لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

مجله عالی ها

لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

2082266098 لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل

پادشاه کشور مراکش به همراه همسرش به کنار ساحل رفته بودند و بدون این که به مقام خود توجهی کنند،کاملا لباس های خود را از تن درآوردند. پادشاه مغرب مسلمان می باشد و همه ی ی ی ی وقت} باید در انظار عمومی با لباس رسمی ظاهر شود ولی دیروز پادشاه مغرب عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده هست

 

که در کشورش بسیار جنجال ساز شده هست پادشاه مغرب با زن در کنار دریا برهنه میباشند و آب تنی می نمایند همسر پادشاه مغرب فقط یک مایو برتن دارد و خودش عریان می باشد در این مورد مردم این کشور بسیار خشمگین می باشند در ادامه عریان شدن پادشاه مغرب و همسرش در کنار دریا را در سایت عالی ها می بینید.

128623425 لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

انتشار تصویر های منتسب به محمد ششم – پادشاه مغرب – و همسرش در پایگاه‌های اجتماعی باعث به وجود آمدن جنجال بزرگی در شبکه‌های اجتماعی شده هست.«العالم» با انتشار این خبر، افزود: پادشاه مغرب به زیرپا گذاشتن محدویت‌های زندگی کلیشه‌ای حاکمان عادت دارد و در تعداد زیادی از تصویر های و ویدئوهای منتشر شده

 

در پایگاه‌های اجتماعی و سلفی با شهروندان عادی با لباس غیر رسمی ظاهر شده هست. اما انتشار تصویر های منتسب به وی در روزهای جدید باعث جنجال بزرگی شده هست. در این تصویر های که هنوز صحت آن ها اثبات نشده هست پادشاه مغرب و همسرش با لباس شنا به چشم میخورند که به نظر می‌رسد محل گرفته شدن تصویر های نیز سواحل شهر میامی آمریکاست.

1212163861 لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

انتشار این عکس های باعث انتقاد فراوانی از پادشاه مغرب شده هست و تعداد زیادی از مردم مغرب، نوع پوشش وی و همسرش در تصویر های مذکور را برخلاف «جایگاه دینی» وی بعنوان «امیرالمؤمنین» می دانند!

 

محمد ششم پادشاه مغرب، که بیست و سومین پادشاه مغرب هست، خودش را «امیرالمؤمنین» میداند!دیوان پادشاهی مغرب تاکنون درمورد اخبار و جنجال مذکور سکوت کرده و سخنگوی رسمی آن، تاکنون هیچ‌گونه اظهارنظری درمورد تأیید یا رد صحت انتساب این تصویر های به پادشاه مغرب و همسرش نداشته هست.

179883364 لخت شدن پادشاه مراکش و زن جوانش در کنار ساحل +عکس

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.