بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

مجله عالی ها

بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا ۲۰۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

1356431146 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا ۲۰۱۷ 

مدلهای اخیر لپ تاپ که به تازگی از شرکت های برتر ارائه شده اند همراه با تکنولوژی های نوین و اخیر میباشند که به شما معرفی می‌کنیم.لپ‎تاپ های که مناسب دانش آموزان و دانشجویان می باشند باید دارای مشخصات زیر باشند هم کیفیتشان مفید باشد و هم عمر بیشتری داشته باشند تا بتوانند با این لپتاپ ها کارهای درسی

 

و پروژه های خود را به نحوه احسنت انجام دهند در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین لپتاپ ها در اساس ها و رده های قیمتی گوناگون بپردازیم که شامل برترین کروم بوک، برترین لپتاپ گیمینگ، برترین لپتاپ هیبریدی، برترین لپتاپ از نظر کارایی و عملکرد و سایر موارد میشود. با ما همراه باشید.

 

برترین لپ‎تاپ هایی که اخیرا عرضه شده اند، دارای قیمت بالایی میباشند؛ اما شما میتوانید با کمی تحقیق لپتاپ مناسب خود را با مشخصات مفید و قیمتی مناسب بخرید.

750401929 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

در ادامه مطالبی را بیان خواهیم کرد که میتواند شما را در خرید یک لپ‎تاپ مناسب یاری دهد. چه تصمیم داشته باشید یک لپ‎تاپ برای انجام کارهای هرروز بخرید و چه قصد خرید یک لپ‎تاپ بی نظیر با مشخصات مفید را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما را این مقاله را دنبال نمایید.

 

چه انتظاری از یک لپتاپ دارید؟

اگر میخواهید فقط یک کامپیوتر قابل حمل داشته باشید که برای حمل آن هم چندان مشکل نداشته باشید، می‌توانید یک لپتاپ ویندوز یا یک کروم بوک با قیمتی کمتر از ۳۲۰ دلار و یا حتی کمتر بخرید. درضمن برندهای Dell، ایسر و لنوو لپتاپ هایی با قیمت واقعا مقرون به صرفه ساخت کرده اند که قیمت آنها کمتر از چند صد دلار هست.

 

خواهید لپ‎تاپ از عهده انجام چند کار به صورت همزمان و بدون افزایش دمای آن برآید، باید کمی اکثر هزینه کنید. لپ‎تاپ های مجهز به پردازنده های نسبتا ارزان قیمت اینتل یا AMD میتوانند گزینش مناسبی برای شما باشند. بعضی از مدلهای عرضه شده در سال گذشته هم می‌توانند گزینش خوبی برای شما باشد. شما در حال حاضر میتوانید یک لپ‎تاپ کاملا مفید را با قیمتی در حدود ۶۵۰ دلار بخرید.

 

حتی علاقه مندان به دنیای بازی هم می‌توانند لپ‎تاپ های مورد علاقه خود را انتخاب کنند . در حال حاضر قیمت یک لپتاپ گیمینگ مفید و کارآمد، چیزی در حدود ۹۷۰ دلار هست.

 

برترین لپ‎تاپ برای دانش آموزان

تعداد زیادی از شرکت های ساخت کننده لپتاپ برای دانش آموزانی که از محصولات انها خریداری میکنند، ۱۰ درصد و یا اکثر تخفیف آموزشی درنظر میگیرند که این تخفیف شامل لپ‎تاپ های رده بالا هم میشود.

 

با وجود این که ممکن هست قصد خرید لپ تاپی را داشته باشید که جزء ارزان قیمت ترین لپتاپ های موجود در بازار باشد، اما دیدنی هست بدانید که حتی اپل هم برای مک بوک های خود و مایکروسافت برای لپتاپ های هیبریدی Surface book و لپتاپ های Surface خود نیز این ۱۰ درصد تخفیف را در نظر گرفته اند. برندهای دیگر اعم از Dell، HP و لنوو هم محصولات خود را با تخفیف آموزشی که باعث کاهش قیمت محصولات به میزان قابل توجهی میشود، به فروش می‌رسانند.

 

آیا خرید لپ‎تاپ مرجوعی مشکلی ندارد و یا بهتر هست یک لپ‎تاپ نو بخریم؟

تردیدی نیست که لپ‎تاپ های نو دارای عملکرد بسیار خوبی میباشند و در مورد سخت افزار انها هم اطمینان کامل وجود دارد؛ اما لپ‎تاپ های مرجوعی هم به آسانی در فروشگاه های اینترنتی یافت می‌شوند.

