تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

مجله عالی ها

تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

1730765836 تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران 

ترنس های ایرانی که در شبکه های مجازی گروه دارند برای ملاقات کردن با هم در شهرهای گوناگون قرار می گذارند و به میتینگ می‌آیند. تجمع ترنس ها در شهر تهران و تجمع ترنس های استان تهران و تصویر ترنس های ایرانی و تصویر دختران ترنس و تصویر پسران ترنس را در سایت عالی ها مشاهده نمایید.

 

تعدادی از ترنس ها که در یک فراخوان تلگرامی با یکدیگر قرار گذاشتند در کوچه مهرناز خیابان انقلاب شهر تهران با یکدیگر دیدار کردند و با هم تصویر یادگاری گرفتند.این افراد در تلگرام یک سوپر گروه تشکیل داده اند و در انجا با یکدیگر رابطه برقرار می‌کنند.

 

تجمع ترنس ها در شهر تهران

496643568 تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

ترنس یعنی چه ؟
تَراجـِنسی که هم چنین ترنسکچوال و ترنسکشوال «به انگلیسی: Transsexual» و به اختصار تی اس یا تِرنسهم گفته میشود، به افرادی گفته میشود که دارای هویت جنسیتی متناقض میباشند برای مثال ممکن هست فرد اعضای جنسی مردانه داشته باشد در حالیکه شخصیت جنسیتی اش زنانه باشد یا برعکس.

 

این تضاد ممکن هست در ذهن، رفتار خصوصی و یا رفتار اجتماعی مشخص باشد تراجنسی یک اصطلاح برای شناسایی افرادی هست که دارای هویت جنسیتی «Gender» متناقض میباشند و یا تطبیق فرهنگی درستی با هویت جسمی خویش ندارند.در واقع تراجنسی فردی هست که تشخیص روانی خود فرد از جنسیتش با اندام های جنسی زمان تولدش متفاوت هست.

 

تراجنسی ها علاقه شدید برای طی کردن مراحل تغییر و پیوستن به جنس مخالف را دارند. این مراحل می‌تواند شامل هورمون درمانی، تغییر در رفتار اجتماعی، پوشش و یا جراحی تغییر جنسیت باشد.عدم دسترسی به درمان میتواند باعث خودکشی ترا جنسی ها شود.

 

ترنس های سرشناس ایرانی

1986371663 تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

265777749 تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

سامان ارسطو بازیگر و کارگردان ترنس ایرانی

1821076878 تجمع ترنس های ایرانی در پاتوقشان در تهران

ترانه آرام فعال ترین ترنس ایرانی

 

 

برچسب ها : ,

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.