عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

مجله عالی ها

عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

271931478 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

تصویر های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان 

دونالد ترامپ همراه خانواده اش به کشور عربستان سفر کرده هست تا با مقامات این کشور ملاقات داشته باشد،تصویر های سفر این خانواده را برای شما داریم. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ امروز صبح وارد عربستان شدند تا با مقامات آل سعود گفتگو کنند. بدون شک یکی از موضوعات مورد بحث انها ، ایران خواهد بود.

 

‘دونالد ترامپ’رئیس جمهور کشور آمریکا به همراه هیات همراه خود لحظاتی گذشته وارد فرودگاه بین المللی ‘ملک خالد’ ریاض شد. دونالد ترامپ طبق اعلام قبلی صبح امروز «شنبه» سفر منطقه ای خود را به خاورمیانه آغاز کرد.

1872441981 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

تیپ ملانیا در عربستان

1010926522 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

درحالی که رئیس جمهور ایالات امریکا امروز در اولین سفر خارجی‌ خود به عربستان می رود دولت ریاض تصمیم گرفته برای خشنودی ترامپ غذاهایی را سرو کند که باب طبع وی هست و یکی از آن ها استیک با سس کچاپ هست.

 

 به گزارش عالی ها تعداد زیادی از مقام‌های آمریکایی بیم آن را دارند که سفرهای خارجی برای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات امریکا به علت تغییر در موقعیت‌های زمانی، هتل‌های ناآشنا و غذاهایی که او تا به حال نخورده باعث شود ترامپ سفرهای خارجی را بر عهده مایک پنس، معاونش بگذارد.
812881280 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

ترامپ قرار هست در این سفر به عربستان، اراضی اشغالی و واتیکان برود و در دو نشست یکی در بروکسل و دیگری در سیسیل، ایتالیا شرکت کند.

 

این اولین سفر خارجی ترامپ از زمان روی کار آمدن بعنوان رئیس جمهوری آمریکاست؛ کسی که تا به امروز تنها در کاخ سفید بوده و دوستانش در اطرافش بودند و کارمندان می‌دانستند که او چه غذاهایی را دوست دارد بخورد و دمای اتاقش باید چقدر باشد تا احساس راحتی کند.

 

ترامپ پس از جیمی کارتر، رئیس جمهوری پیشین کشور آمریکا اولین رئیس جمهوری هست که در ۱۰۰ روز اولیه ریاست جمهوری‌اش سفر خارجی نداشته هست.در این سفر همین طور تقریبا تمامی مقام‌های ارشد کاخ سفید و همین طور ملانیا ترامپ، همسرش همراهش خواهند بود.

 

سفر به خارج از اولویت‌های ترامپ نبوده و تعداد زیادی از کارهای تجاری‌اش را پیش از آنکه رئیس جمهور شود در مارالاگو، فلوریدا یا سایر املاکش در کشور آمریکا انجام داده هست و تنها توقف‌های کوتاهی در کشورهای دیگر برای دیدار با شرکای تجاری‌اش داشته هست.

972343810 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

دونالد ترامپ در عربستان،خانواده ترامپ در عربستان،

423629561 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

ایوانکا ترامپ در عربستان،ملانیا ترامپ در عربستان

1024604192 عکس های ایوانکا و ملانیا ترامپ در سفر به عربستان

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.