بهرام رادان مشعل دار المپیک زمستانی 2018 شد

مجله عالی ها

بهرام رادان مشعل دار المپیک زمستانی 2018 شد

بهرام رادان مشعل دار المپیک زمستانی ۲۰۱۸ شد ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

872497110 بهرام رادان مشعل دار المپیک زمستانی 2018 شد

بهرام رادان مشعل دار المپیک زمستانی ۲۰۱۸ شد 

بهرام رادان ستاره دوست داشتنی سینمای کشور ایران برای بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ قرار هست که مشعل دار باشد و این نویدی برای ایرانیان خواهد بود. بهرام رادان بازیگر سینمای کشور ایران یکی از مشعل‌داران المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ خواهد بود.

 

طبق گزارش رسیده، پیش از این هم سابقه داشته که چهره‌های غیرورزشی مشعل‌دار المپیک باشند.تام کروز در المپیک ۲۰۰۴ آتن مشعل‌دار بود ، دیوید بکام در المپیک ۲۰۱۲ لندن مشعل بازی‌ها را به دست گرفت. این بار نوبت به یک چهره هنری از ایران رسیده که در یک میدان ورزشی جهانی، سفیر ایران باشد.

 

گفته میشود؛ گرچه مشعل‌داری سوپراستار سینمای کشور ایران تنها بخشی از یک پروژه بزرگ هست؛او سفیر کمپینی شده تا چند ایرانی دیگر را هم برای مشعل‌داری المپیک ۲۰۱۸ گزینش کند.«سامسونگ تلفن همراه» بعنوان حامی رسمی المپیک پیونگ چانگ ، برای نخستین بار افراد را برای حمل مشعل المپیک زمستانی گزینه می کند.

 

بهرام رادان بازیگر سینمای کشور ایران بعنوان سفیر این کمپین گزینه شده تا مردم را برای شرکت در این رویداد تاریخی دعوت کند.رادان با اشاره به این که افراد بزرگی‌ در طول تاریخ مشعل‌دار بازی‌های المپیک بودند، در این باره گفت: «این فرصت بزرگی‌ست که در اختیار ایرانیان قرار گرفته تا بعنوان نماینده ایران افتخار حمل مشعل المپیک را داشته باشند. افتخاری که ممکن هست فقط یک بار در زندگی‌ به وجود بیاید.»

 

سفر مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ از اول نوامبر آغاز می شود و از ۱۷ شهر و استان کره جنوبی می گذرد.این مشعل در مراسمی سنتی ۲۶ اکتبر در شهرِ قدیمی المپیا در یونان روشن خواهد شد و با تشریفاتی در ۳۱ اکتبر به مدیران کره جنوبی تحویل داده می شود. مشعل بازی‌ها به مدت ۱۰۱ روز از سوی هفت هزار و ۵۰۰ نفر پس از رسیدن به اینچئون حمل خواهد شد.

 

شعار مراسم حمل مشعل «اجازه دهید همه ی بدرخشند» خواهد بود، این شعار در وهله اول به ذات مشعل المپیک باز میگردد و سپس به آرزوی پیونگ چانگ برای اتحاد دنیا از طریق ورزش.

 

لی هی بئوم، رییس کمیته‌ برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ در این باره گفت‌: مراسمِ حمل مشعل این پیام را به نسل‌ها می‌رساند که مردم با فرهنگ‌ها، نژادها و مذاهب مختلف میتوانند کنار هم جمع شوند.

 

ما اطمینان داریم که مشعل اجازه می دهد که همگان بدرخشند و جرقه‌های اشتیاق و هیجان را گذشته از بازی‌ها شعله ور کند.در ایران سامسونگ مشعل‌داران المپیک زمستانی را گزینش میکند. شما هم می توانید در این کمپین ثبت‌نام کنید تا در المپیک زمستانی کره‌جنوبی مشعل‌دار ایران باشید.

 

مهلت زمانی برای ثبت‌نام تا ۳۰ خرداد ماه هست و برای ثبت‌نام نخست و کسب اطلاعات اکثر میتوانید به پیج ویژه این اتفاق در سایت سامسونگ به آدرس www.samsung.com/iran/otr2018 مراجعه کنید و در نهایت از میان ثبت‌نام‌کنندگان، نمایند‎‎‎‎گانی برای این رویداد بزرگ گزینش خواهد شد.

 

 

برچسب ها :

بیوگرافی نویسنده

سلام خدمت بازدیدکنندگان وبسایت عالی ها / تاده هستم متولد 1370 مدیر عالی ها و امیدوارم از مطالبی که میزارم لذت برده باشید.

مشاهده تمامی 8572 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.