معرفی بهترین درمان های خانگی جای جوش

مجله عالی ها

معرفی بهترین درمان های خانگی جای جوش

معرفی بهترین درمان های خانگی جای جوش ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

729349414 معرفی بهترین درمان های خانگی جای جوش

معرفی بهترین درمان های خانگی جای جوش 

برترین درمان های خانگی برای درمان کردن جای جوش را به شما آموزش خواهیم داد که می‌توانید در ادامه آنها را بیاموزید و به کار گیرید.جای جوش ها در واقع لکه های قرمز یا قهوه ای رنگی میباشند که تا مدت ها پس از این که خود جوش از بین رفت، روی پوست نمایان میباشند. جای جوش ها را می‌توان در مطب یک متخصص پوست درمان کرد، اما درمان جای جوش به این روش ممکن هست هزینه بالایی در بر داشته باشد و نیازمند درمان های متعددی باشد.

 

درمان خانگی جای جوش پوست به وسیله آبلیمو : با بهره گیری از کمی آب لیمو و روزی دو بار مالیدن آن روی قسمت های تیره پوست میتوان جای جوش را درمان کرد. آب لیموی تازه از عصاره آن بهتر هست و تأثیر بیشتری دارد، اما هر دوی انها به روشن تر شدن پوست کمک می‌کنند. این روش دقیقاً مطابق روشن کردن موها با آب لیمو پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید هست.

 

درمان خانگی جای جوش پوست به وسیله سیر: برای درمان جای جوش بعنوان یک جایگزین قوی تر، دو حبه سیر را له کرده و آن را روی پوستتان بمالید. بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه بماند و سپس آن را بشویید. پس از بهره گیری از هر گونه درمان خانگی، منطقه تحت درمان را به طور کامل با پاک کننده های فاقد چربی پاک کنید.

 

درمان خانگی برای رفع کک و مک
اگرچه کک و مک از این نظر که هر دو به نوعی تغییر در رنگ پوست میباشند، شبیه جای جوش هست، با این حال کک و مک ممکن هست در هر سنی ایجاد شود و الزاما منجر به بروز لکه نشود. برای روشن تر کردن کک و مک، یک کف دست روغن کرچک را به صورت هرروز به پوست خود بمالید.

 

روغن کرچک ممکن هست باعث ایجاد واکنش های آلرژیک در برخی ها شود. در صورتی که متوجه خارش یا تورم در پوست خود شدید، فورا با بهره گیری از پاک کننده بدون چربی، روغن کرچک را از پوست خود پاک کنید و در صورت تداوم مشکل با دکتر تماس بگیرید.

 

درمان خانگی برای رفع لکه های پیری
 به گزارش عالی ها لکه های پیری به علت قرار گرفتن در معرض نور خورشید همواره تشدید میشوند؛ از این روز لازم هست که هنگام بیرون رفتن از خانه و به منظور جلوگیری از تشدید لکه های پیری پوست و بروز لکه های اخیر حتما از کرم ضد آفتاب فاقد چربی بهره گیری کنید. لکه های پیری پوست را می‌توانید با مالش هرروز یک تکه پیاز قرمز روی لکه ها در خانه از بین ببرید.

 

پیاز قرمز شامل همان اسید روشن کننده ای هست که در آب لیمو موجود هست؛ از این رو میتوانید از آب لیمو بعنوان جایگزینی برای پیاز قرمز و یا برعکس بهره گیری کنید. اگر میخواهید داروهای بدون نسخه را امتحان کنید، تمامی محصولات حاوی «هیدروکینون» نیز ظرف چند ماه پوست را روشن تر میکند. در نهایت، پس از بهره گیری از درمان خانگی برای روشن کردن لکه های پیری پوست، منطقه تحت درمان را با بهره گیری از پاک کننده بدون چربی پاک کنید.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.