زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

مجله عالی ها

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند ۳ خرداد ۱۳۹۶

328488992 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند 

زوج های هالیوودی میباشند که در صحنه های فیلمبرداری و هنگام بازی کردن در فیلم عاشق یکدیگر شده اند و ازدواج نموده اند.در فرآیند ضبط صحنه ها در فیلم ممکن هست روابطی فراتر از داستان فیلم بین بازیگران برقرار شود که زندگی خصوصی آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بعضی مواقع نیز رسانه ها داستان پردازی کرده

 

و داستان فیلم را به زندگی خصوصی نقش های اصلی و مقابل این فیلم ها مرتبط کرده و ادعا دارند که این افراد در زندگی خصوصی نیز با هم در ارتباط ای عاشقانه به سر میبرند. گرچه در بعضی از موارد بازیگران ابایی از فاش کردن این ارتباط ها نداشته و ارتباط ی عاشقانه ی آنها در فیلم به ازدواج در عالم حقیقی تبدیل میشود.

 

در ادامه قصد داریم که شما را با ۱۱ زوج بازیگر هالیوود آشنا کنیم که آشنایی و ازدواج آنها با فیلم هایی شروع شد که این دو در نقش مقابل هم در آنها نقش بازی کرده اند.

 

۱- جاستین ثرو و جنیفر آنیستون

1049263201 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

این زوج در سر صحنه ی فیلمبرداری فیلم «عشق به سفر» «Wanderlust» با هم آشنا شدند و در ان دوران هر دو جدایی های ناخوشایندی را تجربه کرده بودند. به نظر میرسد که ارتباط ی جنیفر آنیستون با جاستین ثرو تفاوت بسیاری با دیگر ارتباط های او در قبل دارد و چندان به او سخت نمی‌گیرد. آنها حدود هفت سال هست که با هم زندگی می‌کنند. آنها در مورد علاقه ی شدیدشان به یکدیگر صحبت می‌کنند و سعی دارند که این علاقه را حفظ کنند.

 

۲- تام هاردی و شارلوت رایلی

608737328 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

بازی در فیلم «بلندی های بادگیر» «Wuthering Heights» زندگی این زوج بازیگر را متحول کرد. تنها بعد از یک سال از تولید فیلم این دو با هم نامزدی کردند. آنها چهار سال بعد در خلوت با هم ازدواج کردند و اجازه ندادند مراسم عروسی شان با سر و صدای رسانه ها همراه باشد. تام و شارلوت حالا بچه دار نیز شده اند و هر دو به هم می‌آیند.

 

۳- بندیکت کامبربَچ و سوفی هانتر

305025416 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

شرلوک هولمز آینده همسرش را سر صحنه ی فیلم «افسانه های مضحک» «Burlesque Fairytales» ملاقات کرد. کامبربچ و هانتر در ابتدا تنها یک ارتباط ی دوستانه و کاری معمولی داشتند و سرانجام در روز ولنتاین تصمیم به ازدواج گرفتند. آنها در حال حاضر دو بچه دارند و زندگی بسیار آرامی را دنبال میکنند.

 

۴- مایکل فاسبندر و آلیسیا ویکاندر

742009872 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

داستان عشق این زوج مشهور هالیوودی بعد از بازی در فیلم «نوری در بین اقیانوس ها» «The Light Between Oceans» شکل گرفت که در این فیلم مایکل و آلیسیا نقش عاشق و معشوق را بازی می‌کردند. در سال ۲۰۱۵، رسانه ها اعلام کردند که این دو از هم جدا شده اند اما بعد از چند ماه بار دیگر این دو با هم آشتی کردند و در حال حاضر طرفداران این زوج منتظرند ببینند که داستان عشق این دو پایان خوشی دارد یا خیر.

 

۵- پل بتانی و جنیفر کانلی

631659995 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

پل و جنیفر در فیلم «ذهن خوشگل» «A Beautiful Mind» با هم آشنا شدند اما ارتباط ی آنها در آن زمان شگل نگرفت. در زمان تولید این فیلم هر دو متاهل بودند اما بعد از مدتی پل علاقه ی خود به جنیفر را ابراز کرد و امروزه این دو یکی از قویترین ارتباط های زناشویی را در بین بازیگران هالیوودی به خود اختصاص داده اند. انها بعد از ازدواج در چندین فیلم دیگر نیز در کنار هم نقش بازی کرده اند از جمله در فیلم «آفرینش» «Creation» که زندگی چارلز داروین را به عکس میکشد.

