برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا

مجله عالی ها

برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا

برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا ۹ خرداد ۱۳۹۶

1887670067 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا

برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا 

در نظر گرفتن حقوق برای کارآموزان، کاری به منظور پیشرفت شرکت و انجام شدن کارهای ساده توسط افراد مستعد برای شغل می باشد.امسال غول‌های شبکه‌های اجتماعی یکی از برترین شرکت‌ها در اساس پذیرش کارآموزان بوده‌اند. کارآموزی یک پتانسیل بالقوه در اساس شغلی هنگام اشتغال به تحصیل و بعد از فارغ‌التحصیلی هست و امروزه شرکت‌های فناوری از آن بعنوان یک راهکار کارآمد در اساس جذب استعدادهای جوان بهره گیری می کنند.

 

شرکت‌های فناوری دارای برنامه خوب و موثری برای دانشجویان و کارآموزان میباشند و برخلاف دیگر شرکت‌ها از این نیروها برای انجام کارهای بیهوده همچون درست کردن قهوه و کپی گرفتن از مدارک و اسناد بهره گیری نمی کنند. این شرکت‌ها شغل‌هایی چالش برانگیز با هزاران دلار حقوق ماهیانه را به کارآموزان خود محول می کنند.در ذیل، پنج شرکت برتر در پذیرش کارآموزان با بالاترین درآمدها را معرفی میکنیم:

 

۱٫ فیسبوک

 به گزارش عالی ها بر اساس گزارش پایگاه CNBC، شرکت فیسبوک در صدر شرکت‌های جذب کارآموزان با بیشترین درآمد قرار گرفته هست. این شرکت ماهیانه ۸۰۰۰ دلار به کارآموزان خود میپردازد. کار در محیطی آرام و پرنشاط و فضایی رقابتی که شرایط تمرینی و آموزشی خوبی نیز هست، از مزایای شرکت فیسبوک می‌باشد.
1466601357 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا۲٫ مایکروسافت

طبق گزارش فایننشیال تایمز، دومین شرکت این فهرست با درآمد تقریبی ۷۰۰۰ دلار در ماه شرکت مایکروسافت هست. شرکتی که کارآموزان در آن به برترین شیوه گذشته از فارغ التحصیلی‌شان آموزش داده میشوند و تیم های تجاری مشغول در مایکروسافت به کارآموزان میگویند که کار در شرکت بیل‌ گیتس چه حسی دارد.
661037392 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا

۳٫ سیلزفورس «Salesforce»

انها شدیدا روی قدرت پردازش کارورزان خود تمرکز میکنند، مخصوصا در اساس‌های مهندسی. این شرکت با فتح بازارهای بزرگ به سرعت در حال پیشرفت هست. بنابراین نه تنها به کارآموزان خود ماهیانه ۶۴۵۰ دلار می پردازد بلکه آینده و امنیت شغلی‌شان را نیز فراهم سازی میکند.
506218922 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا۴٫ آمازون

درآمد ۶۴۰۰ دلار در ماه همراه با آشنایی با نوابغ آمازون. این شرکت اضافه بر اختصاص این درآمد، علم روز در فضای کار را هم به کارورزان می‌آموزد. بنابراین استرس و فشار ناشی از نگرانی راجع به آینده در ذهن کارآموزان جایی نخواهد داشت.
45558000 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا۵٫ اپل

میانگین پرداختی شرکت اپل نیز به کارآموزانش حدود ۶۴۰۰ دلار هست. یکی از تجربیات قابل دقت برای کارآموزان در شرکت اپل کار بر روی آمیختن هنر و تکنولوژی هست. این شرکت همین طور غذا، اسنک و حتی محل اقامت رایگان در اختیار کارورزان قرار می دهد.
2026848414 برترین شرکت های جهان با حقوق کارآموزی بالا

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.