فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند

مجله عالی ها

فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند

فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند ۴ خرداد ۱۳۹۳

فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند

.

.

2088 Big فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند

 چند روز پیش، شرکت فیسبوک، از “روشی جدید و انتخابی برای اشتراک گذاری” بر روی صفحه فیسبوک خبر داد. این ویژگی انقلاب و تغییر بزرگی در این سایت اجتماعی به حساب می آید. بدین معنا که شما می توانید از احساسات و عواطف خود در همان لحظه ای که چیزی را بر روی تایم لاین (time line) خود پست میکنید، استفاده نمایید.

بر اساس گفته های شرکت فیسبوک، در طول سال های گذشته، ” تگ های ایماتیکون” (برچسب هایی که برای نشان دادن حالات و احساسات آن لحظه فرد استفاده می شود) موجود بوده اند که بیش از ۵ میلیارد به روزرسانی استاتوس با استفاده از این “علایم احساسات” به اشتراک گذاشته شده است.

به زودی، اپلیکیشن های فیسبوک برای iOS و اندروید این قابلیت را خواهند داشت که از میکروفون دستگاه موبایل شما استفاده کنند. شرکت فیسبوک، ویژگی جدیدی را در برنامه موبایل خود تعبیه خواهد کرد. این برنامه، زمانیکه شما نوشته ای را پست می کنید، با استفاده از میکروفون موبایل شما، صداهای اطراف تان را دریافت خواهد کرد ( این کار با اجازه شما صورت میگیرد).

این اپلیکیشن به موزیک و یا صدای یک برنامه تلویزیونی و یا فیلم گوش می دهد. سپس اطلاعات مربوط به آهنگی که گوش دادید و یا فیلمی که تماشا کردید را به مطلبی که می خواهید پست کنید اضافه خواهد کرد.

شرکت فیسبوک به طور کامل شفاف سازی کرد که استفاده از این ویژگی نه تنها ” انتخابی ” خواهد بود (شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید از این اپ استفاده کنید یا خیر)، بلکه شما هر بار که از این برنامه استفاده می کنید می بایست به آن ” اجازه ای دوباره ” دهید.

این اپلیکیشن تنها قادر خواهد بود تا موزیک و یا صداهای تلویزیون را تشخیص دهد و هیچ داده ای را هم ذخیره نخواهد کرد. علاوه بر این، شما می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی می تواند پست شما را با این ویژگی ها مشاهده کند. با این حال همه می دانیم که تکنولوژی راکد و بی حرکت نخواهد ماند، و باید اعتراف کرد که ممکن است تا مدتی دیگر، صدای افراد هم قابل تشخیص شوند.

joyoftech facebook فیسبوک ویژگی جدیدی به سایت اجتماعی خود اضافه می کند

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.