مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

مجله عالی ها

مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش ۲ خرداد ۱۳۹۶

133567848 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش 

مهناز افشار در طول دوران فعالیت در سینما همه ی وقت یکی از بازیگران گیشه بوده هست و بدون شک یکی از ستاره های سینمای کشور ایران به شما میرود. درمورد مهناز افشار که این روزها نهنگ عنبر را روی پرده سینما دارد و در آستانه ۴۰ سالگی در سینما پولساز هست و گرچه در زندگی شخصی پرحاشیه.

 

مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در شهر تهران هست. به این ترتیب او، امسال، چهل ساله میشود.

 

• دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت.

 

• گفته شده خانواده مذهبی داشته و انها از این رو در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. با این حال او در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

 

• او درمورد سابقه جواهرسازی در خانواده اش میگوید: برادر کوچکترم ۱۵- ۱۴ سال هست که در اساس مخراج کاری و جواهرسازی فعالیت دارد و من هم گاهی با او همکاری می‌کنم. فعالیتم هم به این شکل هست که گاهی طراحی های جدیدی به او ارائه میدهم و او انها را می سازد.

1040453506 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

• در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد انها توسط سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

 

دو موضوع دیدنی دقت در این جا، اولا ازدواج بازیگری بود که ظاهرا از نظر عقاید سیاسی و ارزش های اجتماعی- فرهنگی با معاون وزیر دولت احمدی نژاد موضع داشت و دیگری عقدی که توسط رییس جمهور اسبق ایران خوانده شد. بعدها افشار این ماجرا را توضیح داد که می‌توانید در بخشی از همین گزارش آن را بخوانید.

 

مهناز افشار و یاسین رامین در ۴ خرداد سال ۱۳۹۴ صاحب دختری به نام لیا شدند

 

• عقاید سیاسی او وقتی مشخص تر می‌شود که بدانیم در ماه اسفند ۹۴ مهناز افشار با انتشار متنی در توییتر خود رسما اعلام کرد که در انتخابات مجلس دهم شرکت کرده و به اصلاح طلبان رای می‌دهد. با تمام انچه مشخص هست و من هم میدانم بهتر هست که… من به فهرست اصلاح طلبان رای میدهم و انشاالله انچه نباید نشود.

2099206805 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اشدرمورد همسر

• همسرم زمان زیادی از بدو تولد را در خاک دیگری بزرگ شده و دارای منش خاص و بسیار منعطف و متوجه هست. من و همسرم بسیار با هم متفاوتیم. از هیجان من تا آرامش او فاصله بسیار هست اما خوبی او این هست که شنونده خوبی هست و این خصوصیتی هست که جغرافیای بزرگ شدنش به او داده برخلاف ما ایرانی ها که شنونده خوبی نیستیم.

 

• به او می‌گویم اسم فرزندمان را چه بگذاریم؟ می‌گوید اجازه بدهیم خودش چهار پنج ساله که شد اسمش را گزینه کند. پدرش اهل آزادی و دموکراسی هست. همسری به روز دارم که روشن هست و به رها بودن من اهمیت می‌دهد و مرا حمایت می‌کند. در این لحظه اعلام میکنم که از او ممنونم که به دلیل من ایستاد. او خیلی مفید بلد هست از ذهن و فکر من حمایت کند.

 

• همسرم در لباس پوشیدن بسیار کلاسیک هست و من این استایل را دوست دارم. ازدواج با او باعث شد به این پوشش علاقه نشان دهم برای همین استایلم را رسمی تر کردم.
1322664365 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اشکودکی و سبک زندگی

• در کودکی خیلی شیطنت می‌کرد و همۀ وقت} دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد یکبار به دلیل شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد.

 

• در کودکی عاشق آتاری مخصوصا بازی دزد و پلیس بود و به تماشای کارتون علاقه داشت.

 

• خود را خیلی شکمو میداند و غذاخوردن را هم دوست دارد و می‌گوید: «به نظرم دست پختم بینظیر هست چون به علت شکمو بودنم برای غذاپختن وقت میگذارم و طعم غذا هم برایم اهمیت فراوانی دارد.» غذا های مورد علاقه اش لوبیاپلو و ماکارونی هست و به دلیل همین علاقه این غذاها را خیلی مفید می پزد.

