فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

مجله عالی ها

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

1235219896 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند 

جورج کلونی که اکنون در سن ۵۶ سالگی به سر می‌برد تصمیم گرفت تا پدر شود و چندی قبل هم فرزندان دوقلویش با سلامت کامل به جهان آمدند. تولد دوقلوهای جورج و امل کلونی | دوقلوهای جورج و امل کلونی به جهان آمدند. امل وکیل حقوق بشر۳۹ ساله روز سه شنبه صبح دخترشان به نام “الا” و پسرشان به نام “الکساندر” را به جهان آورد.

 

به گزارش عالی ها سخنگوی بازیگر ۵۶ ساله جورج کلونی در بیانیه ای گفت: “امروز صبح فرزندان امل و جورج به نام الا و الکساندر به جهان آمدند.” “الا ، الکساندر و امل همگی سالم و سلامت میباشند.”این اطلاعیه با یک جمله مبهم و نامفهوم به اتمام رسیده هست :”جورج آرام شده و در عرض چندروز مفید خواهد شد.”دوقلوهای این زوج در بیمارستان چلسیا و وست مینیستر در لندن به جهان آمدند.

1878430326 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

تولد دوقلوهای جورج و امل کلونی در یک بیمارستان مجهز در لندنباریا علم الدین مادر امل نیز در حین خرید در لندن دیدن شد که بی شک به دنبال خرید هدیه ایبرای قدم های نورسیده الا و الکساندر بوده هست.

 

کلینیک لوکس زایمان امل کلونی
تصور میشود این زوج ۸۵۲۰ پوند «۱۱۰۰۰ دلار» برای یک سوئیت خصوصی در کنسینگتونوینگ – کلینیک زایمان پرداخت کرده اند و گفته می‌شود زنی که در این بخش باشد میتواند یکماما خصوصی داشته و همین طور از مراقبت های ۲۴ ساعته یک مشاور بهره ببرد.به نوشته سایت این بیمارستان ،

 

تجهیزات این کلینیک همین طور شامل یک سوئیت پس از زایمان ومراقبت های نهایی میشود و تنها بیمارستان خصوصی در لندن هست که گواهی کامل شرایط موافقنوزاد یونیسف را دارد.
1336763159 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

باریا علم الدین ، مادر امل وکیل حقوق بشر ۳۹ ساله

 

تولد دوقلوهای جورج و امل کلونی نام های انتخابی برای آنهابه نظر می‌رسد امل و جورج که به تازگی طعم پدر و مادر شدن را چشیده اند نام های بسیار معروفیرا برای نوزادان خود گزینش کرده اند، الا نورمن از نام آلمانی آلیا گرفته شده که به گزارش عالی هاهفدهمین نام محبوب دخترانه در ایالت متحده و ششمین نام محبوب در انگلستان هست.

 

الکساندر ، فرم لاتین شده نام یونانی الخاندروس ، یازدهین نام محبوب پسرانه در ایالت متحده و بیست ودومین نام محبوب در انگلستان هست.جورج کلونی هفته قبل در یکی از مراسم های انسان دوستانه شرکت نکرد، چرا که زایمان همسرش نزدیک بود. این بازیگر به شوخی گفته بود که اگر همسر وکیلش در طول مدتی که وی در این مراسمبه سر میبرد، وضع حمل کند، او دیگر نمیتواند در منزل پیدایش شود.
1600137281 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

جورج کلونی بازیگر ۵۶ ساله و همسر ۳۹ ساله اش امل

 

آشنایی و ازدواج جورج کلونی و امل علم الدیناین بازیگر مشهور و همسر لبنانی الاصلش در حال حاضر در برکشایر- انگلستان زندگی می‌کنند و اخبارمربوط به دوقلو باردار بودن همسرش در ماه فوریه منتشر شد و هر دو انها نخستین بار هست کهصاحب فرزند میشوند.

 

بر طبق گزارش ها ، این زوج نخستین بار در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ملاقات کرده و در آوریل سال۲۰۱۴ نامزد شدند و در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در ونیز- ایتالیا مراسم ازدواج خود را جشن گرفتند.تصویر های زیر تصویر هایی از یکی از سوئیت های خصوصی بیمارستانی هست که امل برای وضعحمل خود گزینش کرد:
9773874 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

سوئیت های خصوصی و گران قیمت بیمارستان کنسینگتون وینگ
415317569 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

گفته میشود این زوج مشهور ۱۱۰۰۰ دلار برای سوئیت خصوصی این بیمارستان پرداخت کرده اند
480965533 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

عکس هایی از بیمارستانی که کودکان جورج کلونی در آن به جهان آمدند

767881394 فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

 

 

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.