پزشکان از هر روشی بهره گیری کردند تا تعداد متقاضیان را کاهش دهند، انها هزینه ها را هم بالا بردند اما بی فایده بود.این عمل جراحی فقط در تایلند انجام میشود و نمونه ی نمونه ای در سایر کشورها ندارد. شاید این موضوع به جایگاه بوفالو در فرهنگ مردم تایلند بر می‌گردد، از نظر آن ها شاخ بوفالو، شانس، شهرت و ثروت می آورد.

222509285 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

بوفالو یک حیوان مورد دقت در تایلند هست. تا قرن ها مردم تایلند از بوفالو در زمین های کشاورزی و زمین های برنج بهره گیری میکردند. مسابقات سالانه بوفالو هم هر سال در چونبوری تایلند برگزار میشود. « تصویر برای مسابقات بوفالو دوانی»

1212482081 مد جدید جراحی زیبایی لب به شکل شاخ بوفالو

کارابائو یک گروه موسیقی پاپ مشهور در تایلند هست که فلسفه خاصی دارند. لوگوی انها کله بوفالو هست. از این رو تعجب نکنید اگر دختران تایلندی لبهایشان را به شکل شاخ بوفالو جراحی می‌کنند.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.