این لباس ها مال ماست؟

مجله عالی ها

این لباس ها مال ماست؟

این لباس ها مال ماست؟ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

این لباس ها مال ماست؟

سوژه پیراهن تیم ملی شاید کهنه و کسل کننده شده باشد با این حال هر روز ابعاد تازه تری از آن رونمایی می شود؛ این بار در تازه ترین اتفاق مسئولان شرکت آلمانی «آل اشپرت» هم با دیدن لباس هایی که تن بازیکنان است به شدت شوکه شده اند.

در واقع دیروز اردوی تیم ملی ایران ۴ میهمان ویژه داشت؛ روسای شرکت آل اشپورت آلمان. گانتر دایس، کارستن دورمن، پیتر کوهل سه مرد کلیدی آل اشپورت که روسای این کمپانی هستند به همراه یکی دیگر از مسئولان، به اردوی تیم ملی در والترسدورف رفتند. حضور آنها، مثل بمب در اردوی تیم ملی سر و صدا کرد تا تمام بازیکنان سریعا وارد جلسه آنها شوند. به گزارش «خبر ورزشی» روسای آل اشپورت روز گذشته تعداد چند دست لباس و گرمکن به اردوی تیم ملی بردند تا از این به بعد بازیکنان لباس های با کیفیت شان را به تن کنند.

اما پس از مشاهده روسای آل اشپورت، بازیکنان تیم ملی نتوانستند سکوت کنند و به شدت از آنها گلایه کردند. تمام بازیکنان تیم ملی که از وضعیت لباس ها ناراضی بودند، چند دست از لباس های تمرینی را به مسئولان نشان دادند و گفتند: «خودتان نگاه کنید. این چه جنسی است؟ دو بار شسته ایم آب رفته اند. چرا به ما لباس با کیفیت نمی دهید.» اما واکنش روسای آل اشپورت جالب بود. یکی از آنها پس از دست زدن به جنس لباس و بررسی کیفیت آن با تعجب گفت: «این لباس ها مال ماست؟ اولین بار است لباسی با این کیفیت از ال اشپورت می بینم! ما اصلا چنین اجناسی نداریم.»

بازیکنان تیم ملی به گلایه های خود ادامه دادند و گفتند: «لباس تیم ملی کدام کشور اینقدر سوژه رسانه های دنیا شده است؟ آبروی ما به خاطر عملکرد شما رفته است.» که واکنش روسای آل اشپورت این بود: «از این به بعد با شما ارتباط بیشتری خواهیم داشت.» خلعتبری و چند بازیکن دیگر تیم که به شدت از مسئولان آل اشپورت در ایران شاکی بودند، گفتند: «می گوییم لباس ها بد است، می گویند می خواهید برای کروش خود شیرینی کنید. خدا را شکر خودتان این لباس ها را دیدید و متوجه شدید حق با ما بود. آخر چرا باید خود شیرینی کنیم؟ خواسته ای نداریم جز اینکه لباس هایی تن مان کنیم که شایسته ایران باشد.»

یکی از بازیکنان به رنگ لباس ها اشاره کرد و گفت: «مگر می شود رنگ لباس، شورت و جوراب متفاوت باشد؟ شما خودتان نگاه کنید. ببیند رنگ هایشان فرق دارد.» روسای آل اشپورت در این لحظه فقط سکوت کردند و جوابی نداشتند که بدهند. این گلایه ها تا دقایقی ادامه داشت تا اینکه آنها گفتند، لباس های جدید و با کیفیت از امروز در اختیار تیم ملی قرار گرفته و می توانند از تمرین روز چهار شنبه آنها را به تن کنند.

برچسب ها : , ,

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.