 

• مدتی مزون لباس داشت اما به دلیل وقت گیر بودن اش از اینکار صرفنظر کرد.

 

• در کودکی از کارهای سخت که هیجان زیادی داشت لذت میبرد و به همین علت هیچ وقت دوست نداشت پزشک یا مهندس شود بلکه میخواست راننده کامیون باشد!

 

• این روزها در گزینه ها «پورش دیزاین» را خیلی دوست دارم. این برند سلیقه همسرم هست. ایوسن لارن را هم خیلی دوست دارم. اصلا برندهایی که ساخت خیلی محدود دارند مورد پسند من میباشند.
237640700 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اشکارنامه بازیگر

مهناز افشار بازیگری را با آلبوم تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. او به جز این سه فیلم و سریال دهه ۸۹، فیلم خاکستری به کارگردانی امیر میرفلاح را هم بازی کرد.

 

مهناز افشار در دهه هشتاد از چهره های تاثیرگذار سینمای تجاری ایران شد ولی در سال های پایانی این دهه و به طور مشخص بعد از بازی در فیلم سالاد فصل با بازی در فیلمهای کارگردانان متفاوت سعی کرد عکس شناخته شده اش را تغییر دهید. مان واقعی وقتی بازی افشار را در سالاد فصل دید از او برای حضور در «کارگران مشغول کارند» دعوت کرد.

 

• به اتفاق محمدرضا گلزار با حضور در فیلمهای کما، زهر عسل، ۱۳ گربه روی شیروانی، تله، آتش بس و کلاغ پر به نوعی میتوان گفت که یک زوج هنری تشکیل داده بودند.

 

• او همین طور در سال ۹۳ در یکی از نقش های اصلی در فیلم سینمایی «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان معروف تاجیک، ایفای نقش کرد.

 

• در اکثر نقش هایی که نقش بازی کرده به ارائه کاراکتر یک دختر شوخ و اجتماعی و برون گرا می پرداخت اما کاراکترهای خاکستری را به نقش های کاملا مثبت و کاملا منفی ترجیح می‌دهد و معتقد هست خاکستری بودن یک کاراکتر کمک میکند که تماشاگر تا انتهای فیلم برود و منتظر کشف جدیدی باشد.

 

• او از فیلمهای «سالاد فصل»، «آتش بس» و «دعوت» بعنوان فیلمهای متفاوت او ارزشمند کارنامه هنری خود یاد می‌کند.

 

• در تنها دوره برگزاری مراسم زرشک زرین سینمای کشور ایران فیلم «شور عشق» جایزه زرشک زرین را دریافت کرد. وی که در این فیلم بازیگر نقش اول بود اعتقاد دارد اختصاص یافتن زرشک زرین به «شور عشق» باعث شد که فیلم دیده شود.
221617944 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

مهمترین افتخارات او عبارتند از:

• برنده جایزه برترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای برف روی کاج ها ۱۳۹۱

 

• برنده دیپلم افتخار برترین بازیگر بخش مسابقه فیلمهای اول سی امین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «برف روی کاج ها»- ۱۳۹۰

 

• برنده دیپلم افتخار برترین بازیگر نقش اول زن از چهارمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای کشور ایران برای بازی در فیلم «طبقه سوم»- ۱۳۹۰

 

• برنده سیمرغ بلورین برترین بازیگر نقش مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «سعادت آباد»- ۱۳۸۹

116049841 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

عکسهای اخیر مهناز افشار در فضای مجازی

99963509 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

عکسهای اینستاگرام مهناز افشار

371375985 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

عکسهای شخصی مهناز افشار

494526170 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

358942890 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

عکسهای قدیمی مهناز افشار

1388915901 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

عکسهای اخیر و زیبای مهناز افشار،مهناز افشار و همسرش

1641519901 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

1354609311 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

بیوگرافی مهناز افشار،عکسهای اخیر مهناز افشار،

1440134575 مهناز افشار و حواشی زندگی شخصی و هنری اش

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.