 

۶- اشتون کاچر و میلا کونیس

930431040 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

این زوج در زمانی که بسیار جوان بودند و در حال بازی در یک سریال تلویزیونی با عنوان «That ’۷۰s Show» با هم آشنا شدند. انها به مدت ۱۴ سال با هم ارتباط ی دوستانه ای داشتند. در همین اثنا اشتون کاچر با دمی مور ازدواج کرد و میلا نیز با مک کالی کالکین نامزد شد. در سال ۲۰۱۵، سرنوشت همۀ چیز را بار دیگر تغییر داد

 

و دنیا از عروسی بی سروصدای اشتون و میلا خبردار شد. انها دو بچه دارند و از آن جایی که اشتون همه ی وقت گفته دوست دارد ۱۲ بچه داشته باشد باید منتظر ۱۰ بچه ی دیگر نیز بود!

 

۷- اندرو گارفیلد و اِما استون

356233846 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

زندگی این زوج از زمان آشنایی در فیلم «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» «The Amazing Spider-Man» همواره با تنش ها و جدایی های موقتی و فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده هست. در نهایت در سال ۲۰۱۵ این دو اعلام کردند که از هم جدا شده اند اما اکثر اوقات در کنار هم دیده می‌شوند. اندرو گارفیلد دیگر ادعا نمی‌کند که همواره به اِما علاقه داشته و عاشق وی خواهد ماند.

 

۸- کریس پرَت و آنا فاریس

160324061 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

اگر چه فیلم «امشب مرا به منزل ببر» « Take Me Home Tonight» گه این دو در آن همبازی بودند به موفقیتی دست نیافت اما ارتباط ی عاشقانه ای که بین این دو شکل گرفت بسیار پایدار بوده هست. کریس و آنا در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و حالا یک پسر چهار ساله به نام جک دارند. پرَت روز به روز مشهور تر میشود و این موضوع باعث می‌شود که نقش های بزرگ تر و بزرگ تری را بر عهده بگیرد. آنا نیز در این را همواره مشوق و پشتیبان همسر خود بوده هست.

 

۹- گیلام کانِت و ماریون کوتیارد

841259216 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

وقتی که این دو بازیگر فرانسوی در فیلم عاشقانه ی «مرا دوست بدار اگر شهامت داری» «Love Me If You Dare» در کنار هم قرار گرفتند هیچ کس باور نمیکرد که روزی این دو در زندگی حقیقی با هم ازدواج کنند. عشق بین این دو با دوستی و ارتباط ی کاری آغاز شد و پس از رد و بدل شدن چند پیام باهم ازدواج کردند. کانت و کوتیارد اکنون زندگی عاشقانه ای در کنار هم داشته و برای دومین بار صاحب فرزند شده اند.

 

۱۰- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

1737527208 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

 به گزارش عالی ها این دو به ندرت روی فرش قرمز با هم دیده می‌شوند و سعی دارند زندگی خصوصی خود را از چشم عکاسان پاپاراتزی دور نگه دارند. سال ها قبل این دو در فیلم «من میدانم که تابستان پارسال چه کردی» «I Know What You Did Last Summer» و بعد از ان در فیلمی دیگر با عنوان «Scooby-Doo» در کنار هم قرار گرفتند. اکنون ۱۵سال از ازدواج این دو می گذرد و به نظر می‌رسد که کلید زندگی خانوادگی خوشحال را یافته اند.

 

۱۱- بنجامین میلپید و ناتالی پورتمن

1815060337 زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

فیلم «قوی سیاه» «Black Swan» به هدیه ای از جانب خدا برای ناتالی پورتمن تبدیل شد. وی برای بازی در این فیلم برنده ی جایزه ی اسکار گردید و شوهر آینده ی خود را نیز در این فیلم ملاقات نمود. بنجامین طراح اصلی رقص این فیلم بود و ارتباط ی انها بعد از این فیلم بر سر زبان ها افتاد. آنها در همین مدت کوتاه با هم ازدواج کرده و دو بچه نیز دارند. پورتمن ادعا نموده که همسر و مادر بودن برترین اتفاقی بوده که تاکنون برای وی افتاده هست.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.