 

لپتاپ های مرجوعی یا ریست فکتوری میشوند یا اطلاعات حافظه داخلی آنها پاک می‌شود و یا حافظه داخلی انها به طور کامل وایپ می‌شود و هیچ معیار مشخصی هم برای خرید انها وجود ندارد.

 

برندهایی همانند Dell لپتاپ های مرجوعی خود را در فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگی های خود دوباره به فروش میرساند و چنانچه این لپ‎تاپ ها را از یک فروشگاه معتبر بخرید، کیفیت انها تضمین میشود؛ با این حال همه ی وقت باید مشاهده نمایید آیا لپتاپ شما خدمات پس از فروش دارد یا خیر و این که چه سیستم عاملی بر روی آن نصب شده هست. در ادامه به معرفی بعضی از لپ‎تاپ های موجود در بازار میپردازیم. با ما همراه باشید.

 

لپتاپ های زیر ۲۵۰ پوند «۳۲۰ دلار»

ارزان ترین لپتاپ ویندوز: Ideapad s100 لنوو

اندازه صفحه نمایش: ۱۱٫۶ اینچ

وزن: ۹۹۸ گرم

عمر باتری: ۸ ساعت

1459579113 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

این لپ‎تاپ برای رقابت با تمام لپ‎تاپ ها ساخته نشده هست؛ اما قطعا از نظر قیمت و اندازه، توانایی رقابت با لپتاپ های هم رده خود را دارد و در حال حاضر قیمت رنگ سفید آن کمی اکثر از ۱۵۵ دلار هست.

 

قیمت مدل اخیر آن در فروشگاه های اینترنتی از ۲۲۰ دلار آغاز می‌شود و اگر به دنبال خرید یک لپ‎تاپ ویندوزی با حداقل قیمت ممکن هستید، خرید این لپ‎تاپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

برترین کروم بوک: کروم بوک ۱۱ ایسر

اندازه صفحه نمایش: ۱۱٫۶ اینچ

وزن: ۱٫۲۵ کیلوگرم

عمر باتری: ۹ ساعت

480438400 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

این کروم بوک یکی از برترین کروم بوک های مقرون به صرفه هست و قیمت آن در حال حاضر در بعضی از فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه ها کمتر از ۲۶۰ دلار شده هست. این لپتاپ همانند برادر بزرگ تر خود یعنی ایسر R11 مجهز به صفحه نمایش چرخان نیست؛ اما مجهز به همان پردازنده هست و این موضوع به معنای عملکرد نمونه در هر دو لپتاپ هست.

 

این کروم بوک وسیله بی نظیر قدرتمندی نیست و دارای سیستم عامل کروم هست؛ اما برای افرادی که فقط وب گردی میکنند و به دنبال لپ تاپی میباشند که به آسانی قابل حمل باشد، قطعا گزینش خوبی محسوب میشود.

 

برترین کروم بوک با صفحه نمایش بزرگ: کروم بوک ۱۵ ایسر

اندازه صفحه نمایش: ۱۵٫۶ اینچ

وزن: ۲٫۲ کیلوگرم

عمر باتری: ۹ ساعت

428969613 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

خرید این کروم بوک را به افرادی که به دنبال خرید یک کروم بوک با صفحه نمایش بزرگ میباشند، پیشنهاد می‌کنیم. قیمت این کروم بوک در حال حاضر در بعضی از فروشگاه ها در حدود ۳۱۰ دلار هست. این کروم بوک برای افرادی که به دنبال خرید یک لپ‎تاپ موقتی با صفحه نمایش بزرگ برای انجام کارهای هرروز میباشند، پیشنهاد می‌شود.

 

لپ‎تاپ های زیر ۵۰۰ پوند «۶۴۵ دلار»

برترین لپ‎تاپ برای انجام کارهای هرروز: ایسوس X555 YA

صفحه نمایش: ۱۵٫۶ اینچ

وزن: ۲٫۳ کیلوگرم

عمر باتری: ۶ ساعت

1940456320 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

این لپتاپ در حال حاضر با یک تخفیف جزئی در حدود ۳۸ دلار با قیمتی در حدود ۳۸۷ دلار به فروش میرسد. این لپتاپ دارای پردازنده چهار هسته ای AMD A6 و حافظه داخلی یک ترابایتی هست و یک لپ‎تاپ ایده آل برای انجام کارهای هرروز محسوب می‌شود.

