طالع بینی عاشقانه دونفره -سری جدید

مجله عالی ها

طالع بینی عاشقانه دونفره -سری جدید

طالع بینی عاشقانه دونفره -سری جدید ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1899643436 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدید

طالع بینی عاشقانه دونفره -سری جدید

طالع و فال احساسی و عاشقانه شما در هفت روز آینده را در ادامه آورده ایم تا بدانید در روزهای آتی چه در انتظار شما خواهد بود. طالع بینی هفتگی عشق شما را از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه تان دارند با خبر می‌کند و این امکان را میدهد اتفاقات و رویدادهای آینده را از طریق ستارگان مشاهده نمایید.

143094895 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدید

فروردین

این هفته از صمیمیت و رضایت احساسی در ارتباط تان برخوردار خواهید بود درست مانند اینکه چیزی در درون شما جرقه زده و شما را آماده یک زندگی عاشقانه و آرام کرده هست.

1772005749 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیداردیبهشت

این هفته برای شما زمان پیشرفت در روابط تان هست. ماه کامل در طالع شما باعث می‌شود پیمانی که با هم بسته اید را مستحکم کنید. هر دو احساس می‌کنید نیرویی در درونتان وجود دارد که میتوانید با تکیه بر آن یک زندگی و ارتباط مستحکم و پایدار داشته باشید.

262097887 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدخرداد

این هفته کارهایی که انجام میدهید برای رئیس تان کمی گیج کننده هست اما همسرتان شما را تحسین میکند. سیاره مریخ و نپتون در بالاترین قسمت جدول طالع شما در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و منجر به اختلاف نظرهایی در اساس مسائل شغلی و حرفه ای شما می‌شود. روز جمعه در بخش روابط عاشقانه طالع تان مریخ در برترین زاویه نسبت

 

به مشتری «سیاره پیشرفت و کامیابی» قرار میگیرد. هر چه محبوب میگوید انجام دهید غیرممکن هست که بخواهد شما را به جهت نادرستی هدایت کند.

1179090622 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدتیر

این هفته، هفته رمانتیکی برای شماست. ماه کامل در بخش عشق حقیقی جدول شما قرار گرفته و به قلبتان کمک میکند تا تکامل حقیقی را تجربه کند. اگر مدتی هست که با فردی در مرحله آشنایی هستید به او علاقمند می‌شوید و عشق حقیقی را تجربه میکنید.

1679394683 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدمرداد

این هفته شما و همسرتان فرصت خوبی برای رسیدگی به مسائل خانوادگی دارید. این مسائل لزوما منفی نیستند اما باعث می‌شوند مسائلی که در انها آسیب پذیر هستید را رها کنید. آن چه مهم هست این هست که میتوانید با تکیه به یکدیگر همراه هم باشید.

1452181448 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدشهریور

سیاره حاکم بر طالع شما سیاره عطارد هست و به لطف این سیاره به جایگاه محکمی در ارتباط تان می‌رسید. به علاوه ماه کامل در بخش پیام های عاشقانه جدول شما به شما این قدرت را می‌دهد که راحت تر بتوانید درمورد مسائلی که مدت ها بود به زبان نمی آوردید با همسرتان صحبت کنید. در نتیجه برترین موقعیت را در روابط عاشقانه تان خواهید داشت.

1798924019 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدمهر

اگر در ارتباط ما مسائل مالی و فرصت های شغلی نگران هستید بهتر هست با همسرتان در این ارتباط صحبت کرده و از او راه حل بخواهید. او به شما کمک میکند که مدرک و یا مجوز لازم برای حرفه تان را بدست بیاورید. همسرتان با راهنمایی هایش به خاطرتان می آورد که چقدر با ارزش و پر انرژی هستید.

495176801 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدآبان

ماه کامل در نشانه شما باعث میشود آمادگی لازم برای ابراز احساس در ارتباط تان داشته باشید و آن احساسی که مدت ها بود پنهان می‌کردید بروز دهید. به آن اعتماد کنید زیرا به زندگی عاشقانه شخصی تان کمک خواهد کرد.  مراقب مسائل مالی مشترک تان با محبوب باشید. ممکن هست کمی ولخرجی کنید یا تصمیم نادرستی در ارتباط با پولی که دارید بگیرید.

160242228 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدآذر

مریخ در بخش روابط عاشقانه شما در حال حرکت هست و به ارتباط شما فرصتی برای پیشرفت می‌دهد. این هفته مریخ با کمی انرژی منفی در مقابل نپتون در بخش خانواده طالعتان قرار میگیرد و باعث می‌شود احساس کنید همسرتان نمی‌تواند به خوبی مسائل خانوادگی را مدیریت کند. اما خوشبختانه مریخ در روز جمعه در یک زاویه حمایتی نسبت به مشتری قرار می‌گیرد و باعث میشود از اهداف و رویاهای یکدیگر حمایت کنید.

152155928 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیددی

این هفته آرامش و تسلی دلیل را در بین دوستان تان جستجو میکنید و با یکی از دوستان قابل اعتمادتان درمورد مسائل زناشویی خود صحبت می‌کنید و از او کمک می‌خواهید. برای  رفع مشکل و آسیب روحی که دیده اید در کلاس های درمان گروهی شرکت میکنید.

1419664627 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیدبهمن

مریخ در بخش روابط عاشقانه شما پرسه میزند و به زندگی عاشقانه شما گرما می بخشد. این هفته کمی آشفتگی به زندگی شما وارد شده بنابراین باید بدانید که چگونه مسائل را به جهت درستی هدایت کنید. مریخ در مقابل نپتون قرار میگیرد و باعث میشود نتوانید در مسائل مالی و احساسی قضاوت درستی داشته باشید.

 

اما خوشبختانه در روز جمعه مریخ در زاویه مناسبی نسبت به مشتری قرار می‌گیرد و ارتباط معنوی لذت بخشی را با محبوب تجربه خواهید کرد.

1977849747 طالع بینی عاشقانه دونفره سری جدیداسفند

این هفته برای یک سفر لذت بخش با محبوب برنامه ریزی میکنید و به یک سفر رویایی میروید. یکی دیگر از اتفاقات خوبی که در طالع شما پیش بینی شده دستیابی به یک پیشرفت بسیار غیر منتظره هست.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.