استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها

مجله عالی ها

استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها

استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

1696594442 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها

استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها 

تعداد زیادی از بازیگران و ستاره ها میباشند که اضافه بر هنر خود می‌توانند کارهای خارق العاده دیگری انجام دهند که مورد دقت رسانه ها نیز هست. شاید فکر کنید که ستاره ها تنها یک استعداد دارند و تمام توانایی خود را برای پرورش آن به کار گرفته اند اما اگر بعضی دیگر از استعدادهای این ستاره ها را بشنوید،تعجب خواهید کرد. در این مقاله به مهارت های عجیب و شاید طنز بعضی از ستاره های سرشناس دنیا که شاید برای شما هم مخفی بوده، اشاره کرده ایم.

 

کندال جنر

این سوپرمدل و بازیگر آلبوم تلویزیونی واقع نما، به ظاهر فتوژنیک و مهارت مادلینگ اش سرشناس هست اما استعداد او به همین جا ختم نمی‌شود. او میتواند صدای پرندگان را به خوبی تقلید کند. او این توانایی اش را در سال ۲۰۱۶ در یک شوی تلویزیونی آشکار کرد.

122203123 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاکلویی مورتز
کلویی مورتز هنرپیشه و مدل آمریکایی هست اما توانایی هایی دارد که شما از آن بی خبرید. او در یک شوی تلویزیونی اعتراف کرد که از سن ۱۱ سالگی قادر هست با چاقوی پروانه ای حرکات نمایشی بسیار زیبایی انجام دهد. او آن قدر در اینکار حرفه ای هست که حتی میتواند حین حرف زدن هم این حرکات را اجرا کند.

1859192890 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاجینا دیویس
جینا دیویس بازیگر، تهیه‌کننده، نویسنده و مدل آمریکایی هست که یکی از عجیب ترین مهارت ها را دارد: تیراندازی با کمان. او آن قدر در این ورزش مهارت دارد که در المپیک سال ۲۰۰۰ سیدنی شرکت کرد. من این ورزش را در دهه ۴۰ زندگی ام به طور حرفه ای دنبال کردم و به نظرم برای رسیدن به آرزوهایمان، هیچگاه دیر نیست.

1061851530 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاتیلور لاتنر
تیلور لاتنر می‌تواند انگورها را دانه به دانه به هوا پرتاب کند، سپس انها را با دهانش بگیرد. آیا این مهارت به نظر شما جذاب نیست؟ او حتی در سال ۲۰۱۱ در شو تلویزیونی «Ellen» این مهارت اش را در معرض نمایش قرار داد.

922403165 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاجک وایت
 به گزارش عالی ها جک وایت آهنگساز، خواننده، گیتاریست و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی هست اما استعداد او به همین جا ختم نمی‌شود. جدا از دنیای موسیقی، او به تعمیرات مبلمان منزل علاقه نیز زیادی دارد. بله درست هست! او از عوض کردن روکش مبل ها و تعمیر فنرهای آن از همان دوران نواجوانی لذت میبرد. او حتی یک آپارتمان خود را تنها به اینکار اختصاص داده هست.

1068855951 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاکریستینا هندریکس
کریستینا هندریکس بازیگر سینما و تلویزیون هست که برای سریال «مد من» چهار بار پیروز به کسب جایزه امی شد. شاید صحنه ای که او برای نامزد و دوستانش ساز می زد را به یاد بیاورید. بله! او واقعا خود کریستینا بود که آن موسیقی جذاب را می نواخت. او یادگیری این هنر را چند سال گذشته از آغاز فیلمبردای این فیلم شروع کرده بود و به قول خودش هنوز هم مبتدی هست.

756620087 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاآرون پال
آرون پال، بازیگر آمریکایی، یکی از عجیب ترین مهارت ها را در بین ستاره ها دارد. او قادر هست که با چشم های بسته جنسیت سگ ها را تنها از روی نوازش سرشان تشخیص دهد.

706624169 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاکریستین استوارت
جدا از مهارت های متنوع کریستین استوارت، او قادر هست که با چند توپ حرکات زیبایی را به نمایش در آورد. او در سال ۲۰۱۰ در گفت و گو ای دو توپ را در آن واحد به هوا پرتاب و با انها چند دقیقه ای بازی کرد. او گفت: «اگر بازیگر سریال « Twilight» و دوست رابرت پتینسون باشی، مجبور به همچین کارهایی هم میشوی.»

483797345 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هالزلی من

توانایی لزلی من هم از دیگر توانایی هایی هست که از شنیدن آن تعجب خواهید کرد. لزلی من در گفت و گو ای در سال ۲۰۱۲ اعتراف کرد که در تک چرخ زدن حرف ندارد. او می‌گوید: «من در ۱۰ سالگی برای کریسمس یک تک چرخ هدیه گرفتم و مدام به این فکر میکردم که چگونه می‌توانم از آن بهره گیری کنم. حال می‌توانم با آن حرکات گوناگونی از دنده عقب رفتن گرفته تا پریدن را انجام دهم.»

1489404780 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هااما رابرتس
توانایی اما رابرتس یکی از آزاردهنده ترین کارها برای دیگران هست. هیچکس از صدای گریه بچه خوشحال نمی‌شود، می شود؟ اما رابرتس می‌تواند آن قدر طبیعی صدای گریه بچه ها را تقلید کند که تشخیص آن برایتان سخت هست.

467205317 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاکارا دلوین
کارا دلوین مهارت بیت‌باکس«ضرب دهانی» خود را در شوی « The Tonight Show with Jimmy Fallon» نشان داد. بدین معنی که او میتواند با بهره گیری از دهان ریتم، ضرب درام و موسیقی زیبایی را ساخت کند. امروزه بیت‌باکس جزو یکی از ۵ عنصر اصلی موسیقی هیپ هاپ شمرده میشود.

1789934295 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هاجنیفر لارنس

اگر چه در استعداد جنیفر لارنس هیچ نکته مثبتی نیست اما از کارهای عجیبی هست که هر شخصی توانایی آن را ندارد. او می‌تواند یک بسته مارشمالو را با هم در دهان خود فرو برد. او حتی اینکار را در سال ۲۰۱۵ در شوی MTV نشان داد و بیش از ۱۰ مارشمالو را با هم در دهانش فرو برد.

2056934790 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره هامایکل جکسون
شاید فکر کنید که همۀ استعدادهای مایکل جکسون برای شما روشن هست اما آیا می دانستید که او در کشیدن صندلی های مقامات بالای جامعه نیز مهارت بالایی دارد؟ او اعتقاد داشت که این صندلی ها نقش مهمی را در زندگی مردان، زنان و کودکان دارند به این علت که تصمیمات مهم را زمانی که بر انها تکیه زده اند، می‌گیرند.

998921937 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها

1800014503 استعداد و کارهای عجیب به سبک بازیگران و ستاره ها

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.