برترین شغل های دنیا در سال 2017 را بشناسید

مجله عالی ها

برترین شغل های دنیا در سال 2017 را بشناسید

برترین شغل های دنیا در سال ۲۰۱۷ را بشناسید ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

1586089055 برترین شغل های دنیا در سال 2017 را بشناسید

برترین شغل های دنیا در سال ۲۰۱۷ را بشناسید 

برترین شغل های با درآمد بالا و آینده روشن را به شما معرفی میکنیم تا ببینیم که کدام کارها در دنیا خواهان بیشتری دارند.بدون اغراق باید گفت که یکی از اساسی‌ترین موضوعات زندگی ما شغل و حرفه‌ای هست که به آن اشتغال داریم. چرا که پیدا کردن یک شغل نه تنها آینده زندگی ما را می‌سازد بلکه به شکل گیری چشم‌انداز اقتصاد جهانی نیز کمک میکند.

 

بنابراین گزینش یک شغل مناسب خیلی اکثر از چیزی که فکر می‌کنید مهم هست. اگر می‌خواهید برترین شغل های دنیا را بشناسید در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۱۰ برترین شغل دنیا در ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم.وب سایت CareerCast در گزارشی که از لیست برترین شغل های دنیا در ۲۰۱۷ ارائه داده هست به چشم‌انداز رشد

 

مشاغل دقت ویژه‌ای کرده هست. اینکه این مشاغل در سال‌های پیش رو چقدر رشد و توسعه می‌یابند و در دهه‌ی آینده بعنوان برترین شغل‌های دنیا معرفی ‌میشوند.بسیار دیدنی هست که اکثر مشاغل این لیست در حوزه صنعت بهداشت و درمان میباشند و مشاغل صدر این لیست هم در همین حوزه معرفی شده‌اند.

 

مشاغل حوزه صنعت فناوری اطلاعات نیز در زمره برترین و آینده دارترین گروه شغلی معرفی میشوند و پیش‌بینی می شود تا سال ۲۰۲۴ رشد ۳۴ درصدی تقاضای بازار کار شامل مشاغل این حوزه شود.گروه دیگری از مشاغل پرطرفدار، شغل‌های آزاد میباشند که در اقتصاد آزاد جهانی در حال رشد و گسترش و مورد تقاضا میباشند و این هشداری هست برای کارفرمایان که باید بتوانند پروژه‌های کاری موقتی برای آزادکاران تعریف کنند.

 

اگر وجود مشاغل مربوط به حوزه سلامت و پزشکی و‌ای تی که در صدر لیست ۱۰ برترین شغل دنیا در ۲۰۱۷ بودند برای شما تعجب‌برانگیز نبود شغل دیگری که بلافاصله در این رتبه‌بندی جای می گیرد شما را شگفت‌زده میکند. شغل تحلیلگری داده‌ها از آن دسته مشاغلی هست که به سرعت در دنیا در حال رشد هست

 

و متقاضیان بسیاری هم دارد. طبق آمار وزارت کار امریکا انتشار میرود در آینده‌ای نزدیک و تا سال ۲۰۲۴ هزاران فرصت شغلی اخیر برای این شغل ایجاد شود که این فرصت‌های شغلی همه ی نیاز به متخصصانی دارند که در این حوزه فعالیت کنند.در ادامه ۱۰ برترین شغل دنیا در ۲۰۱۷ معرفی میشوند که درصد پیش‌بینی رشد جهانی این مشاغل در آینده نزدیک هم بیان شده هست.

 

۱. دستیار بهداشت و پرستاری در خانه

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۳۸ درصد

 

۲. فیزیوتراپیست

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۳۴ درصد

 

۳. تکنسین اورژانس پزشکی

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۲۴ درصد

 

۴. پرستاری

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۳۱ درصد

 

۵. مهندس نرم افزار

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۲۴ درصد

 

۶. کار درمانی

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۲۹ درصد

 

۷.دستیار دکتر

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۳۰ درصد

 

۸. تحلیلگر تحقیق در عملیات

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۳۰ درصد

 

۹. کارشناس خدمات درمانی «مانند دکتر متخصص سونوگرافی»

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۲۶ درصد

 

۱۰. عینک ساز

پیش‌بینی رشد تا سال ۲۰۲۴: ۲۵ درصد

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.