استان های ایران که رکورددار طلاق زوجین هستند

مجله عالی ها

استان های ایران که رکورددار طلاق زوجین هستند

استان های ایران که رکورددار طلاق زوجین هستند ۳ خرداد ۱۳۹۶

897042842 استان های ایران که رکورددار طلاق زوجین هستند

استان های ایران که رکورددار طلاق زوجین هستند 

آمار طلاق در ایران روز به روز در حال افزایش هست، آشنایی گذشته از ازدواج میتواند منجر به تصمیمات صحیح تری نسبت به ازدواج گردد. معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی سامانه الکترونیکی کاهش طلاق در ۱۰ استان کشور تا پایان خرداد خبر داد.

 

طلاق حبیب الله مسعوی فرید با اشاره به ادامه برنام‌های سازمان بهزیستی کشور در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد:در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور، برنامه مدونی ترسیم شده هست که بخشی از آن‌ها در ۳ ما آینده عملیاتی خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: با دقت به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص دقت دستگاه‌ها به آسیب‌های اجتماعی و همین طور اجرای برنامه ها، بهزیستی نیز اقدامات خود را به صورت ویژه شروع کرده هست.مسعودی فرید با اشاره به برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور برای کاهش آمار طلاق در سراسر ایران خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که سازمان بهزیستی کشور

 

به صورت خاص بر روی آن تاکید کرده هست، کاهش آمار طلاق در کشور هست که در این اساس برنامه‌های پیش بینی شده و این برنامه‌ها اکنون در حال اجرا هست.معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با ارائه آماری از استان هایی که بیشترین آمار طلاق را دارند اظهارکرد: در حال حاضر استان شهر تهران، البرز، گیلان، فارس، مازندران، خراسان رضوی، قم و مرکزی بیشترین آمار طلاق را دارند و صدر نشین این حوزه میباشند.

 

 به گزارش عالی ها وی با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی مداخله در کاهش طلاق بیان کرد: این سامانه اکنون طراحی شده هست و مقرر شده تا پایان خرداد ماه در استان هایی که بیشترین آمار طلاق را داشته اند، راه اندازی شود.فرید بیان کرد: در طراحی این سامانه کارشناسان در بخش‌های گوناگون اجتماعی و قضایی همکاری داشته اند.

 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در خصوص برنامه ریزی‌های صورت گرفته به منظور راه اندازی سامانه کاهش طلاق در بعضی از استان‌های کشور اذعان کرد: مقرر شده سامانه کاهش طلاق در ۱۰ استان کشور راه اندازی شده و مقدمات اینکار اکنون فراهم هست.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.