عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

مجله عالی ها

عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

951736493 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب 

سربازان سوری در شهر حلب با همان لباس رزم خود بصورت دسته جمعی اقدام به برگزاری مراسم ازدواج نمودند که عکس های جالب را به همراه داشت. با آزاد سازی شهر حلب زندگی دوباره در این شهر جریان پیدا کرده و سربازان سوری و مردم این شهر با صلح در این شهر زندگی می‌کنند.

 

جشن ازدواج گروهی ۳۰ سرباز ارتش سوریه در قلعه حلب برگزار شد، سربازانی که با شجاعت از حلب و قلعه آن طی سالیان قبل دفاع کردند تا امروز شادی خود را تکمیل کرده و زندگی جدیدی را با شریک زندگی‌شان آغاز کند، شریکانی که در تلخی انتظار و شیرینی پیروزی با انها شریک بودند.

 

خبرنگار حلب از یکی از عروس‌ها که همسرش را همراهی میکرد، سئوال کرد دوست دارد در این عروسی گروهی چه حرفی بزند؟ که وی پاسخ داد : از شما خیلی تشکر می کنم، از خداوند میخواهم که سوریه همواره موفق باشد، همین طور از خداوند می خواهم که رهبرمان بشار اسد را حفظ بفرماید.

 

خبرنگار از داماد می‌پرسد : به عروس خود در مقابل قلعه حلب که از آن دفاع کردید، چه قولی می دهید؟

 

وی پاسخ داد : به او قول میدهم که همواره شادی و نشاط بین ما به یاری خداوند پایدار باشد و به یاری خداوند موفق باشیم.

 

از جوان دیگری سئوال شد که خواستگاری شما چقدر طول کشید که وی پاسخ داد : تقریبا چهار سال طول کشید،‌خدا را شکر پس از این انتظار طولانی، شادی ما با ازدواج کامل شد.

 

عروس هم میگوید : امروز برای من یک عید ملی هست، خیلی احساس شادمانی میکنم، شادمانی که نمی توانم آن را توصیف کنم و به یاری خداوند سوریه موفق خواهد شد.

 

یکی از مادران شهدا که در این مراسم شرکت کرد، به خبرنگار تسنیم میگوید : من به عروس و دامادها می گویم، بر همه ی شما مبارک باشد، من مادر شهید «احمد عبدالقادر البنی» هستم و این جا آمده‌ام تا در این مراسم عروسی گروهی شرکت کرده و تبریک بگویم.

 

وی افزود : من کارگاه خیاطی دارم و تعدادی لباس عروسی با خودم آوردم،‌همین طور پرچم‌های سوریه و تاج گل مخصوص عروس با خودم آوردم، این کمتری چیزی هست که به این جوانان هدیه می کنم، هر جوان سرباز سوری مانند فرزندم هست، از خداوند درخواست می کنم که شاهد شادی و پیروزی مستمر باشیم و سوریه در خیر و خوبی باقی بماند.

469575422 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

1845109206 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

ازدواج زوج ها در شهر حلب،ازدواج زوج های سوریه ای در حلب

1243204826 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

1699089575 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

ازدواج سربازان سوریه،ازدواج در شهر حلب،

1644962598 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

63235284 عروسی دسته جمعی سربازان سوری در شهر حلب

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.