 

لپتاپ های ارزان قیمت با صفحه نمایش بزرگ در انجام تمام کارها پیشتاز نیستند و صفحه نمایش انها نیز از وضوح خیلی بالایی برخوردار نیست؛ اما به هر حال اگر به دنبال خرید یک لپ‎تاپ ارزان قیمت با صفحه نمایش بزرگ هستید، این لپتاپ می‌تواند گزینش خوبی برای شما باشد.

 

برترین لپتاپ از نظر کارایی: لپتاپ Pavilion 15 HP

1390018454 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

این لپ‎تاپ با صفحه نمایش و عمر باتری ۹ ساعتی خود، یک لپتاپ ایده آل برای تماشای فیلم هست. این لپتاپ دارای پورت های متنوعی هست که شامل سه پورت USB، یک پورت HDMI و یک رم ریدر هست.

 

قیمت پایه این لپتاپ در حال حاضر ۴۵۰ دلار هست و قیمت آن در حدود ۱۹۰ دلار نسبت به گذشته کاهش داشته هست و با دقت به این که این لپتاپ به تازگی عرضه شده هست، واقعا ارزش خرید دارد.

 

برترین لپتاپ هیبریدی: Yoga 510 14 لنوو

صفحه نمایش: ۱۴٫۶ اینچ

وزن: ۱٫۷۵ کیلوگرم

عمر باتری: ۵ تا ۶ ساعت

107979493 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

این لپتاپ یک لپتاپ دو در یک ایده آل هست که قیمت مدل پایه آن کمتر از ۶۴۵ دلار شده هست. این لپ‎تاپ مجهز به پردازنده Intel Pentium 4405U هست که برای انجام ساده ترین کارها طراحی هست. همین طور این لپ‎تاپ دارای حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۴ گیگابایتی هست. این مشخصات برای تعداد زیادی از کاربران کافی نیست.

 

این لپتاپ کانورتیبل که قیمت آن در حال حاضر در حدود ۴۹۰ دلار هست، از عملکرد کاملا خوبی برخوردار هست و بعنوان تبلت نیز می‌توان از آن بهره گیری کرد.

 

لپ‎تاپ های زیر ۱۰۰۰ پوند «۱۳۰۰ دلار»

برترین لپتاپ گیمینگ: ROG GL552 VX ایسوس

اندازه صفحه نمایش: ۱۵٫۶ اینچ

وزن: ۲٫۴ کیلوگرم

عمر باتری: بیش از ۶ ساعت

1160071130 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

قیمت این لپتاپ گیمینگ ایسوس در حال حاضر کمتر از ۹۰۰ دلار هست. بدنه این لپ‎تاپ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هست و مجهز به نسل ششم پردازنده core i5 اینتل و یک حافظه داخلی SSD با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت هست.

 

امکان اتصال هدفون و موس مخصوص بازی به این لپتاپ نیز وجود دارد. عملکرد این لپ‎تاپ بعنوان یک لپتاپ گیمینگ در سطح خوبی قرار دارد. تنها نقطه ضعف این لپ‎تاپ عمر باتری کم آن هست. عمر باتری این لپ‎تاپ به ندرت اکثر از شش ساعت می‌شود.

 

برترین لپتاپ از نظر عملکرد: Dell XPS 13

قیمت این لپتاپ در حال حاضر ۲۵۸ دلار کاهش پیدا کرده هست. این لپتاپ یکی از رقبای اصلی مک بوک های اپل محسوب می‌شود. XPS 13 دارای صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی Infinity Edge هست که تقریبا هیچ قابی در اطراف آن وجود ندارد. یکی از مدلهای این لپ‎تاپ هم با صفحه نمایش لمسی عرضه شده هست.

112452544 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

اپل مدعی هست که عمر باتری این لپ‎تاپ ۲۲ ساعت هست؛ گرچه هنگام اکران ویدیوی آنلاین به ۱۲ تا ۱۳ ساعت کاهش پیدا میکند. XPS 13 مجهز به پردازنده Kaby Lake هست که جدید ترین و قدرتمندترین پردازنده نسل هفتم اینتل هست.

 

برترین مک بوک اپل: Macbook Air

اندازه صفحه نمایش: ۱۳٫۳ اینچ

وزن: ۱٫۳۵ کیلوگرم

عمر باتری: ۱۲ ساعت

1333042511 بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ های روز دنیا 2017

قیمت این لپتاپ اپل که موفقیت بسیار خوبی هم کسب کرده هست، به ۱۰۹۸ دلار کاهش پیدا کرده هست. شاید علت این موضوع رونمایی از لپ‎تاپ اخیر Surface مایکروسافت در ماه ژوئن هست. همین طور دانش آموزان میتوانند این لپتاپ را از فروشگاه های اپل استور با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.